Χωματαδα Κυριακη 27/3

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Επειδη το κοριτσι (ΟΧΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ το μηχανακι μου) γκρινιαξε που δεν την παω βολτες ελεγα την Κυριακη να βγω μια βολτιτσα ΧΑΛΑΡΗ ,περιξ της Αττικης να σκονιστω η να λασπωθω αναλογως. Ακομα δεν εχω σκεφτει κατι , θα το κανω αυριο πρωι οποτε και θα δω προορισμο , εκτος αν ριξετε καμμια ιδεα.Μια ιδεα ειναι κρυονερι ιπποκραττειος (Με καποιους την εχουμε κανει κανα δυο φορες) αγιο Μερκουριο και μετα να μην ανεβουμε Παρνηθα , αλλα να περασουμε απεναντι προς Μαλακασα με καταληξη την λιμνη Μαραθωνα που ολο την βαζουμε και ολο μπλεκουμε και δεν την κανουμε ποτε. Το αλλα σεναριο ειναι μετα Αγιο Μερκουριο να παμε την χιλιοτραγουδισμενη βολτα προς Αυλωνα και νεοχωρακι η αντιθετα προς Πατερα μεσω Σκουρτων και να βγουμε Μεγαρα και πισω ( τοσο οργανωμενα στο μυαλο μου χαχαχα). Δεκτες ιδεες για οπουδηποτε απλα μια ιδεα εριξα και θα κατσω αυριο να την συνδεσω εκτος αν πεσει αλλη ιδεα και στρωθουμε να την βγαλουμε αυριο. Το μονο σιγουρο οτι θα βγω ελπιζω με καποιον παρεα απο εδω:friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Επειδη το κοριτσι (ΟΧΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ το μηχανακι μου) γκρινιαξε που δεν την παω βολτες ελεγα την Κυριακη να βγω μια βολτιτσα ΧΑΛΑΡΗ ,περιξ της Αττικης να σκονιστω η να λασπωθω αναλογως. Ακομα δεν εχω σκεφτει κατι , θα το κανω αυριο πρωι οποτε και θα δω προορισμο , εκτος αν ριξετε καμμια ιδεα.Μια ιδεα ειναι κρυονερι ιπποκραττειος (Με καποιους την εχουμε κανει κανα δυο φορες) αγιο Μερκουριο και μετα να μην ανεβουμε Παρνηθα , αλλα να περασουμε απεναντι προς Μαλακασα με καταληξη την λιμνη Μαραθωνα που ολο την βαζουμε και ολο μπλεκουμε και δεν την κανουμε ποτε. Το αλλα σεναριο ειναι μετα Αγιο Μερκουριο να παμε την χιλιοτραγουδισμενη βολτα προς Αυλωνα και νεοχωρακι η αντιθετα προς Πατερα μεσω Σκουρτων και να βγουμε Μεγαρα και πισω ( τοσο οργανωμενα στο μυαλο μου χαχαχα). Δεκτες ιδεες για οπουδηποτε απλα μια ιδεα εριξα και θα κατσω αυριο να την συνδεσω εκτος αν πεσει αλλη ιδεα και στρωθουμε να την βγαλουμε αυριο. Το μονο σιγουρο οτι θα βγω ελπιζω με καποιον παρεα απο εδω:friendship:
Πάμε Ριτσώνα από χώμα, να δούμε και την ανάβαση ;)














ΥΓ: αστειεύομαι όσον αφορά στη συμμετοχή μου, λόγω σοβαρών κολυμμάτων και όχι, δε λέω για 'παντόφλα".....:inlove:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Χρόνια πολλά Βαγγέλη!:friendship:
Εγώ μέσα για την Κυριακή!
Δεν έχω κανένα θέμα για τη διαδρομή.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Χρόνια πολλά Βαγγέλη...

Αυτό που έγραψες για Ιπποκράτειο Πολιτεία - Μαλακάσα - Μαραθώνα μ' αρέσει πολύ.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εκτός απροόπτου ,κι εγώ μέσα Βαγγέλη.
Θα'ρθω να σου πώ χρόνια πολλά απο κοντά.:)
Μην ξεχάσεις να φέρεις κανα τσίπουρο ,για να μην σου ευχηθούμε ξεροσφύρι.:D


Προτιμώ την ΒορειοΔυτική Παρνηθάδα. ;)
 

Πέτρος

Μέλος
Περιοχή
Μενίδι Αττική
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
BMW F 800 GS '15
Εκτός απροόπτου ,κι εγώ μέσα Βαγγέλη.
Θα'ρθω να σου πώ χρόνια πολλά απο κοντά.:)
Μην ξεχάσεις να φέρεις κανα τσίπουρο ,για να μην σου ευχηθούμε ξεροσφύρι.:D


Προτιμώ την ΒορειοΔυτική Παρνηθάδα. ;)
το like είναι για την ΒορειοΔυτική Παρνηθάδα
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Για οποιον ερθει 9:00 για καφε, παρλα και 9:30 αναχωρηση στο Γνωστο καφε στην πλ.Κρυονεριου και η διαδρομη εχει ιπποκρατειο και τα περιξ Αγιο μερκουριο,Αυλωνα(Βουντημα),Σκουρτα και αναλογως την ορεξη και την ωρα συνεχιζουμε δυτικα για Πατερα και κατεβαινουμε Ν.Περαμο,Σπιτια μας. Βατη διαδρομη νομιζω, ισως λασπη ειδικα στο ξεκινημα,ρυθμοι ονοφαδας χαλαρωτικης...σε βαθμο υπνου..:waiting: λεμε τωρα...:pointu:
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Για οποιον ερθει 8:45 στο Γνωστο καφε στην πλ.Κρυονεριου ...
Αγαπητέ Ευάγγελε...σ'αγαπάω....σ'εκτιμάω...αλλά 8:45 ,με την αλλαγή της ώρας τα ξημερώματα Κυριακής ,σημαίνει 7:45 ,το οποίον σημαίνει ξύπνημα νύχτα.
Μήπως να το βάζαμε 1 ωρίτσα μπρός...;

ή έστω > 09:00 (με την καινούργια) γι όσους θεν καφέ
κ 09:30 για τους πανέτοιμους προς αναχώρησιν.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αγαπητέ Ευάγγελε...σ'αγαπάω....σ'εκτιμάω...αλλά 8:45 ,με την αλλαγή της ώρας τα ξημερώματα Κυριακής ,σημαίνει 7:45 ,το οποίον σημαίνει ξύπνημα νύχτα.
Μήπως να το βάζαμε 1 ωρίτσα μπρός...;

ή έστω > 09:00 (με την καινούργια) γι όσους θεν καφέ
κ 09:30 για τους πανέτοιμους προς αναχώρησιν.
Ωχ εχεις δικιο θα χασουμε μια ωρα υπνουυυυυ το αλλαζω θα ερχομουν με την παλια ωρα χαχαχα
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Χρονια πολλα Ευάγγελε
Καλη βολτα !!!
Αν έρθεις Ριτσώνα πάρε με μονο αν χαθεις !!!!!!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
δίνει καταιγίδες από περίπου 12:00 ωρα
Ειναι υπολογισμενο με μ.ω.τ 61,53 χλμ δεν θα μας πιασει τιποτα:roflmao::roflmao::roflmao:
 
Reactions: kaf

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
δίνει καταιγίδες από περίπου 12:00 ωρα
Μόλις το είδα κι εγώ στον ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ.
Απο τις 12 θα βρέχει στα Βόρεια της Αττικής (εκεί που θα'μαστε δηλ) και σταδιακά κ μέχρι τις 2-3 το μεσημέρι ,δίνει έντονη βροχόπτωση σε όλη την Αττική.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Επειδη ο καιρος δεν μας τα λεει καλα ενω ο kaf τελικα μας τα ειπε πιο καλα και τον ευχαριστουμε γιατι μας ψυλιασε και ξαναειδαμε τον καιρο, θα αναβαλουμε την βολτα γιατι αλλο να μπαινεις στις λιμνες και αλλο οι λιμνες να πεφτουν στο κεφαλι σου χαχα. Οποτε αναβολη της βολτας.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΟουΚέϊκ...τότε...ας λιώσουμε στον ύπνο να ξεχάσουμε τον πόνο μας. :sleep:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
ΟουΚέϊκ...τότε...ας λιώσουμε στον ύπνο να ξεχάσουμε τον πόνο μας. :sleep:
Μπα εγω κατεβασα ενα παιχνιδι με εντουρο και 9:30 θα αρχισω να παιζω ...και αμα βρεξει το κλεινω...:pointu:
 
Top Bottom