Χωματινη βολτα Κυριακη 4/12

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Η ατμοσφαιρα χειμερινη. Ομιχλη, ψιλοβροχο να κραταει μαλακο το τερεν, μαγευτικο βουνο, εξερετικη παρεα και ΤΕΡΜΑ τα γκαζια. (αυτην την αναβαση πισω απο τον Βαγγελη @Dr Evil και τον Πανο @PANOS θα την θημαμε καιρο).

Παντα τέτοιες βολτες να κανουμε και να γυρναμε ασφαλης πισω. :friendship:

 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Ολα πηγαν καλα τελικα και χωρις εκπληξεις.Ο Πανος εχασε ενα ακομη πλαστικο απο το ΚΤΜ και επειδη γελουσα με ..καταραστηκε και σκιστηκε το παντελονι της στολης μου. Ο Βαγγελης μαζι με Σπυρο μας οδηγουσανε με satellite gps's οποτε σιγουρη επιτυχια. Βεβαια με μονο μια ΑΜΣΤΕΛ !!!!που να πας στο βουνο??????? Ε Βαγγελακη ΕΕΕΕΕ????
Με το καλο να ξαναβρεθουμε.

Sent from my SM-P550 using Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ολα πηγαν καλα τελικα και χωρις εκπληξεις.Ο Πανος εχασε ενα ακομη πλαστικο απο το ΚΤΜ και επειδη γελουσα με ..καταραστηκε και σκιστηκε το παντελονι της στολης μου. Ο Βαγγελης μαζι με Σπυρο μας οδηγουσανε με satellite gps's οποτε σιγουρη επιτυχια. Βεβαια με μονο μια ΑΜΣΤΕΛ !!!!που να πας στο βουνο??????? Ε Βαγγελακη ΕΕΕΕΕ????
Με το καλο να ξαναβρεθουμε.

Sent from my SM-P550 using Tapatalk
Μην μου κανεις την παρθενα....ακομα σκεφτομαι τις καταρες και τους εκβιασμους που μας εκανες που δεν πηγαμε για μπυρες....αλλα σου ειπα ο αλλος Βαγγελης φταιει αυτος ειναι κ....ραπανο και δεν πηραμε ανασα...αυτος και ο Σπυρος...αλλος απο κει...:yew:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Παντως σε αυτη την βολτα παραδεχτηκα τους συντροχους με τις χοντρες...καρατιμοναρες ολοι τους ευγε παιδες ...ανεμοι οι μαγκες.
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
:pointu:
Μην μου κανεις την παρθενα....ακομα σκεφτομαι τις καταρες και τους εκβιασμους που μας εκανες που δεν πηγαμε για μπυρες....αλλα σου ειπα ο αλλος Βαγγελης φταιει αυτος ειναι κ....ραπανο και δεν πηραμε ανασα...αυτος και ο Σπυρος...αλλος απο κει...:yew:
Ε... οχι και παρθενα ο Γιωργης... με τετοια τρυπα στο παντελονι...:pointu::pointu::pointu:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μην μου κανεις την παρθενα....ακομα σκεφτομαι τις καταρες και τους εκβιασμους που μας εκανες που δεν πηγαμε για μπυρες....αλλα σου ειπα ο αλλος Βαγγελης φταιει αυτος ειναι κ....ραπανο και δεν πηραμε ανασα...αυτος και ο Σπυρος...αλλος απο κει...:yew:
:pointu:
Ε... οχι και παρθενα ο Γιωργης... με τετοια τρυπα στο παντελονι...:pointu::pointu::pointu:
Μην μιλατε με γριφους. :muted:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:pointu:
Ε... οχι και παρθενα ο Γιωργης... με τετοια τρυπα στο παντελονι...:pointu::pointu::pointu:
και που ηταν η τρυπα ετσι? αλλα ειπαμε οτι γινεται στο βουνο μενει στο βουνο.....:secret:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ωραία η σημερινή βολτίτσα!:yew:
Όλα ήταν όπως έπρεπε.. τα χώματα, τα χρώματα, τα αρώματα.. όλα τέλεια!
Και η παρέα, εννοείται, στα συνήθη κέφια!
Ακόμα έχω στη μύτη μου τη μυρωδιά του νοτισμένου δάσους...:rolleyes:
Να'μαστε καλά παίδες!
:friendship:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
για να ανεβασουμε και καμια φωτογραφια

πρωινη καφεδια στο περιπτερο μεχρι να μαζοχτουμε και φυγαμε...........



 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
μικροστασεις και ο φραγκεσταιν αρχηζει κατευθιαν τις μικροεπεμβασεις-μικροβελτιωσεις στο δημιουργημα του (πρεπει να εχει κανει συμβαση με καποια εταιρια με δεματικα αλιως δε τον συμφερει)

:pointu::pointu::pointu:







 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βολταρα σημερα... δεν ηθελα να τελειωσει..

Να ηταν ο φανταστικος εντουροκαιρος?
Να ηταν η ωραια παρεα?
Να ηταν τα υπεροχα χειμωνιατικα χρωματα και χωματα του βουνου?
Να ηταν που απολαμβανα το μηχανακι που σβαρνιζε δεξια αριστερα χαρουμενο κι αυτο που μετα απο 14 χρονια υπαρξης παραγκωνισμενο γλενταγε που δεν εγινε αλλο ενα καγκουρομοταρνταδικο εκθεμα του μπουρναζιου μαζι με τα αλλα ttr?!

Μαλλον ολα αυτα μαζι..

Μπορεις να κανεις 30 βολτες ψαχνοντας μια τοσο ιδανικη μερα και να μην την βρισκεις. σημερα ταιριαξαν ολα..











 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
σταση για φα'ι' για να μην γκρινιαζει ο gk kapa. (ειχε και μπυρες, ας επερνες :friend:)



 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z














οι τελευταιες βροχες διελισαν τον δρομο και επειδη τα εχουμε μεγαλα τα βυζα δε χοραγαμε στο μονοπατακι που ειχε απομηνει

 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
πραγματικα την ευχαριστηθηκα πολυ αυτη την βολτα. να'ταν ο καιρος, η παρεα, ο γρυγορος ρυθμος, το μερος, δε ξερω (ολα μαζι). παντως περασαμε πολυ ομορφα. αντε και στα επομενα. :friendship::friendship:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Έχω να κοιμηθώ σαν άνθρωπος περίπου τρία 24ωρα και πονάει όλο μου το σώμα,το Frankebike μου(clopy right by mitch) θέλει ένα σωρό μαζέματα και με ταλαιπώρησε πολύ αλλά ρε πστμ άξιζε τον κόπο :yew:.
kordix,surikenjim,panos(xr400) σόρυ που δεν σας περίμενα αλλά όπως προείπα βιαζόμουν γιατί δούλευα.
Πάνο(Moniker) thanks για την παρέα της επιστροφής,δεν είχα προλάβει(εδω δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ ..) να αλλάξω το 'κοντό' μπροστινό γρανάζι και γι'αυτό οι μικρές ταχύτητες.
Σημερινή σκούπα ήταν ο Σπύρος με το Xchallenge :ok:
Στις επόμενες παίδες :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom