Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
:pointu::pointu::pointu:

Θα το φιμωσω το μουλαρι μου να μη πει στο πουλαρι σου τι εχει να τραβηξει και το τρομαξει
 

yotis

Μέλος
Όνομα
Γιώτης
Μοτό
Pegaso 650 (η σύζυγος)
DRZ400S (η γκόμενα)
Αυριο...λεμε με τον mitch μια βολτα προς Γερανια,οποτε οσοι γουσταρετε ραντεβου στο γνωστο "περιπτερο"κατα τις 09.00....:yew:
Καλά να περάσετε παίδες. Εγώ δυστυχώς δεν... :(
 

lalou

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Λαμπρος
Μοτό
R1200GS 08 DRZ400S 01 ZX9R 95 KRIIS115 01
Αυριο...λεμε με τον mitch μια βολτα προς Γερανια,οποτε οσοι γουσταρετε ραντεβου στο γνωστο "περιπτερο"κατα τις 09.00....:yew:
Μιας και ξυπνισα νωρις και γουσταρω βολτα θα τα πουμε στο περιπτερο.
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Αφου ειχα ρεπο την προηγουμενη βδομαδα και το χασκυ ετοιμο απο το πρωτο σερβις του,αντι για καφεδακι εβαλα την αναλογη σε αξια βενζινη...και εφυγα για προπονηση-εξερευνηση απο το Βιομηχανικο Παρκο Σχιστου και οσο παει πανω απο την μερια της Νικαιας αυτη την φορα... Εχοντας...ζεσταθει λοιπον...πρωτη σταση για ρυθμισεις του μπροστινου στα θελω μου πανω απο το Νεκροταφειο του Σχιστου αλλα και του Σκοπευτηριου...
Δεν καθομαι και πολυ...μην φαμε και καμια αδεσποτη...απο το Σκοπευτηριο:p Καταληγω λοιπον αργοτερα να χαζευω στην δευτερη σταση, απιθανη θεα...με πιατο την Νικαια και οχι μονο
Τοσο κοντα στην τσιμεντουπολη...αλλα συναμα τοσο μακρια...:happy:
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Μην ξεχνιομαστε και πολυ πρεπει να γραψουμε και κανα χλμ.να συνηθισω...και το sexy10:D.Αφου το ευχαριστηθηκα κατεληξα στην τελευταια σταση να πιουμε και λιγο νερακι...σε ενα καταφυγιο-σπιτακι των κυνηγων του Πειραια:wacky:
Ωραιο...πραγμα να μπορεις να ξεφυγεις...εστω για λιγο...για μια τζουρα ρε αδερφε...εχει και αυτη...την αξια της...;)
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Καλολασπωτο το νεο αλογο ομόσταυλε!! Επιτελους εκανες πραξη τους κρυφους σου ποθους!!

Υποθέτω πως πήρες αυτό που μου είχες πει ότι έψαχνες να πάρεις ... Γιατί απ' τη φωτό δεν καταλαβαίνω!o_O:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ε ναι, τι άλλο! Άλλος ένας μονοκύλινδρος ήρωας, αυτό μου φτάνει!

Πότε θα πάμε βόλτα; Πότε θα πάμε βόλτα; Πότε θα πάμε βόλτα; :woho:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Καλολάσπωτο Λευκάδιε!!!
(Για πες μου κάτι σε παρακαλώ :secret:... με 3η, σηκώνεται; :woot: )

Δε θα ειναι αντικημενικη η απαντηση του γιατι σημερα και με 5η σηκωμενη του ηταν. :muted::muted::muted:
 
Top Bottom