Χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν...

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Ελπίζω να έγινε αντιληπτό ότι τι θέμα το ξεκίνησα με χιουμοριστική και όχι διασπαστική διάθεση. Απλά είναι εντυπωσιακός ο αριθμός κατόχων BMW αλλά η εξήγησή σου ήταν απόλυτα κατατοπιστική
Λογικό είναι. Είναι το καλύτερο ολ αραουντ μηχανάκι ΑΦΟΥ!!! :p:p:p
:D:D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ελπίζω να έγινε αντιληπτό ότι τι θέμα το ξεκίνησα με χιουμοριστική και όχι διασπαστική διάθεση. Απλά είναι εντυπωσιακός ο αριθμός κατόχων BMW αλλά η εξήγησή σου ήταν απόλυτα κατατοπιστική
Κανενα προβλημα ρε συ,για να θιχτουμε ανοιγουμε τον τιμοκαταλογο με τα ανταλλακτικα!!!

Παρων με το Kymco straight 150... που δεν καταπινει συστηματα μεταδοσης οταν κινειται μεσα στην πολη:happy:
 

vkats

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Triumph Tiger 800
Καλή χρονιά σε όλους (μπεμβεδάτους και μη). Πάντα με υγεία και να δίνετε χαρά σ' αυτούς που αγαπάτε !!!!

Αααααα !!!! Και με λιγότερα ανταλλακτικά για τους προπελάκηδες ....:pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
κάτοχο GS1200 ή την ίδια την GS1200 αλλά ρε παιδιά πόσο λίγοι εδώ μέσα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ GS1200 ????????????

Βλέπω στα προφίλ των περισσότερων GS1200 τέτοια, GS1200 αλλιώτικη, GS1200 παρα-αλλιώτικη.... Τι γίνεται τελικά;

Για πείτε να μετρηθούμε η μειοψηφία...

Ενας εγώ: Triumph Tiger 800
Τα φαινόμενα απατούν. ......πραγματικα τα gs είναι μειονότητα στο advride, πλεον;)
Ίσως τους πρώτους μήνες λειτουργίας μας, τα gs ήταν περισσότερα. .....:biker2:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
.......εγώ θίχτηκα.......οι προπέλες είναι φίλες μου....και συμπάσχω μαζί τους ........:friendship::friendship:

africafon
...ξερω ρεβεγιον που αντι για κουραμπιεδες κερνανε ανορθωτες και αλλα μπιλμπιλικια..Παμε ρε!!:friend:
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Πυγμη και δυναμη εναντια στον γερμανοαυστριακό:disgust:
καπιταλισμό των
bmw-ktm
SUZUKAρα :yew: Φυσικά

:friendship:

Καλή Χρονιά σε όλους σύντροχοι

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

vkats

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Triumph Tiger 800
Αααα, και μήπως μπορείτε να μου λύσετε και μιά απορία που έχω;

Γιατί όλα τα GS, τα 1200 ντε, τα βλέπω πάντα παρκαρισμένα στο κεντρικό σταντ και ποτέ στο πλευρικό;

Μήπως έχουν παρατηρηθεί και αστοχίες των πλευρικών σταντ;:(

Η μήπως το χρησιμοποιούν συνέχεια οι ιδιοκτήτες τους για να κάνουν βάρη επειδή δεν προλαβαίνουν να πάνε γυμναστήριο από τις πολλές βόλτες;:rolleyes:



Αντε και σε λίγο θα μας μπεί !!! Καλή χρονιά σε όλους !!! Πάντα όρθιοι και χαμογελαστοί !!!

:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

The Doctor

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναί
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW GS1200R(04-Yellow),
YAMAHA TTR250
Αααα, και μήπως μπορείτε να μου λύσετε και μιά απορία που έχω;

Γιατί όλα τα GS, τα 1200 ντε, τα βλέπω πάντα παρκαρισμένα στο κεντρικό σταντ και ποτέ στο πλευρικό;

Μήπως έχουν παρατηρηθεί και αστοχίες των πλευρικών σταντ;:(

Η μήπως το χρησιμοποιούν συνέχεια οι ιδιοκτήτες τους για να κάνουν βάρη επειδή δεν προλαβαίνουν να πάνε γυμναστήριο από τις πολλές βόλτες;:rolleyes:



Αντε και σε λίγο θα μας μπεί !!! Καλή χρονιά σε όλους !!! Πάντα όρθιοι και χαμογελαστοί !!!

:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Γιατί κυκλοφορεί η "τρολιά" ότι με την εκκίνηση ο απέναντι από το πλαϊνό stand κύλινδρος δεν λιπαίνεται σωστά....:)

Υγεία σε όλους και μακριά απο "στραβές"
 

aeriko

Μέλος
Όνομα
Πάνος
Μοτό
R 1200GS
Αααα, και μήπως μπορείτε να μου λύσετε και μιά απορία που έχω;

Γιατί όλα τα GS, τα 1200 ντε, τα βλέπω πάντα παρκαρισμένα στο κεντρικό σταντ και ποτέ στο πλευρικό;

Μήπως έχουν παρατηρηθεί και αστοχίες των πλευρικών σταντ;:(

Η μήπως το χρησιμοποιούν συνέχεια οι ιδιοκτήτες τους για να κάνουν βάρη επειδή δεν προλαβαίνουν να πάνε γυμναστήριο από τις πολλές βόλτες;:rolleyes:



Αντε και σε λίγο θα μας μπεί !!! Καλή χρονιά σε όλους !!! Πάντα όρθιοι και χαμογελαστοί !!!

:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
Για να το βάλεις στο διπλό πρέπει να είσαι "μάγκας", άσε που δείχνει πιο αυτοκρατορικό.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αααα, και μήπως μπορείτε να μου λύσετε και μιά απορία που έχω;

Γιατί όλα τα GS, τα 1200 ντε, τα βλέπω πάντα παρκαρισμένα στο κεντρικό σταντ και ποτέ στο πλευρικό;

Μήπως έχουν παρατηρηθεί και αστοχίες των πλευρικών σταντ;:(

Η μήπως το χρησιμοποιούν συνέχεια οι ιδιοκτήτες τους για να κάνουν βάρη επειδή δεν προλαβαίνουν να πάνε γυμναστήριο από τις πολλές βόλτες;:rolleyes:



Αντε και σε λίγο θα μας μπεί !!! Καλή χρονιά σε όλους !!! Πάντα όρθιοι και χαμογελαστοί !!!

:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:

Εγω το βαζω οπως να ναι, αναλογα με το χωρο. Ορθιο παρκαρει σε πιο στενα μερη και οταν ειναι φορτωμενο με πλαινες κλπ. Βολευει. Παντως θεμα οποιασδηποτε δυσλειτουργιας δεν υπαρχει.
 
Top Bottom