Ψηνεται κανεις για Σαββατο 5/3?

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Παλι φλαταδουρες πηγατε ρε?:p

Τον πηρατε τον αερα σας παντως
Και στις επομενες :friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τα μεγαλα ηταν η αποκάλυψη.
Σ ολα μεσα.
Ουτε σε σκαλί 60cm δεν εκαναν πισω!!
Ωραιο παρεακι, μπραβο παιδια.
Γιατί μπορούσαν να κανουν πίσω; Χαχαχαχαχα
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την παρέα. Πέρασα πολύ όμορφα και ημουν και στην ώρα μου σπίτι για τις μεσημεριανές υποχρεώσεις της μικρής.
Φαντάζομαι στην Καλιφόρνια ρίξατε τα μπανάκια σας. :)

Μια φωτογραφία έχω θα την ανεβασω αργότερα από το laptop.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Παλι φλαταδουρες πηγατε ρε?:p

Τον πηρατε τον αερα σας παντως
Και στις επομενες :friendship:
Την επομενη φορα θα το ανεβουμε το σκαλί (με βιδεο).
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Παλι φλαταδουρες πηγατε ρε?:p

Τον πηρατε τον αερα σας παντως
Και στις επομενες :friendship:
Δεν στρωνεις ποπο λεω εγω να βγαλεις καμμια διαδρομη για την αλλη εβδομαδα...ξερεις εσυ...ηπια...χαχα και ασε τις ξερογλυψιες ...:yew::friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωραια βολτα φαινεται και ειχε και μονοπαταδα απ'οτι βλεπω! :cool: :friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Δεν στρωνεις ποπο λεω εγω να βγαλεις καμμια διαδρομη για την αλλη εβδομαδα...ξερεις εσυ...ηπια...χαχα και ασε τις ξερογλυψιες ...:yew::friendship:
Αν βγαλετε κατι χωματινο την επομενη Κυριακη ειμαι μεσα, αλλα ψαχνω μηχανακι να του κανω και ενα καλο τεστ στο χωμα ;) :rolleyes: (το ΤΑ ειναι αφημενο στα μερη του Θενου..)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αν βγαλετε κατι χωματινο την επομενη Κυριακη ειμαι μεσα, αλλα ψαχνω μηχανακι να του κανω και ενα καλο τεστ στο χωμα ;) :rolleyes: (το ΤΑ ειναι αφημενο στα μερη του Θενου..)
Θες να στο στείλω σε κομμάτια...???Τσάκα-τσάκα το λύνουμε μέχρι να κατέβεις...
Και όταν θα το παραλάβεις ένα κλίκ θα κάνεις και θα δεθεί απο μόνο του...
Τα ΤΑ είναι αυτοεπισκευαζόμενα.....:D
Έτσι λένε κάποιοι...:p
:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Αν βγαλετε κατι χωματινο την επομενη Κυριακη ειμαι μεσα, αλλα ψαχνω μηχανακι να του κανω και ενα καλο τεστ στο χωμα ;) :rolleyes: (το ΤΑ ειναι αφημενο στα μερη του Θενου..)
Αν όλα πάνε καλά ,την επόμενη Κυριακή ,θα'μαι στα μέρη του Θένου (και δικά σου) :rolleyes:...θες να πώ κάτι στο ΤΑ σου ??? :wacky:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αν όλα πάνε καλά ,την επόμενη Κυριακή ,θα'μαι στα μέρη του Θένου (και δικά σου) :rolleyes:...θες να πώ κάτι στο ΤΑ σου ??? :wacky:
Πως βρεθηκε εκει πανου το ΤΑ? Το ξεχασε? Εμεινε? :roflmao:':roflmao:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Θες να στο στείλω σε κομμάτια...???Τσάκα-τσάκα το λύνουμε μέχρι να κατέβεις...
Και όταν θα το παραλάβεις ένα κλίκ θα κάνεις και θα δεθεί απο μόνο του...
Τα ΤΑ είναι αυτοεπισκευαζόμενα.....:D
Έτσι λένε κάποιοι...:p
Το δικο μου ειναι το απλο, οχι το special edition το αυτοεπισκευαζομενο :p :laugh: :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αν όλα πάνε καλά ,την επόμενη Κυριακή ,θα'μαι στα μέρη του Θένου (και δικά σου) :rolleyes:...θες να πώ κάτι στο ΤΑ σου ??? :wacky:
Θα σου δωκω ενα δωρακι να του πας για να μη μου κανει αργοτερα "μουτρα" που θα καβαλησω αλλο χωματινο μηχανακι o_O :rolleyes: Ξερεις εσυ ποιο.. ;) :D
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ωραία περάσαμε,πέρα απο την καλή παρέα το κοντινό της βόλτας μου επέτρεψε να μαζευτώ νωρίς στην βάση μου για άλλες υποχρεώσεις.
Στις επόμενες :friendship:

Δεν στρωνεις ποπο λεω εγω να βγαλεις καμμια διαδρομη για την αλλη εβδομαδα...ξερεις εσυ...ηπια...χαχα και ασε τις ξερογλυψιες ...:yew::friendship:
Να ξέρετε πάντως ότι ο Γάτος έχει άσχημες διαθέσεις:devilish: .Κάτι μουρμούραγε στην βόλτα ότι προπονείται για να κάνει back flip(μονό,διπλό θα σε γελάσω) και να ανοίξει διάπλατα την ψαλίδα έναντι των υπόλοιπων παλιόγερων :coffee:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραία περάσαμε,πέρα απο την καλή παρέα το κοντινό της βόλτας μου επέτρεψε να μαζευτώ νωρίς στην βάση μου για άλλες υποχρεώσεις.
Στις επόμενες :friendship:


Να ξέρετε πάντως ότι ο Γάτος έχει άσχημες διαθέσεις:devilish: .Κάτι μουρμούραγε στην βόλτα ότι προπονείται για να κάνει back flip(μονό,διπλό θα σε γελάσω) και να ανοίξει διάπλατα την ψαλίδα έναντι των υπόλοιπων παλιόγερων :coffee:
Γατάκια......Α Ε Ρ Α Α Α Α Α Α Α Α Α Α Α :biker2:

 
Top Bottom