***αναβολη , συντομα θα γινει!!!**** Μόνοημερα ΜΙΣΩκταρια στην Πελλοπονησσο

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μετα απο σωρια αντιδρασεων , τελικα ειχατε δικαιο , ειμαι λιγο ξεροκεφαλος!!!!! χαχαχα *

Και επειδη σημασια εχει και η παρεα , εδω σας εχω !!!!! και νυκτερινη επιδαυρο αν αντεχουμε !!!!

ΠΗΓΑΙΝΕ : station 14 to the Mouries


ΓΥΡΙΣΜΟΣ :



Το σκέφτηκα, το ξανά σκέφτηκα, δεν με αγκιξε κάτι άλλο για μονοήμερη και είπα να βάλω αυτήν εδώ αν θέλει κάποιος να μου κάνει πάρεα έστω και στα μισά (αλλά το φαγι θα είναι αργά χαχαχα).

Ξεκινάμε από Σταθμό 14, 7:00 η ώρα ραντεβού εκεί και βάζουμε μουσικουλα 7:30 και εθνικούλα χαλαρή 120χλμ μεχρι έξοδο προς λεβιδι...................τα υπολοιπο επι το εργο αγαπες!!!!!

ΣΤΑΘΜΟΣ 14 - ΦΟΛΟΗ - ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑ - ΚΑΡΥΤΑΙΝΑ - ΕΛΛΗΝΙΚΟ -ΕΛΑΤΗ - ΜΟΥΡΙΕΣ - ΚΑΡΥΑ (ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ......δεν το εχω δει ποτε ) - ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΑΡΚΕΤΑ ΩΣ ΠΟΛΥ - ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΜΕ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΑΓΙΚΟ Ή ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ !!!!!


Ελπιζω να σας ανοιγουν οι χαρτες οπως τους εστησα , γιατι gpx δεν μαφηνει να τα ανεβασω νομιζω !!!!







Τώρα η τρελό θα με πείτε και δεν θα ακολουθησει ούτε η μηχανή μου είτε θα μαστε καμοια 10αρια μουρλαμενοι στα πλαίσια του χωρισμού!!!!




Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Βαλε όπου Α και Β καφεδακι στον sugariasgeorge στο Ναυπλιο και νομιζω μετα ειναι ok.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Βαλε όπου Α και Β καφεδακι στον sugariasgeorge στο Ναυπλιο και νομιζω μετα ειναι ok.
Εννοείτε πως το σκέφτηκα, αλλά δεν μου φτάνει να το δω για 30 λεπτά και ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος... Στην επόμενη που θέλω να κάνω το κομμάτι από Λεωνίδιο και κάτω για να χω πιο πολύ χρόνο

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα 120 θα τα κάνεις 130 με 140, μεχρι Τρίπολη
Μετά θέλεις μια ωρίτσα για φολοη και κανένα μισάωρο φώτο μέσα στο δάσος.
Καις την αρχαία Ολυμπία αφού δεν θα μπουκάρεις μέσα και κατεβαίνεις για νεδα
Εκεί θέλεις ένα διωρακι για καταρράκτες...μεσα το περπάτημα και το άραγμα στην δροσιά.
Μετά κάνε ότι σε φωτίσει ο Θεός.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Βαλε όπου Α και Β καφεδακι στον sugariasgeorge στο Ναυπλιο και νομιζω μετα ειναι ok.
Και Γ καφεδάκι 366 παρακάτου και μετά είναι οκ :ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλα το καταλαβες...
Κοπανακι...αν δεν....γουρνοπουλα...παει στραφι ολη η βολτα...!!!!
Ψηνωμαι παντως αγορινα...κ πολυ μαλιστα...!!!!
Άκουσες για 130-140.. Ψεκαζμενε
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays


Το σκέφτηκα, το ξανά σκέφτηκα, δεν με αγκιξε κάτι άλλο για μονοήμερη και είπα να βάλω αυτήν εδώ αν θέλει κάποιος να μου κάνει πάρεα έστω και στα μισά (αλλά το φαγι θα είναι αργά χαχαχα).

Ξεκινάμε από Σταθμό 14, 7:00 η ώρα ραντεβού εκεί και βάζουμε μουσικουλα 7:30 και εθνικούλα χαλαρή 120χλμ μεχρι έξοδο προς λεβιδι και μετά χωριό κουμανης για να περάσουμε μια φορά αυτή την φολοη. Συνέχεια με διέλευση ολιγο λεπτή στάση στην αρχαία Ολυμπία που δεν έχω περάσει ποτέ (δεν καίγομαι να μπω μέσα γιατί τα χιλιόμετρα πολλά) ... Καταβασια για κοπάνακι (και όχι φαγητό χαχαχα εδώ θα χάσω πόλλους συνταξιδιωτες η θα αραξουν εκεί και δεν θα ακολουθήσουν)... Ανηφορίζουμε για καταρράκτες νεδας αν ξέρει κάποιος πόσο περπάτημα έχει να το γράψει για να υπολογίσω την ώρα.... Συνεχίζουμε βόρεια ανατολικά (όχι για ανατολή δυστηχως) αλλά για Ανδρίτσαινα στρογγυλό ελληνικό και μέσω ενός τέλειου τοπιου όπως πιστεύω πάμε βόρεια για ελάτη Βυτίνα και κάτω κλειτορια για φαγι στις Μουριες(αν και τα χιλιόμετρα είναι πολλά ελπίζω ότι θα φτάσουμε για φαι πριν τις 6.... Από κει για χώνεψη θα ανέβουμε Καλάβρυτα και από κει κατηφοριτσα βγαίνουμε Αθηνών Πατρών και είτε γυρνάμε από Ναύπακτο (χαχαχα - - - > πλάκα κάνω).... Γυρνάμε Αθήνα από εθνική....

Τώρα η τρελό θα με πείτε και δεν θα ακολουθησει ούτε η μηχανή μου είτε θα μαστε καμοια 10αρια μουρλαμενοι στα πλαίσια του χωρισμού!!!!






Ελπίζω να ανοίγει το λινκ, αν όχι θα το βάλω αύριο από το pc


Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παιζει να ειμαι κΩριό με Χαλατση , και θα στην εχω στημενη.... Ελα εσυ και γουρΝοπούλα βανω εγω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αποστολή το βλέπω και εγώ, εκτός αν έχω το μηχανάκι μέσα για κάποιες δουλίτσες που θέλω να του κανω.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Έχεις τα θεματάκια σου κι εσύ!!

το βλέπω το θέμα απλά θα συμφωνήσω με gsmaniac κάνε ψαλίσι Αρχαία Ολυμπία τζάμπα ζέστη και μέσα δε μπαίνεις με τέτοιο δρομολόγιο δε βγαίνει.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αποστολή το βλέπω και εγώ, εκτός αν έχω το μηχανάκι μέσα για κάποιες δουλίτσες που θέλω να του κανω.
Ναι ξέρουμε.. μάλλον δεν θα παίρνει εμπρός γιατί είναι μονή μέρα του μήνα, οκ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ναι ξέρουμε.. μάλλον δεν θα παίρνει εμπρός γιατί είναι μονή μέρα του μήνα, οκ
Δεν έχει τίποτα ρε, μια χαρά είναι το μηχανάκι.
Απλά τρέχουν κάτι λάδια από ούτε και εγώ δεν ξέρω που, επίσης καταπίνει το παραφλου διχω λογο και θα βγάλω και την πίσω ανάρτηση να την πάω για σερβις γιατί αρχίζει και κλάνει.
Ασε που η πίσω ζάντα έχει κάτι ακτίνες χαρχαλο και μάλλον πάω για ακτινολογηση.

Κατά τα άλλα μια χαρά είναι.
Αστέρι.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν έχει τίποτα ρε, μια χαρά είναι το μηχανάκι.
Απλά τρέχουν κάτι λάδια από ούτε και εγώ δεν ξέρω που, επίσης καταπίνει το παραφλου διχω λογο και θα βγάλω και την πίσω ανάρτηση να την πάω για σερβις γιατί αρχίζει και κλάνει.
Ασε που η πίσω ζάντα έχει κάτι ακτίνες χαρχαλο και μάλλον πάω για ακτινολογηση.

Κατά τα άλλα μια χαρά είναι.
Αστέρι.
Δεν είναι προβλήματα αυτά ρε, ναζάκια σου κάνει επειδή έλειπες.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ναι κάτι κατάλαβα ότι θελουν χρόνο οι καταρακτες αλλά δεν φανταζόμουν τόσο πολύ..... Οπότε λογικά η αρχαία Ολυμπία, θα βγει εκτος.... Αν η γουρούνι πουλά γίνει πρόγευμα με συνοπτικές διαδικασίες τον τρώω το μεζέ μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι κάτι κατάλαβα ότι θελουν χρόνο οι καταρακτες αλλά δεν φανταζόμουν τόσο πολύ..... Οπότε λογικά η αρχαία Ολυμπία, θα βγει εκτος.... Αν η γουρούνι πουλά γίνει πρόγευμα με συνοπτικές διαδικασίες τον τρώω το μεζέ μου χαχαχα

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γρνπλα spanfercel... Πουλάνε και στον δρόμο εκεί χάμω.
Πάρε ένα κιλό στη λαδόκολλα να τη φας με τα πόδια μέσα στον καταρράκτη
 
Top Bottom