...δανεικές μπότες Enduro

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Καλησπέρα σε όλους. Το ΣΚ που έρχεται θα κάνω μια εξόρμηση στα γύρω της Αθήνας να λασπώσω τη γριά μου, αλλά δεν τολμώ να μπω χώμα χωρίς μπότες enduro (κλάνω μέντες μια γλύστρα και το Transalp από πάνω μου). Υπάρχει κλασικό αδιάβροχο μποτάκι για δρόμο, αλλά δεν προσφέρει την ασφάλεια και την ακαμψία μίας μπότας enduro και αυτός ο μήνας μας έκατσε βαρύς με εξόδα... Υπάρχει κάποιος σύντροχος που θα μπορούσε να μου δανίσει ένα ζευγάρι μπότες ώστε να μην χάσω τη βόλτα με την παρεα το ΣΚ και να τις επιστρέψω αμέσως μετά; Σε κανονικό παπούτσι φοράω 43, οπότε υποθέτω σε μπότα ΜΧ θα είμαι στο 44.

Ευχαριστώ
Στέφανος
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
εγω !!!!!!!
αλλα μετα θελω κεραζμα πιτογυρα κλπ!!!!!!!
(θελω να δωσεις προσοχη στα κλπ !!!!!)
Αυτο ειναι το μονο εύκολο, οσο για το κλπ. θα μου πεις απο κοντα μην καρφωνομαστε...

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
στειλε με πμ την δνση σου!!
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ωχ! Θα ερθει απο το σπιτι σου να σου εξηγησει το "κτλ"

Μην δινεται διευθυνσεις σε αγνωστους.. μπορει να φαινεται ενα λελικο αγορι απο τις φωτο αλλα ποτε δεν ξερεις τι σου επιφυλασει ενας λελος...

:pointu::pointu:
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Θα ήθελα να ευχαριστήσω και δημόσια τον Στέργιο για τον ενδιαφέρον του και την κίνηση. Επιφυλάσσομαι να ανταποδώσω και να συναντηθούμε απο κοντά σε βόλτα. Και πάλι ευχαριστώ θερμά.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ειμαι υπερ της ανοιχτης επικοινωνιας της βοηθειας και της αλληλεγγυης τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
(αυτη αλωστε ειναι η φιλοσοφια του χωρου)
σας προτρεπω ολους να μπειτε σε αυτη την διαδικασια οποτε και αν μπορειτε!!
τα μπραβο και τα ευχαριστω στον χωρο που μας φιλοξενει και αναδυκνυει και της ασχημες αλλα και της ομορφες στιγμες μας
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
εγω !!!!!!!
αλλα μετα θελω κεραζμα πιτογυρα κλπ!!!!!!!
(θελω να δωσεις προσοχη στα κλπ !!!!!)
Είναι να μην πέσει στην ανάγκη σου και την ομορφιά σου κανείς ;)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
ειμαι υπερ της ανοιχτης επικοινωνιας της βοηθειας και της αλληλεγγυης τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
(αυτη αλωστε ειναι η φιλοσοφια του χωρου)
σας προτρεπω ολους να μπειτε σε αυτη την διαδικασια οποτε και αν μπορειτε!!
τα μπραβο και τα ευχαριστω στον χωρο που μας φιλοξενει και αναδυκνυει και της ασχημες αλλα και της ομορφες στιγμες μας
.......δεν άντεξες τον έμπλεξες στα "δίχτυα" σου............
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s




Sent from my iPhone using Tapatalk
ειμαι υπερ της ανοιχτης επικοινωνιας της βοηθειας και της αλληλεγγυης τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο
(αυτη αλωστε ειναι η φιλοσοφια του χωρου)
σας προτρεπω ολους να μπειτε σε αυτη την διαδικασια οποτε και αν μπορειτε!!
τα μπραβο και τα ευχαριστω στον χωρο που μας φιλοξενει και αναδυκνυει και της ασχημες αλλα και της ομορφες στιγμες μας
Στέργιο...καλύτερα δωστου όλη την στολή ,που είναι και ασορτί ,να την χαρεί
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Για να ολοκληρωθεί και το thread παραθέτω και ορισμένες φωτό από τη σημερινή βόλτα στην Πεντέλη και γύρω περιοχές, φορώντας τις μπότες που μου παραχωρήθηκαν. Η βολτα ήταν πολύ καλή, πολύ κούραση, ιδρώτας, αλλά ωραία περιπέτεια και το κυριότερο με ασφάλεια. Οι τελευταίες 2 φωτό είναι την ώρα μίας τούμπας στα νταμάρια, η οποια ακριβώς επειδή είμουν σωστά εξοπλισμένος δεν είχε καμία απώλεια. Οι μπότες είναι αρχή και το τέλος νομίζω σε αυτές τις βόλτες, που τα πόδια είναι εκτεθιμένα στο οτιδήποτε. Και πάλι ευχαριστώ τον Στέργιο, τον οποίο εύχομαι να συναντήσω σε μελλοντική βόλτα.









 
Top Bottom