ζελατινες shoei xr 1000

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
αφου η παρεα απο εδω με εχει βοηθησει στο παρελθον !

και αφου απαλλαχτηκα απο το αγωνιαρικο shoei xr 1000 ,
χαριζω τις ζελατινες 1 φιμε + 1 λευκη με την αντιθαμβοτικη μαζι

σε εξαιρετικη κατασταση (το κρανος ειναι για πεταμα) , σε καποιον που θα τις χρειαστει:friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Θανάση....το'χω σε κατάσταση καιΡνουγή...και το φορώ στην αΣφαλτο μόνο...αμά δεν τις θες πιά ,θα μου χρησιμεύσουν. :ok:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
γατε ειναι δικες σου ! αλλα δεν τις στελνω ,θα ερθεις καφεδαρα λουτρακι και θα τις παρεις στο σακουλακι τους ;);)
Μπραβο για την κινηση......αν και με παγωμενο εγκεφαλο:p

παγωμενο κεφαλακι ναι, αλλα ευωδιες της μανας γης κατευθειαν μεσα στην μυτουλα!(με κρανος dual):)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ναι Θανάση ,θα έρθω να τα πούμε απο κοντά.:ok:
Θα κανονίσουμε καφεδάκι ,γιατί σας πεθύμησα ούλους εκεί σα κατ.;)

Και ευχαριστώ ! :friendship:
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
αν περισσεύει καποια την θελω μιας και ειναι το μοναδικο κρανος που μου απεμεινε μετα την κλοπη της μπαγαζιερας και δεν τις παρει ο Κωστας τελικα.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
αν περισσεύει καποια την θελω μιας και ειναι το μοναδικο κρανος που μου απεμεινε μετα την κλοπη της μπαγαζιερας και δεν τις παρει ο Κωστας τελικα.
Ηλία...ποιά θέλεις;...αν έχεις πάνω στο κράνος την διάφανη ,κ θέλεις την φιμέ ,πάρ'την με την καρδιά μου. :ok:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
αν περισσεύει καποια την θελω μιας και ειναι το μοναδικο κρανος που μου απεμεινε μετα την κλοπη της μπαγαζιερας και δεν τις παρει ο Κωστας τελικα.
Μιλήσαμε με γάτο και η φιμε είναι δική σου,να χαρούνε 2 φιλοι!
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
ακυρο απο εμενα ας τις παρει ο Κωστης βρηκα μια καλη ευκαιρια στο ebay και το νεο κρανακι ερχεται.Ευχαριστω πολυ Θαναση-Κωστα καποια στιγμη ισως βρεθουμε για καφεδακι στο Λουτρακι.:)
 
Top Bottom