θερμαινόμενα γάντια Garibaldi

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
πουλάω τα Garibaldi long heated TCS primaloft μεγεθος Large ,είναι σε άριστη κατάσταση απλά ήθελα τελικά το πιο μεγάλο νούμερο, το γάντι είναι φοβερό και πολύ ποιοτικό
τιμή: 170 ευρώ
Τηλ: 6978283136


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
βαζω και link απο το site που τα πηρα
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το σκεφτόμουν τελευταία. Δυστυχώς στα κλασικά γάντια φοράω XL που και αυτάς σε Revit συνήθως μου κάνουν οριακά. Σχετικά με αυτό τι θα συμβούλευες, είμαστε ένα νούμερο πάνω σε σχέση με τα κλασικά.
Άνοιξε ένα θέμα να κάνεις μια παρουσίαση όταν έχεις χρόνο και διάθεση.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Το σκεφτόμουν τελευταία. Δυστυχώς στα κλασικά γάντια φοράω XL που και αυτάς σε Revit συνήθως μου κάνουν οριακά. Σχετικά με αυτό τι θα συμβούλευες, είμαστε ένα νούμερο πάνω σε σχέση με τα κλασικά.
Άνοιξε ένα θέμα να κάνεις μια παρουσίαση όταν έχεις χρόνο και διάθεση.
τα γάντια είναι πάρα πολύ ποιοτικά και αρκετά ζεστά, βέβαια δεν έχω δοκιμάσει θερμαινόμενα γκριπ . το θέμα μου είναι ότι ενώ φοράω large γενικά είναι στενά δεν τα βλέπω να ανοίγουν και στην οδήγηση με δυσκολεύουν λίγο, ίσως με xl να ήμουν μια χαρά χωρίς να είμαι και σίγουρος. άσχετα πάντως με την μπαταρία τους και από μόνα τους τα γάντια είναι πάρα πολύ ποιοτικά και ζεστά, αν θες μπορούμε να βρεθούμε να τα δεις πως είναι αλλά σίγουρα θα θες xl ίσως και πιο μεγάλο.
 
Reactions: STF
Top Bottom