ταπες-σιγαστηρες akrapovic

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
Καλημέρα , είμαι σε αναζήτηση ταπών - σιγαστήρων για akrapovic. Σε ερώτηση στην ktm μου είπαν δύσκολα να βρουν κάτι και αν βρουν η τιμή ειναι γυρω στο 50αρικο έκαστη.. Σε technomoto ακόμα ψάχνουν ...Η λύση της "φτιαχτής" είναι μια λύση αλλά δεν ξέρω κάποιον που έχει φτιάξει ώστε να έχω εικόνα . Τώρα θα μου πείτε τι θέλω τις τάπες? θα πω μια λέξη και όσοι καταλάβουν ....''μουρμούρα''..
Ευχαριστώ
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
O Ηλίας (Eliο) μου είπε πριν 1 βδομάδα που πέρασα ότι κάνουν γύρω στο 35αρι η καθεμία και έρχονται με παραγγελία από το εργοστάσιο (σε κάτι του στυλ 3 βδομάδες). Για "φτιαχτές" δεν έχω γνώμη. Έχει κάποιος; Και γω ψάχνω :)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
φτιαχτες.πηγαινε στον racetech να σου φτιαξει.δεν χρειαζεται να τις φτιαξεις σαν τις μαμα.και μισες να τις φτιαξεις,το μοτερ ακουγεται ωραια και δεν ενοχλει.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
racetech? που ειναι ακριβως?
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
RACE TECH
Factory Show Room {A}
Δ.Ο.ΣΚΥΛΙΤΣΗ 14 -16-18 ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΗΛ 210 4173504
FAX 210 4222236

www.racetech.gr

_________________
Ντακάρετε-φον
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
Και το motonio (Αλκίνοος) ισως μπορει να σου φτιαξει.... πατα motonio στο φβ και στειλε του να ρωτήσεις!
ο Αλκινοος ειναι πολυ δυνατο χερι σε επισκευες εξατμισεων... λογικα οι ταπες δεν ειναι κατι δυσκολο γι' αυτον...
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
Σε ερωτηση που εκανα σημερα προς παπαγιαννη μερια το κοστος ανερχεται σε 50€ (επεσε ψιλοπαζαρι) για τις 2 . Μονη διαφορα οτι θα ειναι ελαφρως πιο κοντες (ειναι καλυτερα ειπε) . Διαλεγω μια μερα της εβδομαδας , με τηλ. πρωτα, παω , τις φτιαχνει , τις φοραω , φευγω...
Στην ΚΤΜ 62€ (με φπα)η μια και παραγγελια, 1 βδομαδα παραδοση.
Αυτα
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Κώστα, να σαι καλά! Το κόβω να χτυπάω και γω τηλέφωνο! :)
Μήπως να του λέγαμε ότι είμαστε 2 ή ίσως κι άλλοι μπας και έπιανε τόπο το παζάρι σου;
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Να σας πω, κι εγώ το σκεφτόμουν για πιο κοντές από τις μαμά που φοράει τώρα αλλά όχι και εντελώς καγκουράδικες (έχω και κάποια ηλικία... :p ). Είναι ίδιες όλες οι Akrapovic που φοράνε τα μωρά μας;
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Καλημέρα , είμαι σε αναζήτηση ταπών - σιγαστήρων για akrapovic. Σε ερώτηση στην ktm μου είπαν δύσκολα να βρουν κάτι και αν βρουν η τιμή ειναι γυρω στο 50αρικο έκαστη.. Σε technomoto ακόμα ψάχνουν ...Η λύση της "φτιαχτής" είναι μια λύση αλλά δεν ξέρω κάποιον που έχει φτιάξει ώστε να έχω εικόνα . Τώρα θα μου πείτε τι θέλω τις τάπες? θα πω μια λέξη και όσοι καταλάβουν ....''μουρμούρα''..
Ευχαριστώ
......άλλαξε μηχανάκι.......θα σε βγει πιο φτηνά :):):)
 

johnrock

Μέλος
Περιοχή
Αλεξανδρουπολη
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
KTM Αdventure 990 2010
Επειδη ειμαι και εγω σε αναζητηση ριξτε μια ματια και στο aliexpress.com. Υποψιν οτι ειναι διαφορετικες για τις Acrapovic με ανθρακονημα στο τελος απ οτι για τις οβαλ.Εγω μετα την αποτυχημενη κατασκευη σιγαστηρων σε εξατμισα και αν δεν βρω μεταχειρισμενες τις γνησιες θα παραγγειλω απο εκει
 
Top Bottom