1ο Trail Ride 2016 - 31 Ιανουαρίου 2016

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχ μονο εσυ τα κανεις αυτά αγόρι μου!! Ειςαι κορυφή! Στο επόμενο απο τώρα μέσα !Και θα σε προσέχω εγω να μην χαθείς!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τρελος λεμε αστα...μπροστα ένα παντζερο και πισω ένα ktm να το κυνηγαει...και μεσα από το (για οσους ξερουν) ποταμι,ωραιος ο Στεργιος
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τρελος λεμε αστα...μπροστα ένα παντζερο και πισω ένα ktm να το κυνηγαει...και μεσα από το (για οσους ξερουν) ποταμι,ωραιος ο Στεργιος
Όσο αφορα το λεγόμενο ποτάμι !!!
Κατέβηκαμε με το παγιερο αλλα με ζωνανε τα φίδια μόλις βλεπω το ποτάμι και το παγιερο να κολυμπάει και να φεύγει απο το οπτικό μου πεδίο αποφασίζω να γυρίσω στην ανηφόρα
Εκει που άρχισα να παλεύω να στριψω,γύρισε ο ανθρωπος με τα πόδια ,μου μίλησε πως να περάσω ,πήρα θάρρος και πέρασα μαζι με αλλα δυο μηχανάκια που ήρθαν λιγο αργότερα
Εμπειρία ανεκτημητη !!!!!
Να ειναι καλα ο ανθρωπος !!!!




 
Τελευταία επεξεργασία:

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Χαίρομαι που περάσατε καλά και το ευχαριστηθήκατε !!!
Ένα μεγάλο μπράβο στους συμμετέχοντες και στους κυπελλούχους !!!
Γνώριμα μέρη βλέπω στις φωτό κι απ'ότι καταλαβαίνω έπαιξε αρκετή λασπούλα.... :yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ευχαριστω πολύ αν και δεν εκανα κατι διαφορετικο αποτι εκανε ολη η ομαδα.(αντε ισως να εγραψα μια δυο εκκλησιες παραπανω χα χα )
Η βολτα ειχε καλο ρυθμο,λιγη παρατηρητικοτητα ηθελε,κατα τα αλλα το team πηγε μια χαρα με ελαχιστα ασημαντα απρόοπτα :D
και ο Κωστας (gsmaniac),και ο Θοδωρης (forester) αψογοι σαν πλοηγοι!
παμε για την επομενη χωματινη λοιπον.....:friendship:

Σταμάτη τις εκκλησίες , τις ταμπέλες και λοιπές ερωτήσεις, όλοι μαζί ήμασταν, μαζί τις βλέπαμε, μαζί γράφαμε.
Εσύ όμως έβγαλες όλες τις φώτο με τη δική σου μηχανή, ενώ οι υπόλοιποι βγάλαμε κάποιες. Το λάθος δικό μου γιατί -κακώς...- νόμισα ότι "σαν παρέα αφού τις έχουμε όλες όλες" μετράνε οι φώτο και για καθέναν ξεχωριστά.
Αν ήταν έτσι, θα είχαμε το απίστευτο!!!! 10 αναβάτες με τη μέγιστη βαθμολογία κι όλοι του advride!!!:yew::yew::yew::yew:

Ο doc όμως δεν καταλαβαίνει από τέτοια, και καλά κάνει! Την επόμενη φορά, ακόμα κι αν είμαστε πολλοί μαζί, πρέπει να φωτογραφίζουμε ΟΛΟΙ!!
Σε κάθε περίπτωση η διασκέδαση δε μετριάζεται και χθες ήταν σούπερ όλα, καιρός, τεραίν, διαδρομή και κυρίως η παρέα!!!
Ο ρυθμός μου ήταν λίγο αργός, αλλά δε μετανιώνω. Όλοι πίσω όρθιοι και χωρίς βλάβες, ούτε καν λάστιχο ;)
 

gkpapa

2f4u
Περιοχή
Athens
Όνομα
george
Μοτό
bmw r1200gs
Σταμάτη τις εκκλησίες , τις ταμπέλες και λοιπές ερωτήσεις, όλοι μαζί ήμασταν, μαζί τις βλέπαμε, μαζί γράφαμε.
Εσύ όμως έβγαλες όλες τις φώτο με τη δική σου μηχανή, ενώ οι υπόλοιποι βγάλαμε κάποιες. Το λάθος δικό μου γιατί -κακώς...- νόμισα ότι "σαν παρέα αφού τις έχουμε όλες όλες" μετράνε οι φώτο και για καθέναν ξεχωριστά.
Αν ήταν έτσι, θα είχαμε το απίστευτο!!!! 10 αναβάτες με τη μέγιστη βαθμολογία κι όλοι του advride!!!:yew::yew::yew::yew:

Ο doc όμως δεν καταλαβαίνει από τέτοια, και καλά κάνει! Την επόμενη φορά, ακόμα κι αν είμαστε πολλοί μαζί, πρέπει να φωτογραφίζουμε ΟΛΟΙ!!
Σε κάθε περίπτωση η διασκέδαση δε μετριάζεται και χθες ήταν σούπερ όλα, καιρός, τεραίν, διαδρομή και κυρίως η παρέα!!!
Ο ρυθμός μου ήταν λίγο αργός, αλλά δε μετανιώνω. Όλοι πίσω όρθιοι και χωρίς βλάβες, ούτε καν λάστιχο ;)
Ερωτηση:το γεφυρι και το πηγαδι δεν το βρηκε κανεις?


Sent from my SM-P550 using Tapatalk
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS

Θα φανεί λιγο παραξενο αλλα εγω το βρήκα !!!!!!!το πηγάδι


Από αδιευκρίνιστο !!!!
Ξέρεις γιατί το βρήκες Στέργιο? Γιατι δεν πήγες απο την εύκολη αλλά μέσα απο το ποτάμι.. Όταν βγήκες απο το ποτάμι στα 50 μέτρα ήταν το πηγάδι! Οι ροδιές που φαίνονται είναι απο εμάς με τα αυτοκίνητα! Το γεφύρι τελικά δεν το βγάλαμε φωτό αλλά αντιληφθήκαμε οτι το περάσαμε απο πάνω κι όχι απο κάτω όπως φαινόταν στις φωτό!!!!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Όσο αφορα το λεγόμενο ποτάμι !!!
Κατέβηκαμε με το παγιερο αλλα με ζωνανε τα φίδια μόλις βλεπω το ποτάμι και το παγιερο να κολυμπάει και να φεύγει απο το οπτικό μου πεδίο αποφασίζω να γυρίσω στην ανηφόρα
Εκει που άρχισα να παλεύω να στριψω,γύρισε ο ανθρωπος με τα πόδια ,μου μίλησε πως να περάσω ,πήρα θάρρος και πέρασα μαζι με αλλα δυο μηχανάκια που ήρθαν λιγο αργότερα
Εμπειρία ανεκτημητη !!!!!
Να ειναι καλα ο ανθρωπος !!!!




Aααα! Το ποταμακι!
Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι! Αυτο που εβαλα τους υπολοιπους τις παρεας κατα λαθος ακολουθωντας τα ψηλοφτερα σε καποιο τραιλ ραιντ Του γατου το τενερε ξαπλωσε στο νερο και το ΤΑ μου ζηλεψε και λιγο μετα στην ανηφορα στις πετρες ξαπλωσε και αυτο
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Aααα! Το ποταμακι!
Μαλλον αυτο πρεπει να ειναι! Αυτο που εβαλα τους υπολοιπους τις παρεας κατα λαθος ακολουθωντας τα ψηλοφτερα σε καποιο τραιλ ραιντ Του γατου το τενερε ξαπλωσε στο νερο και το ΤΑ μου ζηλεψε και λιγο μετα στην ανηφορα στις πετρες ξαπλωσε και αυτο
ενω εγω το περασα αερα,να τα λες αυτα:laugh:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ξέρεις γιατί το βρήκες Στέργιο? Γιατι δεν πήγες απο την εύκολη αλλά μέσα απο το ποτάμι.. Όταν βγήκες απο το ποτάμι στα 50 μέτρα ήταν το πηγάδι! Οι ροδιές που φαίνονται είναι απο εμάς με τα αυτοκίνητα! Το γεφύρι τελικά δεν το βγάλαμε φωτό αλλά αντιληφθήκαμε οτι το περάσαμε απο πάνω κι όχι απο κάτω όπως φαινόταν στις φωτό!!!!
Το γεφύρι ήταν στο φράγμα....Όλοι περάσαμε από άνω, αλλά κανείς δε σταμάτησε να ελέγξει και κάτω!
Αυτά είναι τα tips για "κλιμάκωση" στα διαγωνίσματα ;)
Κανένα άριστα στα αποτελέσματα=άριστα φτιαγμένο διαγώνισμα ;)
 
Top Bottom