16.. Μελωδικές εξατμίσεις! !

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εμένα ρε παιδιά, όλες όσες έχω ανεβάσει είναι από fb. Καμιά δεν έχει σβήσει.
Μάλλον δεν είστε καλά παιδιά:D
Μάλλον έχει κάποιο όριο.
Εμένα άρχισαν να σβήνουν, αφού είχα ανεβάσει πολλές.
Βάλε και το κακό παιδί. ...και εδεσε

advφον!!
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
καλησπερα και απο εμενα...
χαρηκα που γνωρισα οσα παιδια-μελη του φορουμ παρευρεθηκαν στην εκδηλωση,αλλα και κοσμο που αγαπαει την μοτοσυκλετα και προαγει τον μοτοσυκλετιστικο πολιτισμο.
Μια μικρη ανασκοπηση του 3ημερου απο την δικη μου ματια...
Η παρασκευη κυλησε χαλαρα καθως ο λιγος κοσμος εφτανε σιγα-σιγα,πρωτες επαφες με τους διοργανωτες,φαγητο στον χωρο του καμπινγκ,και μεχρι αργα ολοι μαζι παρεα να τραγουδαν υπο τους ηχους λαικορεμπετικων ασματων μεχρι αργα το βραδυ.
Απο νωρις το σαββατο παρεες μοτοσυκλετιστων αρχισαν να φτανουν στον χωρο.χρωματα και ηχοι απο συνεργαζομενα μεταλα ,δινουν ζωντανια στον χωρο.μοτοπαιχνιδια-κυνηγι θυσαυρου και αλλα event ως το βραδυ,που εκλεισε αργα υπο τους ηχους live rock μουσικης.
Κυριακη,με τον κοσμο να καταφτανει και να κατακλυζει τον χωρο(μονοημεροι εκδρομεις),και το αποκορυφωμα της εκδηλωσης,τις 16ες μελωδικες εξατμησεις.
Για τριτη συνεχη χρονια παρευρεθηκα ως επισκεπτης στην εκδηλωση και πραγαμτικα θεωρω οτι αναγει τον μοτοσυκλετισμο.
Και του χρονου,καλα να μαστε...
 

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Ωραία εκδήλωση!Μπράβο στους μερακλήδες ιδιοκτήτες που διατηρούν τους δίτροχους θησαυρούς σε τέτοια κατάσταση!Κώστα τις καλημέρες μου στο 2002 :ok:,ομορφιά φίλε!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καλημερα και απο μενα....

Κατεβηκα Κυριακη μετα της συζυγου και χαρηκα που συναντησα παλιες φατσες και φιλους. Για τα μηχανακια δεν σας λεω...οπως παντα κελαηδησαν.

Highlight του πρωινου... Εβαλα την Αργυρω μου να μαρσαρει το tricolore.

Δεν επιασε μια μπροστα στις αλλες "κυριες"

Highlight N2 : Αυτο το κιτρινo NORTON commander που βλεπω καθε φορα...


Δημοσια συγνωμη στον maniac που ενω του εστειλα μυνημα....Εφυγα για Ναυπλιο. Σορυ Κωστα. (γυναικες...:mad:)

:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημερα και απο μενα....

Κατεβηκα Κυριακη μετα της συζυγου και χαρηκα που συναντησα παλιες φατσες και φιλους. Για τα μηχανακια δεν σας λεω...οπως παντα κελαηδησαν.

Highlight του πρωινου... Εβαλα την Αργυρω μου να μαρσαρει το tricolore.

Δεν επιασε μια μπροστα στις αλλες "κυριες"

Highlight N2 : Αυτο το κιτρινo NORTON commander που βλεπω καθε φορα...


Δημοσια συγνωμη στον maniac που ενω του εστειλα μυνημα....Εφυγα για Ναυπλιο. Σορυ Κωστα. (γυναικες...:mad:)

:friendship:
Δεν πειράζει αγόρι. ...Τα έχουμε πει
Ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωριζει...το 1 είναι ότι ακολουθεί την γυναικα:p:D

advφον!!
 
Top Bottom