18 Endurance 36ώρες από την...

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Μπράβο Χάρη...

Ο Αιμίλιος είναι εντάξει, δεν τον βλέπω να γράφει κάπου.....:D
Εντάξει ειμαι...
Πέρσι ήμουν τελείως ψαρακας. Φέτος ήμουν πιο υποψιασμένος. Την πρώτη ημέρα, κουράστηκα περισσότερο. Λιγο το γεγονος οτι είχα προβλήματα με τη βάση του Zumo (μια λειτουργούσε και μια όχι), λιγο οτι το κρανος ´ηταν σχετικά καινούργιο και με ζόριζε, λιγο οτι το Desierto με άφηνε εκτεθημενο στον αέρα, κουράστηκα πολυ την πρώτη ημερα.
Τη δεύτερη, μου φάνηκε πιο βατή, αλλα και πιο βαρετή. Γενικά πάντως είχε πολλα χλμ, αν και στο τέλος ακυρώθηκε το τελευταίο Τμημα πανω στον Παρνασσό.
Τελικά τερματίσαμε στις 22.30 το βράδυ και αν δεν ακυρώνονταν ο Παρνασσος μας έβλεπα να τερματίζουμε μετα τα μεσάνυχτα...
Ευτυχως δεν είχαμε σημαντικά απρόοπτα. Η ομάδα είχε 4 μηχανές: Χαρης, Ηλιας (δικάβαλοι), Βαγγελης και εγω. Όλοι με Gs, τρεις με Adve. Αξίζουν μπράβο και οι υπομονετικές συνοδηγοί (μαρία και Μαιρη), που προσέφεραν σημαντική υποστήριξη στην πλοήγηση αλλα κυρίως στο... κετεριγκ.

Αντε και του χρόνου...
180 μηχανές πήραν εκκίνηση, 14 με συνεπιβατη,

45 αναβάτες τερμάτισαν by the book με όλες τις φωτογραφίες.

Τα πράγματα πήγαν σχεδόν τέλοια για εμάς,

η ομάδα ΦΙΛΜΑ-ΦΙΡΜΕΣ/MOTOMELONS κέρδισε το Αργυρό!!!

Προσωπικά με τη Μαρία συμμετοχή, κερδίσαμε το αργυρό επίσης στην κατηγορία με συνεπιβάτη

Το ομαδικό κύπελλο




Και το προσωπικό κύπελλο στα δικάβαλα :




Αφιερωμένα σε όλους τους καλούς μοτο -φίλους μας, για τις όμορφες στιγμές που περάσαμε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Χαρη πολλα συγχαρητηρια φιλε για τις διακρισεις.
Να ειμαστε καλα του χρονου θα ειμαι μαζι σας... φετος ετυχαν καποια απροοπτα με την δουλεια κ δεν μπορεσα δυστυχως !!!
Κ παλι συγχαρητηρια....
 
Top Bottom