19η Χειμερινή Συνάντηση Μοτοσυκλετιστών

ΜΟΤ.Ο.Ε.

Μέλος
Όνομα
ΜΟΤΟΕ
Μοτό
Όλες
Η 19η Χειμερινή συνάντηση μοτοσυκλετιστών στο Hotel Leonidas στους Φιλιππαίους Γρεβενών από 4 - 8 Δεκεμβρίου 2014. Πληροφορίες - κρατήσεις στο 6932331020 Βασίλης Λάππας.
www.hotel-leonidas.gr
Oι τιμές είναι οι εξής και περιλαμβάνουν αναμνηστικά της εκδήλωσης, διαμονή για όλες τις μέρες συν πρωινό, μεσημεριανό & βραδινό σε μπουφέ.
Είναι ανά άτομο και για μέλη με ενεργή κάρτα ΜΟΤΟΕ.
Για τα μη μέλη η τιμή είναι σε όλες τις περιπτώσεις + 10 ευρώ από τις παρακάτω:

Για διαμονή από Πέμπτη και αναχώρηση Κυριακή σε 5κλινο 75 ευρώ/άτομο σε 4κλινο 80 ευρώ/άτομο σε 3κλινο 85 ευρώ/άτομο σε δίκλινο 105 ευρώ/άτομο.
Για διαμονή από Παρασκευή και αναχώρηση Κυριακή : σε 5κλινο 55 ευρώ/άτομο σε 4κλινο 60 ευρώ/άτομο σε 3κλινο 65 ευρώ/άτομο σε 2κλινο 75 ευρώ/άτομο
Για διαμονή από Σάββατο και αναχώρηση Κυριακή σε 5κλινο 40 ευρώ/άτομο σε 4κλινο 40 ευρώ/άτομο σε 3κλινο 45 ευρώ/άτομο σε δίκλινο 50 ευρώ/άτομο.

Kρατήσεις δωματίων γίνονται τηλεφωνικά στον ταμία της ομοσπονδίας στο τηλ 6932331020 Λάππα Βασίλη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καλη επιτυχια
 

ΜΟΤ.Ο.Ε.

Μέλος
Όνομα
ΜΟΤΟΕ
Μοτό
Όλες
ΠΡ0ΓΡΑΜΜΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2014


ΠΕΜΠΤΗ 04/12/2014
*ΑΦΙΞΕΙΣ
*ΒΡΑΔΥΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΕ ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΛΕΞΗ"ΔΙΑΒΟΛΑΚΟΣ"
& ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ "ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ"
ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ DJ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/12/2014
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΧΘΕΣ
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΑΛΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗ (ΠΟΝΤΙΟΣ)
ΜΟΥΣΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
♪ ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ
♪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ
ΓΛΕΝΤΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΥΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06/12/2014
ΕΚΔΡΟΜΙΚΟ,
ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΙΚΗ ΧΑΡΑ ,ΚΛΑΡΙΝΑ ,ΤΣΙΠΟΥΡΑ , ΡΑΚΕΣ ,ΤΣΙΓΑΡΙΔΕΣ .
ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Η ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΜΠΟΖΝΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
KING ΒΕ BLUES ROCK ME ΒΑΣΙΛΗ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΔΑΜΟΥ
ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΩΝ – ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
Τribute ΞΥΛΙΝΑ ΣΠΑΘΙΑ – ΤΡΥΠΕΣ
Ο Χρήστος Τσαπράζης από τα Ξυλινά Σπαθιά ο Γιώργος Τόλιος από τις Τρύπες και ο Κώστας Πουλής σε ένα αφιέρωμα στις Τρύπες και στα ξύλινα σπαθιά

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΚΟΜΗ - ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Παίδες, εγώ θα είμαι εκεί από αύριο (Πέμπτη) το μεσημεροαπογευματάκι, όποιος έρθει θα χαρώ πολύ να τα πούμε.

Αν δείτε έναν ψηλό, ξανθό, γαλανομάτη, με μέση δαχτυλίδι, φαρδιές πλάτες και θεληματικό πηγούνι, σαν Νορβηγός θεός ένα πράμα, δεν είμαι εγώ, σας το λέω να μην μπερδευτείτε.............. :D
 
Top Bottom