2ο ADVENTURE MEETING / Λαύριο - 30 Σεπτεμβρίου & 1 Οκτωβρίου 2023

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Θα είμαστε οικογενειακά το Σάββατο για να μυηθούν οι twins.
Να δούμε φίλους και γνωστούς και να γλυψουμε κάνα κοκαλακι από μηχανάκι που δεν θα πάρουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αν ειναι να πατε χωματινα ενημερωστε μπας και ακολουθησω και γω
Πολύ πιθανό γιατί πέφτει η θερμοκρασία και λένε πως θα ρίξει βροχούλα. Θα σε ενημερώσω.

(Αν τυχόν γίνεται το αδιαχώρητο από κόσμο στο τεχνολογικό πάρκο δεν με βλέπω να κάθομαι. )
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Αν ειναι να πατε χωματινα ενημερωστε μπας και ακολουθησω και γω
Ναι ρίξτε ένα σήμα. Θα ήθελα να ακολουθήσω και εγώ αν έχω προλάβει να κάνω τις εργασίες στο μηχανάκι..
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πολύ πιθανό γιατί πέφτει η θερμοκρασία και λένε πως θα ρίξει βροχούλα. Θα σε ενημερώσω.

(Αν τυχόν γίνεται το αδιαχώρητο από κόσμο στο τεχνολογικό πάρκο δεν με βλέπω να κάθομαι. )
Να κάνεις όμως μια εντουροβόλτα το βλέπεις?
Ότι λέει ο κωνκστ ισχύει και για μένα (αν θέλεις...) Όρισε σημείο συνάντησης. :happy:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κάπου είδα ότι βγήκε η λίστα με της μοτοσυκλέτες για δοκιμή.


Επίσης

Βόλτα θα γίνει?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να πούμε στις 9 στα Τζάμπο στην Βάρης Κορωπίου το Σάββατο το πρωί? Για να έχουμε χρόνο μπροστά μας να κάνουμε και βολτούλα.

Θα είμαι με τον Χαμαιδράκοντα, το Άφρικα δηλαδή και όχι με το GASGAS οπότε θα πάμε από στενούς δασικούς δρόμους κτλ κτλ και όχι απο μονοπάτια. Αλλά θα υπάρχει σίγουρα ενδιαφέρον.

Αν μαζευτούμε πολλές θα κοιτάξω να ακολουθήσουμε μια γνωστή διαδρομή που έχει ανεβάσει ο Σπύρος entourista οπότε πάρτε μαζί βάση gps κτλ. Θα είναι καλύτερα έτσι πιστεύω.

Θα την κοινοποιήσω εδώ για να την κατεβάσετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Να πούμε στις 9 στα Τζάμπο στην Βάρης Κορωπίου το Σάββατο το πρωί? Για να έχουμε χρόνο μπροστά μας να κάνουμε και βολτούλα.

Θα είμαι με τον Χαμαιδράκοντα, το Άφρικα δηλαδή και όχι με το GASGAS οπότε θα πάμε από στενούς δασικούς δρόμους κτλ κτλ και όχι απο μονοπάτια. Αλλά θα υπάρχει σίγουρα ενδιαφέρον.

Αν μαζευτούμε πολλές θα κοιτάξω να ακολουθήσουμε μια γνωστή διαδρομή που έχει ανεβάσει ο Σπύρος entourista οπότε πάρτε μαζί βάση gps κτλ. Θα είναι καλύτερα έτσι πιστεύω.

Θα την κοινοποιήσω εδώ για να την κατεβάσετε.
Μια χαρά Κωστή,περιμένουμε την διαδρομή και τα λέμε πρωί Σαββάτου .
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να πούμε στις 9 στα Τζάμπο στην Βάρης Κορωπίου το Σάββατο το πρωί? Για να έχουμε χρόνο μπροστά μας να κάνουμε και βολτούλα.

Θα είμαι με τον Χαμαιδράκοντα, το Άφρικα δηλαδή και όχι με το GASGAS οπότε θα πάμε από στενούς δασικούς δρόμους κτλ κτλ και όχι απο μονοπάτια. Αλλά θα υπάρχει σίγουρα ενδιαφέρον.

Αν μαζευτούμε πολλές θα κοιτάξω να ακολουθήσουμε μια γνωστή διαδρομή που έχει ανεβάσει ο Σπύρος entourista οπότε πάρτε μαζί βάση gps κτλ. Θα είναι καλύτερα έτσι πιστεύω.

Θα την κοινοποιήσω εδώ για να την κατεβάσετε.
Άρα Κώστα τι ώρα υπολογίζεις ότι φτάνουμε στον χώρο της έκθεσης;
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Ψήνεται να έρθει και φίλος με svartpilen φαντάζομαι δεν θα έχει κάτι hard η διαδρομή που να χρειάζεται αρκετό ground clearance (ή αν έχει θα έχει και παρακάμψεις) σωστά?

θα έρθω από Χαλάνδρι/Γέρακα αν θέλει κάποιος να ξεκινήσουμε παρέα.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ψήνεται να έρθει και φίλος με svartpilen φαντάζομαι δεν θα έχει κάτι hard η διαδρομή που να χρειάζεται αρκετό ground clearance (ή αν έχει θα έχει και παρακάμψεις) σωστά?

θα έρθω από Χαλάνδρι/Γέρακα αν θέλει κάποιος να ξεκινήσουμε παρέα.
Χωρις να γνωριζω την διαδρομη αλλα ουτε και τις οδηγικες ικανοτητες του φιλου σου, αλλα εχοντας κανει καμποσες χιλ. χλμ φλαταδουρων πιστευω οτι μια μοτοσυκλετα σαν το svartpilen νομιζω δυσκολα θα μπορεσει να ακολουθησει εναν καλο ρυθμο και οτι δυσκολα θα μεινει χωρις σημαδια απο πετρες κλπ
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αυτή η διαδρομή που έχει ανεβάσει ο kapten είναι μια χαρά. Κατεβάστε την να την έχουμε για να σπάσουμε σε γκρουπάκια.
Αν είμαστε λίγοι δεν χρειάζεται αλλά ας υπάρχει για να μας γλυτώσει χασίματα και καθυστερήσεις.



(Είναι το πρώτο σκέλος.)

 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Σκέφτομαι κι εγώ ένα Λαύριο αύριο, όποτε αν θέλει κάποιος ασφάλτινα να πάμε ας το πει. Έλεγα να ξεκινήσω νωρίς (08:00)… αλλά το συζητάμε.
 
Top Bottom