27-28 και 29 Οκτωβρη Tσιπουροσυναντηση στο ακριτικο Πωγωνι (vol 1)

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Παίδες υπάρχει κάποιος από δω που θα ήθελε να ταξιδέψει αύριο Παράσκευη με το γκρουπακι που αναχωρεί στις 9μιση από το 14 ,να τους πω να τον περιμένουν ;
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Παίδες υπάρχει κάποιος από δω που θα ήθελε να ταξιδέψει αύριο Παράσκευη με το γκρουπακι που αναχωρεί στις 9μιση από το 14 ,να τους πω να τον περιμένουν ;
Είμαι εκτός Αττικής οπότε όχι απο εμένα:thanx:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
KLE-FTIS 500
Νομίζω το να αναγνωρίζεις συμφορμίτες σε μια μάζωξη (που δεν τους γνωρίζεις) ίσως απασχόλησε και κάποιον άλλον στο παρελθόν.
Έχει σκεφτεί κάποιος ,κάτι....
Μια πρώτη σκέψη είναι το logo του φόρουμ σε ράφτό-κολητό σηματάκι.
Απορίπτονται ιδέες του τύπου "... με λένε Μήτσο και είμαι καλά..."
Διαβάζω ότι πολλοί βρέθηκαν στο Πωγώνι, πλην όμως ............
Άσε που μου φάνηκε σαν συγκέντρωση πενφέ!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Νομίζω το να αναγνωρίζεις συμφορμίτες σε μια μάζωξη (που δεν τους γνωρίζεις) ίσως απασχόλησε και κάποιον άλλον στο παρελθόν.
Έχει σκεφτεί κάποιος ,κάτι....
Μια πρώτη σκέψη είναι το logo του φόρουμ σε ράφτό-κολητό σηματάκι.
Απορίπτονται ιδέες του τύπου "... με λένε Μήτσο και είμαι καλά..."
Διαβάζω ότι πολλοί βρέθηκαν στο Πωγώνι, πλην όμως ............
Άσε που μου φάνηκε σαν συγκέντρωση πενφέ!!!!
Τα πεμφε ,αυτή η μάστιγα
:ha
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Νομίζω ότι σε είδα που έβγαζες τη φώτο.Ημουν στο τραπέζι διπλα στην ορχήστρα με τη ΛΕΜΙ και τον υπεύθυνο της μοτοε για τις εκδρομές.
Δεν ήμουν ,εγώ τον ήπια σε αυτή την εκδήλωση ,με κατέβασε για παρέλαση στη Θεσσαλονίκη το στράτευμα :fly:
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Αντιγραφω για να μην ξαναγραφω...

Οπως ολα τα ωραια πραγματα ετσι και η συναντηση μας στο ακριτικο Πωγωνι ελαβε τελος.Στις συναντησεις τις ομορφης παρεας μας καθε φορα μας δινεται η ευκαιρια να γνωρισουμε νεα ατομα.Το τετριμμενο "χαρηκα πολυ που γνωρισα νεα ατομα"ειναι καποιες φορες πολυ φτωχο για να περιγραψει αυτο που νοιωθουμε.Οταν μετα απο πεντε λεπτα ειναι σαν να τα γνωριζεις χρονια,οταν σε ρωταν απο την πρωτη μερα ποτε θα ειναι η επομενη μαζωξη και οταν βλεπεις στα ματια σου κατι απο τον εαυτο σου, ξερεις οτι πολλοι απο αυτους δεν ειναι απλα νεα ατομα αλλα μελλοντικοι συνοδηποροι.
Να ευχαριστησουμε λοιπον οχι μονο οσους βρεθηκαν κοντα μας για μια ακομη φορα,αλλα και αυτους που συντομα οι δρομοι μας θα ξανασμιξουν,Πολλα πολλα αδελφικα φιλακια σε οσους και οσες ηθελαν να ειναι κοντα μας αλλα δεν μπορεσαν.






































...
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200









































Ο καθενας με τον τροπο του εβαλε το λιθαρακι του για ναγινει ακομη πιο ομορφο αυτο το τριημερο.Λιγες σκορπιες φωτογραφιες απο μενα μιας και οι υποχρεωσεις της μαζωξης δεν αφηναν περιθωρια.

Παμε για την επομενη.:friendship:

Καλο μας βραδυ.;)

 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Νομίζω το να αναγνωρίζεις συμφορμίτες σε μια μάζωξη (που δεν τους γνωρίζεις) ίσως απασχόλησε και κάποιον άλλον στο παρελθόν.
Έχει σκεφτεί κάποιος ,κάτι....
Μια πρώτη σκέψη είναι το logo του φόρουμ σε ράφτό-κολητό σηματάκι.
Απορίπτονται ιδέες του τύπου "... με λένε Μήτσο και είμαι καλά..."
Διαβάζω ότι πολλοί βρέθηκαν στο Πωγώνι, πλην όμως ............
Άσε που μου φάνηκε σαν συγκέντρωση πενφέ!!!!
Στομα εχουμε και μπορουμε να συστηθουμε.Τα logo και το σε ποια ομαδα ανηκει καποιος...αν και ειμαστε συγκοινωνουντα δοχεια οποτε ο καθενας συνηθως ανηκει σε περισσοτερες απο μια,σε τετοιες μαζωξεις πιστεψε με ειναι το τελευταιο που απασχολει την μεγαλη πλειοψηφια.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Στομα εχουμε και μπορουμε να συστηθουμε.Τα logo και το σε ποια ομαδα ανηκει καποιος...αν και ειμαστε συγκοινωνουντα δοχεια οποτε ο καθενας συνηθως ανηκει σε περισσοτερες απο μια,σε τετοιες μαζωξεις πιστεψε με ειναι το τελευταιο που απασχολει την μεγαλη πλειοψηφια.
Καλησπέρα Παναγιώτη!

Ποιός πέταγε δυναμιτάκια τα μεσάνυχτα Παρασκευής ρε φίλε;;; :roflmao:
Εκει που είχα γλαρώσει ΜΠΑΑΑΜ ..
να ξέρεις το έφαγε το ευαγγέλιο του
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν τα καταφέραμε γιατί έχω θέματα με τη μάνα, αλλά πολύ χάρηκα για την μάζωξη, γιατί είχα μιλήσει με τον Νότη και κατάλαβα την αγωνία του να πάνε όλα καλά
βλέπω στις φωτό αγαπημένες φάτσες από πολύ παλιά ....ωραία πραγματα
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Δεν τα καταφέραμε γιατί έχω θέματα με τη μάνα, αλλά πολύ χάρηκα για την μάζωξη, γιατί είχα μιλήσει με τον Νότη και κατάλαβα την αγωνία του να πάνε όλα καλά
βλέπω στις φωτό αγαπημένες φάτσες από πολύ παλιά ....ωραία πραγματα
Κωστα περαστικα να ειναι και παντα θα υπαρχει η επομενη.

Καλησπέρα Παναγιώτη!

Ποιός πέταγε δυναμιτάκια τα μεσάνυχτα Παρασκευής ρε φίλε;;; :roflmao:
Εκει που είχα γλαρώσει ΜΠΑΑΑΜ ..
να ξέρεις το έφαγε το ευαγγέλιο του
:eek: Εγω ρουφιανος δεν γινομαι.
 
Top Bottom