4ο Trail Ride 2016 - 27 Νοεμβρίου 2016

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Το Off Road Team συνεχίζει τα Trail Ride για το 2016 στην Αττική με μια ακόμη διαδρομή που θα προκαλέσει το ενδιαφέρον.
H νέα δομή των Trail Ride και η προσπάθεια να βρεθούν τα «κρυφά» σημεία που ζητούνται, και να φωτογραφηθούν χαρακτηριστικές περιοχές, φαίνεται να αρέσει βάζοντας καινούργιους στόχους.

Καλή διάθεση, ελαφριά φωτογραφική μηχανή, πνεύμα συνεργασίας, αλλά και προσεκτική παρατήρηση των επισημασμένων σημείων, είναι απαραίτητα στοιχεία για την επιτυχία!

Η εκκίνηση θα γίνει από το Κρυονέρι, στο Limit Up, σε μια διαδρομή χωρίς ιδιαίτερες δυσκολίες.

Τα χιλιόμετρα της διαδρομής θα ποικίλουν ανάλογα με την όρεξή σας, αφού θα μπορείτε να αρκεστείτε σε 45, 70 ή ακόμη και 120 χιλιόμετρα που μας περιμένουν στο Road Book!

Η διάρκεια της διαδρομής θα είναι από 2- έως 4+ ώρες με άνεση. Το κόστος συμμετοχής είναι 20€ για τις μοτοσυκλέτες και 30€ για τα αυτοκίνητα – buggies, για όσους δηλώσουν έγκαιρα.

Σας περιμένουμε ΟΛΟΥΣ στο 4ο Trail Ride για το 2016, με νέο πλάνο και νέες ιδέες, για κάθε είδους λάτρεις του χώματος, από μοτοσυκλέτα, έως «γουρούνα» και αυτοκίνητο 4Χ4.

Το Trail Ride στηρίζουν η BF Goodrich, τα SWM και AJP, η My-Track, το Chalidias Electrics, το GRC Power Factory, η Michelin τα Aurora Rally Equipment, το Bafetis Workshop, καθώς και οι χορηγοί επικοινωνίας που πιστεύουν και προωθούν τις όμορφες εκδηλώσεις μας.

Περισσότερες πληροφορίες στo: http://offroadteam.gr/index.php/companies-news-5/trail-ride/518-filiko-trail-ride-4-16

Για το Off-Road Team
Δημήτρης Αθανασουλόπουλος
Fax: 2105127532 Tel: 6936660300
Email: info@offroadteam.gr
Web: http://offroadteam.gr/
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πήρα το Δημήτρη (offroadteam) για χρόνια πολλά και ρώτησα για το επόμενο TR. Μου λέει σήμερα-αύριο το ανεβάζω για τέλος Νοεμβρίου. ΟΚ λέω, θα έρθουμε :)
Λες και το ξερα ;)
Ο Λευτέρης @HAWK_46 πιο γρήγορος κι από πολυβόλο ;)

Πάμε γερά!!!
Μέσα, εννοείται ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πήρα το Δημήτρη (offroadteam) για χρόνια πολλά και ρώτησα για το επόμενο TR. Μου λέει σήμερα-αύριο το ανεβάζω για τέλος Νοεμβρίου. ΟΚ λέω, θα έρθουμε :)
Λες και το ξερα ;)
Ο Λευτέρης @HAWK_46 πιο γρήγορος κι από πολυβόλο ;)

Πάμε γερά!!!
Μέσα, εννοείται ;)
...το ηξερα και 3 ωρες πριν το ''ανεβάσω''!! χαχαχα
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Γενέθλια στο βνο εσύ ;)
Θα σου κάνουμε και "δώρο" κούπα ;)
σκεφτομουν να σας καλεσω στα μερη μου εκεινο το σκ να βολταρουμε, αλλα ας οψεται...αμα ειναι να την σηκωσουμε..
 

lalou

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Λαμπρος
Μοτό
R1200GS 08 DRZ400S 01 ZX9R 95 KRIIS115 01
Και εγω μεσα αν δεν δουλευω φυσικα αντε να κανουμε και καμια βολτα....
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
@HAWK_46 μηπως παιρνεις μιζες απο το trail και θες να παρεις ποσοστα απο μας? Μηπως κανεις διαφημιση του εμπορικου γεγονοτος trail ride??Αν ισχυει αυτο εισαι κακο παιδι να ξερεις και πρεπει να μεταφερουμε το σχολιο σου στο σκουπιδοντενεκε μας..
Nα αναλαβουν παρακαλω οι διαχειριστες!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
@HAWK_46 μηπως παιρνεις μιζες απο το trail και θες να παρεις ποσοστα απο μας? Μηπως κανεις διαφημιση του εμπορικου γεγονοτος trail ride??Αν ισχυει αυτο εισαι κακο παιδι να ξερεις και πρεπει να μεταφερουμε το σχολιο σου στο σκουπιδοντενεκε μας..
Nα αναλαβουν παρακαλω οι διαχειριστες!!
Το δικο μου δεν εχει μιζα, μονο μανιβελα
Και θελω βοηθεια απ τα φιλαράκια μου αν μείνω σε κανενα ποταμι
Τωρα με ξεσκεπασες!!

ΥΓ: Αντε κοιμησου. Σου κατέστρεψα τα γενεθλια που ανακοινώθηκε ιδια μερα φιλικό, αλλα τι να κανουμε. Ελα, θα ειμαστε μια παρεα. Γιατι αυτο το forum εχει την ιδιαιτερότητα να βρίσκετε και να περνάει σουπερ κυρίως μακρια απ τα πληκτρολόγια!! ;-)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Το δικο μου δεν εχει μιζα, μονο μανιβελα
Και θελω βοηθεια απ τα φιλαράκια μου αν μείνω σε κανενα ποταμι
Τωρα με ξεσκεπασες!!

ΥΓ: Αντε κοιμησου. Σου κατέστρεψα τα γενεθλια που ανακοινώθηκε ιδια μερα φιλικό, αλλα τι να κανουμε. Ελα, θα ειμαστε μια παρεα. Γιατι αυτο το forum εχει την ιδιαιτερότητα να βρίσκετε και να περνάει σουπερ κυρίως μακρια απ τα πληκτρολόγια!! ;-)
Χαχαχα..αμα ειναι να το σηκωσουμε χαλαλι..πρωτα κουπα,μετα τουρτα...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τωρα που ξεκαθαρισαν οσοι διαβουν τα "τρελα νερα", για πειτε ποιοι σκεφτονται για το trail ride?:cool:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τωρα που ξεκαθαρισαν οσοι διαβουν τα "τρελα νερα", για πειτε ποιοι σκεφτονται για το trail ride?:cool:
Εγω παρών.
Και ο Βαγγελης (Dr.Evil) το σκέφτεται αν δεν δουλευει.
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Εγω δεν εχω μηχανακι κ ειναι η μερα των γεννεθλιων μου κιολας..θα ηταν οτι επρεπε γιβαυτη τη μερα αλλα τι να κανω που την εχω την καλη μου σε κομματια
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εγω δεν εχω μηχανακι κ ειναι η μερα των γεννεθλιων μου κιολας..θα ηταν οτι επρεπε γιβαυτη τη μερα αλλα τι να κανω που την εχω την καλη μου σε κομματια
Στην επομενη βολτα Γιωργο.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Η Διαδρομή είναι 141 χιλιόμετρα, με τα τελευταία 30 άσφαλτο (τα οποία μπορούν να γίνουν κι αυτά χωμάτινα εάν το επιθυμείτε κι έχετε χρόνο). Μπορείτε να διακόψετε την διαδρομή στο 47km, στο 67km αλλά έχει πολλά χιλιόμετρα άσφαλτο για επιστροφή, ενώ ουσιαστικά στο 100km τελειώνουν τα χώματα. Στην διάρκεια της διαδρομής, υπάρχουν στο RoadBook πολλές καβάτζες που σε "προχωράνε" 2 ή 5 ή 14 χιλιόμετρα που μπορούν να τις χρησιμοποιήσουν όσοι έχουν αργό ρυθμό και έχουν μείνει πίσω. Οι καβάτζες αυτές θα υπάρχουν και στο GPS.
πηγη: https://www.facebook.com/groups/trailride.gr/10154634494243971/?notif_t=group_activity&notif_id=1479814284666295
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγω δεν εχω μηχανακι κ ειναι η μερα των γεννεθλιων μου κιολας..θα ηταν οτι επρεπε γιβαυτη τη μερα αλλα τι να κανω που την εχω την καλη μου σε κομματια
:(


Στην επόμενη Γιώργη GioniLuck ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φόρμα συμμετοχής ;)
 

Attachments

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
:(


Στην επόμενη Γιώργη GioniLuck ;)
Μολις το δεσωω και πριν μπω στρατο δεσμευομαι να σας καλεσω στα μερη μου
 
Top Bottom