40 μείον MotoΤρέλλα...

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Ενημερωτικό Δελτίο για τον Περιφερειακό Αγώνα Αερομοντελισμού
Κατηγορίας Ηλεκτροκίνητων Ανεμόπτερων F5J GR που θα διεξαχθεί την Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2015
στο μοντελοδρόμιο της Ένωσης Αερομοντελιστών Μουδανιών στην περιοχή του Ζωγράφου Χαλκιδικής
Αφού διασχίσουμε το χωριό Ζωγράφου, στο χιλιόμετρο, αριστερά μας και πανω στον δρόμο, βρίσκεται το πανέμορφο μοντελοδρόμιο τους

:photo::photo:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Έλα ρε Χρήστο .......με μπριζόνετε τώρα...... και είμαι απροετοίμαστος.
Κατά πρώτον ΔΕΝ έχω άδεια από την Πόντια. (γιατί δεν ενημέρωσα έγκαιρα και οι υποχρεώσεις των παιδιών τρέχουν)
Κατά δεύτερον δεν προλαβαίνω να βρώ μηχανάκι (το jog που έχω είναι εργάτης και το μοναδικό που μου επιστρέφει χρήματα)!!!
Μελετούσα καιρό να πάρω ένα παλιό χαραμπάτι και να κάνω κάτι τέτοια........(....να μένεις στο δρόμο, τσαντίλες, βρυσιές, προσπάθεια επιτόπιας επισκευής, να μην γίνεται και στο τέλος το παρατάς κι επιστρέφεις με ωτοστόπ......... ) ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ!!!!
Το πνεύμα μου Θα είμαι μαζί σας αλλά....το σώμα μου θα υποκύπτει σε οικογενειακές υποχρεώσεις !!!!!
Καλά να περάσετε !!!!! ελπίζω στην επομένη να ζήσω λίγο απ' αυτό ....
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Έλα ρε Χρήστο .......με μπριζόνετε τώρα...... και είμαι απροετοίμαστος.
Κατά πρώτον ΔΕΝ έχω άδεια από την Πόντια. (γιατί δεν ενημέρωσα έγκαιρα και οι υποχρεώσεις των παιδιών τρέχουν)
Κατά δεύτερον δεν προλαβαίνω να βρώ μηχανάκι (το jog που έχω είναι εργάτης και το μοναδικό που μου επιστρέφει χρήματα)!!!
Μελετούσα καιρό να πάρω ένα παλιό χαραμπάτι και να κάνω κάτι τέτοια........(....να μένεις στο δρόμο, τσαντίλες, βρυσιές, προσπάθεια επιτόπιας επισκευής, να μην γίνεται και στο τέλος το παρατάς κι επιστρέφεις με ωτοστόπ......... ) ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ!!!!
Το πνεύμα μου Θα είμαι μαζί σας αλλά....το σώμα μου θα υποκύπτει σε οικογενειακές υποχρεώσεις !!!!!
Καλά να περάσετε !!!!! ελπίζω στην επομένη να ζήσω λίγο απ' αυτό ....
Κι εγώ έλεγα που είναι αυτός; Ήλπιζα ότι θα ερχόσουν, αλλά δεν πειράζει... Στην επόμενη βόλτα με τα μικρά.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
εγω νομιζα ειχα να κανω με σοβαρους αλλα μυριζω καγκουρια τρατζικ:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
Δεν εχουμε δωσει ποτέ δικαιωμα να μας πει κανεις σοβαρους!!!

adv phone
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Στο παρκινκ σε πιο σημειο ακριβως ...αν θελετε βαλτε συντεταγμένες gps να μην εχουμε αλλα πρωι πρωι με την τσιμπλα... :)
Στο παρκινγκ του καρφουρ εχει σημειο για τιες μοτοσυκλετες μπροστα στις καφετεριες,
Δε χανεται!
Προβλεπονται κρυφες συμμετοχες με scooter τριτροχα κ μποξερ......
με ειπαν οτι ακουστηκε να το λενε και ειπα να σας το πω για να μη λετε :p
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Τελικα αποφασισα να μην ερθω...φοβαμαι για το παπι γιατι αν χαλασει μεχρι να φτιαχτεί εγω επαγγκελματικα τελείωσα. ..
Καλα να περασετε και θα μαθω στους καφεδες αλλα και απο εδω ποσο ωραια περασατε...
 
Top Bottom