6ο οδοιπορικο ιστοριας Μοτοπαρεας Λεωνιδιου- 2 απριλιου 2017

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ζουλιαρες...
Τα ΚΤΜ τα καταπια με τον Παπαδελη.
Αλλοι εχουν περισσοτερες φωτο Λαμπρο. Εγω μονο αυτη απ το δρομο. Ειμαι ευγενικη ψυχη ομως και χαιρετισα το φωτογραφο.
Μανωλιο η καταθεση οκ ;)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ζουλιαρες...
Τα ΚΤΜ τα καταπια με τον Παπαδελη.
Αλλοι εχουν περισσοτερες φωτο Λαμπρο. Εγω μονο αυτη απ το δρομο. Ειμαι ευγενικη ψυχη ομως και χαιρετισα το φωτογραφο.
Μανωλιο η καταθεση οκ ;)
πωωωωωω πάλι θα σε φάμε στη μάπα φέτος ??? :D Έλατε από Σάββατο Άστρος(θα σε κοιμήσω μη σκεφτείς αυτό σαν δικαιολογία) και Κυριακή πρωί ξεκινάμε για Λεωνίδιο παρέα
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
http://kunouria.blogspot.gr/
update με καποια προτεινομενα ξενοδοχεια στην πατρα.
επισης το καταστημα Moto Petsas και φετος με test ride και εκπτωσεις απο το σαββατο πρωι στο χωρο της εκκινησης.
την αλλη ΤΡΙΤΗ κλεινουν οι συμμετοχες και ο καιρος δειχνει θαυμασιος για το οδοιπορικο.
επισης αν δεν βρισκεται καταλυμα στην περιοχη μου απο τα προτεινομενα και μη,ειδοποιηστε να κανουμε κουμαντο
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Έτοιμοι παντού, καλά να περάσουμε ! :biker:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
πωωωωωω πάλι θα σε φάμε στη μάπα φέτος ??? :D Έλατε από Σάββατο Άστρος(θα σε κοιμήσω μη σκεφτείς αυτό σαν δικαιολογία) και Κυριακή πρωί ξεκινάμε για Λεωνίδιο παρέα
Από Σάββατο δεν παίζει φέτος, δυστυχώς... Προηγείται η κοράκλα μ' και η παράστασή της ;)
Κυριακή πολύ πρωί, θα περάσω από Άστρος και πάμε παρέα :)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Από Σάββατο δεν παίζει φέτος, δυστυχώς... Προηγείται η κοράκλα μ' και η παράστασή της ;)
Κυριακή πολύ πρωί, θα περάσω από Άστρος και πάμε παρέα :)
:crs: να δεις πως πάνε οι νέοι με τα 1190
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Υπαρχουν ακομα ελεύθερα δωμάτια; Εχεις εικόνα;
ναι φιλε,υπαρχουν και αλλες επιλογες,βασικα οποιος δεν βρισκει,ας ριξει ενα τηλεφωνο στα την επικοινωνιας
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
μια βδομαδα+1 μερα μειναν για τις αφιξεις των συνοδοιπορων..ετοιμαζομαστε πυρετωδως..
οι συμμετοχες κλεινουν την τριτη 28 μαρτιου,δωματια βρισκουμε για ολους(οποιος θελει κατι εδω ειμαστε).
ολα πανε πολυ καλα και χαρουμενα
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
βάλε μας λίγο στο κλίμα για εμάς που θα είμαστε από Σάββατο !
απο το πρωι του σαββατου θα εχουμε τεστ ride αφρικα και στις 2 εκδοσεις,crossrunner 800,nc750,εκθεση με τα προηγουμενα οδοιπορικα,απο το απογευματακι θα ειμαστε σε ταβερνα στην παραλια οπου θα πινετε την μπιριτσα σας και θα γευματισετε ολοι παρεα,οργανωτες και συμμετεχοντες,θα δωσουμε τα road kit,μπλουζακια,αυτοκολητα,χαζι μηχανακια,καυλαντισμα,ανακοινωσεις,διαφορα tips,γλυκα ατελες απο μελος μας,μουσικουλα.....εχουμε πραμα λεμε
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μανωλη η ταβέρνα θα είναι ή ίδια που ήταν και πέρσι στο λιμανάκι ?
ναι φιλε,ειναι και χορηγος
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αραγε τέτοια ώρα την κυριακή που έρχεται σε τι φάση θα είναι οι αναβατες και οι διοργανωτες?
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Εμεις θα τρώμε σιγουρα πάντως τετοια ωρα την αλλη Κυριακή
 
Top Bottom