Acrapovich service kit?

marios...!

Μέλος
Περιοχή
Αναβυσσος
Όνομα
Κατσαριωτης Μαριος
Μοτό
Gs 1200R adventure
Έλα να μιλήσουμε για θάλασσα. ....
Βαρέθηκα με τους μηχανοβιους:D

Σταλθηκε απο advφον!!!

Εντάξει.
εγω θα σου λέω για την θάλασσα κι ΕΣΥ θα μου λες για μηχανές.....
Βαρέθηκα τους σκαφατους
 

marios...!

Μέλος
Περιοχή
Αναβυσσος
Όνομα
Κατσαριωτης Μαριος
Μοτό
Gs 1200R adventure
Και για το κλείσιμο του topic ,να πω ότι επισκευάσαμε την εξάτμιση στον φίλο πλέον Αλκίνοο όπου όλα πήγαν κατευχην, η δουλειά πολύ σωστή και η εξάτμιση καινούργια και φυσικα με κόστος αστείο.ευχαριστω τον Αλκίνοο για την όλη δουλειά και τον Κώστα για την σύσταση του
 

karhariasgr

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Honda Transalp XL700V, Ducati Monster S4RS
γεια χαρά! έχω κ εγώ πρόβλημα με την Akrapovic, είναι διπλή και στη μια δείχνει να καίγεται το carbon. έχει χαλάσει το εσωτερικό της εξάτμισης? τελικά τι κάνετε? τα φτιάχνει αυτά κάποιος από εδώ ή να επικοινωνήσουμε με την tecnomoto και να τους πάρω από εκεί kit επισκευής?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
γεια χαρά! έχω κ εγώ πρόβλημα με την Akrapovic, είναι διπλή και στη μια δείχνει να καίγεται το carbon. έχει χαλάσει το εσωτερικό της εξάτμισης? τελικά τι κάνετε? τα φτιάχνει αυτά κάποιος από εδώ ή να επικοινωνήσουμε με την tecnomoto και να τους πάρω από εκεί kit επισκευής?
Kαλως ηρθες στο advride Κωνσταντινε.....
Το μελος @alkinoos....κανει πολυ καλη δουλεια
Μπορεις να παρεις το κιτ επισκευης και να του το πας ή να σου βαλει δικη του "γεμιση"
Τηλεφωνο του 2102635938....

Περνα και απο εδω ....http://www.advride.gr/fotoadv/Συστηθήκατε.3/, αν δεν βαριεσαι:D
 

karhariasgr

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Honda Transalp XL700V, Ducati Monster S4RS
σε ευχαριστω
μιλησα με τον Alkinoo μεσω fb και μου εδωσε τα στοιχεια του καταστηματος ΜΟΤΟΝΙΟ... τι ιδιο τηλ μου δινει και αυτος και εσυ.

ευχαριστω πολυ!
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Παιδιά μήπως υπάρχει κάποιο παρόμοιο κατάστημα Θεσσαλονίκη; Γιατί το motonio μου πέφτει λίγο μακρυά και πρέπει να την στείλω, διαβάζω τα καλύτερα βέβαια αλλά το κρατάω σαν εναλλακτική σε περίπτωση που δεν βρω κάτι βόρεια. Πιο συγκεκριμένα με ενδιαφέρει επισκευή τελικού τιτανίου που έχει τσαλακωθεί και έχει ραγίσει-ανοίξει.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Παιδιά μήπως υπάρχει κάποιο παρόμοιο κατάστημα Θεσσαλονίκη; Γιατί το motonio μου πέφτει λίγο μακρυά και πρέπει να την στείλω, διαβάζω τα καλύτερα βέβαια αλλά το κρατάω σαν εναλλακτική σε περίπτωση που δεν βρω κάτι βόρεια. Πιο συγκεκριμένα με ενδιαφέρει επισκευή τελικού τιτανίου που έχει τσαλακωθεί και έχει ραγίσει-ανοίξει.
Πιστεύω αξίζει να την στείλεις με μεταφορική και να στην στείλει πίσω,παρτον τηλ να ρωτήσεις με ποια συνεργάζεται,απ όσο ξέρω παίρνει και στέλνει παντού με αυτόν τον τρόπο
 

kostas

Μέλος
Περιοχή
Orestiáda, Evros, Greece
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1200GS ADV
Vespa lxv 50
Παιδιά μήπως υπάρχει κάποιο παρόμοιο κατάστημα Θεσσαλονίκη; Γιατί το motonio μου πέφτει λίγο μακρυά και πρέπει να την στείλω, διαβάζω τα καλύτερα βέβαια αλλά το κρατάω σαν εναλλακτική σε περίπτωση που δεν βρω κάτι βόρεια. Πιο συγκεκριμένα με ενδιαφέρει επισκευή τελικού τιτανίου που έχει τσαλακωθεί και έχει ραγίσει-ανοίξει.
Δε νομίζω πως αξίζει να ασχοληθείς περισσότερο, όπως ειναι στον Αλκίνοο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom