AdvONride 2018!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παρασκευη λεω να ξεκινησω απο Πατρα πρωι και να φθασω Χαλκιδικη βραδυ...θα αποφυγω Εθνικες και βαρεμαρες κ θα πιασω κανα κομματι επαρχιακους ...στο πλανο εχω να περασω απο Καρπενησι-Φραγκιστα-Βραγκιανα-Βουλγαρελι-Περασμα Μπαρου-Χαλικι-Μετσοβο-Βοβουσα-Περιβολι-Γρεβενα-Βαρβαρα χαλκιδικης...ΖΟΥΠΑ ΕΔΩ ουτε λιγο ουτε πολυ καμμια 750αρα στριφτερα επαρχιακα χλμ,σιδεροκωλη απο Παρασκευη για να γουσταρουμε advONride μια φορα το Χρονο...
Ψηνεται κανεις?:cool::woot:
Παρασκευη βραδυ ειναι κανεις μοναχουλης σε 2κλινο?να ροχαλισουμε παρεα?...:inlove::secret:
ΥΓ.Ο καιρος στα φρυδια μας...ADVe αφου...ειμεθα σε ψυχολογια "κοιτα ενα μπουστη μες τη βροχη παει τσουρουλια και γελαει ρε μιναρα"...:roflmao::inlove:
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Κι εγώ ψάχνω για ζευγάρι για παρασκευή και Σάββατο. Αν κάποιος είναι μόνος του σε δωμάτιο ενδιαφέρομαι.
Σε αντίθετη περίπτωση αύριο παίρνω να κλεισω
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Κι εγώ ψάχνω για ζευγάρι για παρασκευή και Σάββατο. Αν κάποιος είναι μόνος του σε δωμάτιο ενδιαφέρομαι.
Σε αντίθετη περίπτωση αύριο παίρνω να κλεισω

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ ψάχνω για αδιάβροχο τζάκετ για σιγουριά... Πρόταση δοκιμασμένη κατά προτίμηση όχι σε κόστος ολοκλήρου μπουφάν;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κι εγώ ψάχνω για ζευγάρι για παρασκευή και Σάββατο. Αν κάποιος είναι μόνος του σε δωμάτιο ενδιαφέρομαι.
Σε αντίθετη περίπτωση αύριο παίρνω να κλεισω
Αμα ροχαλιζεις,διαβαζεις Αρλεκιν,δεν καπνιζεις στο δωματιο και στο κομοδινο περα απο προφυλακτικα αφηνεις νερο και τιποτα ξηροκαρπια με σταφιδες για το κρυο βραδυ...υπολογιζε με για Παρασκευη...θα περασουμε φινα...ADVe μονο...ασε που εχεις και capo και θα μου θυμισεις παλιες εποχες...και θα συγκινηθω και θα χρειασθω να μου διαβασεις ενα παραμυθακι πριν αρχισω να ροχαλιζω...:happy:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Εγώ ψάχνω για αδιάβροχο τζάκετ για σιγουριά... Πρόταση δοκιμασμένη κατά προτίμηση όχι σε κόστος ολοκλήρου μπουφάν;
χαχαχαχα...πες οτι ψαχνεις προφυλακτικα για οσα γινουν εκει κ θα μεινουν εκει...ετσι αρχισαμε ολοι μη σκιαζεσαι...πονουν ωρε τα παληκαρια?...:p:laugh::laugh::inlove:...αγκαπη μονο
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Αμα ροχαλιζεις,διαβαζεις Αρλεκιν,δεν καπνιζεις στο δωματιο και στο κομοδινο περα απο προφυλακτικα αφηνεις νερο και τιποτα ξηροκαρπια με σταφιδες για το κρυο βραδυ...υπολογιζε με για Παρασκευη...θα περασουμε φινα...ADVe μονο...ασε που εχεις και capo και θα μου θυμισεις παλιες εποχες...και θα συγκινηθω και θα χρειασθω να μου διαβασεις ενα παραμυθακι πριν αρχισω να ροχαλιζω...:happy:

Βρωμαν τα ποδια σου ομως....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ ψάχνω για αδιάβροχο τζάκετ για σιγουριά... Πρόταση δοκιμασμένη κατά προτίμηση όχι σε κόστος ολοκλήρου μπουφάν;
Τραβά πάρε αδιάβροχα πάνω κάτω.... Για πάνω από το μπουφάν.
Όλα τα άλλα δεν κάνουν και δεν βολεύει.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Εγώ ψάχνω για αδιάβροχο τζάκετ για σιγουριά... Πρόταση δοκιμασμένη κατά προτίμηση όχι σε κόστος ολοκλήρου μπουφάν;

Ρε συ.... παιζει να εχω ενα. Θες να στο δωσω να το δοκιμασεις ?
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βρωμαν τα ποδια σου ομως....
Ποτέ...ειμαι της σχολης του Πλιου...παντα μαζι νεσεσερ με κρεμες περφουμς,αλοιφες,μαλακτικα,αρωματα,μαστιγια,χειροπεδες κλπ κλπ...η υγιεινη πανω απουλα...καρΓΚιολη...:inlove::secret:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τραβά πάρε αδιάβροχα πάνω κάτω.... Για πάνω από το μπουφάν.
Όλα τα άλλα δεν κάνουν και δεν βολεύει.
Παντελόνι έχω.

Σετακι διαφήμιζαν από το περιοδικό μότο της ανορακ αλλά ήταν σε τριψηφιο νούμερο και λίγο υπερβολικά μου φάνηκε
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παντελόνι έχω.

Σετακι διαφήμιζαν από το περιοδικό μότο της ανορακ αλλά ήταν σε τριψηφιο νούμερο και λίγο υπερβολικά μου φάνηκε
Παρε ένα nordkapp... Καλό φθηνό και ελληνικό.
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Αμα ροχαλιζεις,διαβαζεις Αρλεκιν,δεν καπνιζεις στο δωματιο και στο κομοδινο περα απο προφυλακτικα αφηνεις νερο και τιποτα ξηροκαρπια με σταφιδες για το κρυο βραδυ...υπολογιζε με για Παρασκευη...θα περασουμε φινα...ADVe μονο...ασε που εχεις και capo και θα μου θυμισεις παλιες εποχες...και θα συγκινηθω και θα χρειασθω να μου διαβασεις ενα παραμυθακι πριν αρχισω να ροχαλιζω...:happy:
Οκ, όλα γίνονται
Θα κλείσεις εσύ για παρασκευή ή εγώ?
Για Σάββατο έχεις ήδη καβαλιερο?

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Οκ, όλα γίνονται
Θα κλείσεις εσύ για παρασκευή ή εγώ?
Για Σάββατο έχεις ήδη καβαλιερο?
εχεις ΠΜ..καποια πραματα δε λεγονται δημοσια...ζηλευουν πολλες :cool::inlove::laugh:
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Εγώ ψάχνω για αδιάβροχο τζάκετ για σιγουριά... Πρόταση δοκιμασμένη κατά προτίμηση όχι σε κόστος ολοκλήρου μπουφάν;
Εχω 3 διαφορετικων εταιριων. Αυτο που δεν εμπασε ποτε ουτε σε τυφωνα :) ειναι ενα της Colori.Πανω απο μια δεκαετια και παραμενει λειτουργικο με υψηλα στανταρ. Μου το ελεγε η συμμαθητρια μου που εχει την εταιρια δεν πιστευα στην αρχη αλλα αποδειχτηκε το αντιθετο.
Ριξε μια ματια.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Αδιάβροχο για πάνω από το μπουφάν μπορεί να σας δανείσει ο @ahalatsis

Follow me, I'm lost too

Με την ευγενικη χορηγια της sanitas....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom