AdvONride 2017.....the road story!

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Μάλλον θέλαν να περνάγανε απέναντι ε?:muted::D

Θα ανεβάσω από εβδομάδα (αφού μπει πρώτα η vdsl) και μερικά βιντεάκια απο τις διαδρομές για όσους θέλουν (είναι λίγο με χάλια ήχο λόγο αέρα αλλά βάλτε το mute, δεν ακούγεται έτσι και αλλιώς ο ήχος του κινητήρα :p)
Εύχομαι να είναι συνέχεια έτσι όλες οι βόλτες μας (όλοι με χαμόγελα και καλά στην υγεία τους) και πιο πολύ χάρηκα για όλα τα παιδιά που είχα καιρό να τους δω.
Επίσης congrats σε όλους τους διοργανωτές.

Υ.Γ. Γεμίσαμε πάλι ducati. Μα ούτε ένας να μοιραστούμε τους πόνους μας.:roflmao:
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Υπέροχες διαδρομές, όμορφα μέρη, ωραία οργανωση, βροχη, ηλιος, άσφαλτος, χωμα, συνάντηση με φίλους και γνωριμία με νέα άτομα...τι άλλο να στριμώξει κάποιος μέσα σε 2 μέρες?
Άρχισε ήδη η προσμονή για την επόμενη συνάντηση


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πίσω στη βάση μας και μεις μετά απο ενα πολύ ωραίο διήμερο με την καλύτερη παρέα...!!!:yew:
Αν και ο καιρός την Παρασκευή δεν ήταν και ο πιο ιδανικός, το θερμό κλίμα που υπήρχε τον άφησε σε δεύτερη μοίρα...;)
Ελπίζω να μείνατε ευχαριστημένοι απο την διαμονή σας και το φαγητό στην Ελάτη και εύχομαι την επόμενη φορά να ξαναβρεθούμε εδώ με ήλιο...
Όλη η διαδρομή ήτανε super με αποκορύφωμα το χωμάτινο κομμάτι που πραγματικά ξεσάλωσα :ok:(αν και με ασφάλτινα...)
Και μερικές λίγες φωτό για αρχή...
Εδώ ο Θοδωρής @forester στο καλωσόρισμα και στην ανακοίνωση του προγράμματος.


Πλατεία Πραμάντων.


Στο δρόμο για Καλαρρύτες.


Νικόλας...@Nick_990


@Simitis "Μωράκια Team...":D


@geez996


συνεχίζεται...
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Πίσω στην βάση μου και εγώ, έπειτα από την πρώτη μου μοτο-βολτα μαζί σας!
Απίστευτο 3ήμερο! Που τα είχε όλα!
Χάρηκα πολύ για που σας γνώρισα από κοντά!
Έως την επόμενη λοιπόν!
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Μάλλον θέλαν να περνάγανε απέναντι ε?:muted::D

Θα ανεβάσω από εβδομάδα (αφού μπει πρώτα η vdsl) και μερικά βιντεάκια απο τις διαδρομές για όσους θέλουν (είναι λίγο με χάλια ήχο λόγο αέρα αλλά βάλτε το mute, δεν ακούγεται έτσι και αλλιώς ο ήχος του κινητήρα :p)
Εύχομαι να είναι συνέχεια έτσι όλες οι βόλτες μας (όλοι με χαμόγελα και καλά στην υγεία τους) και πιο πολύ χάρηκα για όλα τα παιδιά που είχα καιρό να τους δω.
Επίσης congrats σε όλους τους διοργανωτές.

Υ.Γ. Γεμίσαμε πάλι ducati. Μα ούτε ένας να μοιραστούμε τους πόνους μας.:roflmao:
Τι μα εισαι :fun:fun
Κλαιω...


Μου θυμησες τα προβληματα που ειχαμε με την πλοηγηση..
Ελεγε να στριψουμε αριστερα και ψαχναμε....
Τα βλέπεις @forester γιατί ξεκινούσαμε πρώτοι και φτάναμε τελευταίοι;;;


Να μαστε καλα σε καμια βδομαδα να το επαναλαβουμε, σιγα μη περιμενουμε του χρόνου :p
Μερσί μποκού μεσιέ φορεστέρ ε θενός για την οργάνωση, φιλάκια σε όλους σας :D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τι μα εισαι :fun:fun
Κλαιω...


Μου θυμησες τα προβληματα που ειχαμε με την πλοηγηση..
Ελεγε να στριψουμε αριστερα και ψαχναμε....
Τα βλέπεις @forester γιατί ξεκινούσαμε πρώτοι και φτάναμε τελευταίοι;;;


Να μαστε καλα σε καμια βδομαδα να το επαναλαβουμε, σιγα μη περιμενουμε του χρόνου :pΜερσί μποκού μεσιέ φορεστέρ ε θενός για την οργάνωση, φιλάκια σε όλους σας :D
:ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha τι μλκς είστε !!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θελω να ευχαριστήσω τον θενο τον κατεμι για την υπέροχη φιλοξενία στην Ελάτη και για το τρέξιμο που έριξε μαζι με τον θεοδωρο για να γινει πραγματικότητα η όμορφη συνάντηση μας
Θενο χάρηκα πολυ που τα είπαμε για πρώτη φορα ζωντανά !!! , φυσικα τις εντυπώσεις τις έκλεψε ο γιος σου !!,αλλα τεσπα και εσυ περνάς !!
Σε ευχαριστουμε πολυ Θένο κατεμι
Οτι αφορα τον θεοδωρο θα το γράψω μονο με μια λεξη στα αγγλικά-- RESPECT --
Σε ευχαριστουμε τεο
Ενα μεγαλο Μπραβο στα παιδιά που σήκωσαν το βάρος της πλοήγησης των ομάδων
Ενα πολυ πολυ τεράστιο!!!Μπραβο σε ολους μας που κρατήσαμε για ακόμη μια φορα το επιπεδο της μοτοσυκλετιςτικης αλληλεγγύης ευγένειας και ανθρωπιάς σε υψηλό!!επιπεδο
Να ειμαστε ολοι καλα,ορθιοι, και να οργώνουμε τα βουνά με ασφαλτινα και χωμάτινα λάστιχα
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Τέλειο τριήμερο με τέλεια παρέα. Σας ευχαριστώ όλους και κάθε έναν ξεχωριστά. Θοδωρή και Στεργιο κάνατε θρυψαλα την αμηχανία που ένιωσα ερχόμενος στην βόλτα μη γνωρίζοντας κανέναν (εκτός από τον πετσάκια :) ). Να είστε καλά. Μέχρι την επόμενη


Στάλθηκε από το E2303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θελω να ευχαριστήσω τον θενο τον κατεμι για την υπέροχη φιλοξενία στην Ελάτη και για το τρέξιμο που έριξε μαζι με τον θεοδωρο για να γινει πραγματικότητα η όμορφη συνάντηση μας
Θενο χάρηκα πολυ που τα είπαμε για πρώτη φορα ζωντανά !!! , φυσικα τις εντυπώσεις τις έκλεψε ο γιος σου !!,αλλα τεσπα και εσυ περνάς !!
Σε ευχαριστουμε πολυ Θένο κατεμι
Οτι αφορα τον θεοδωρο θα το γράψω μονο με μια λεξη στα αγγλικά-- RESPECT --
Σε ευχαριστουμε τεο
Ενα μεγαλο Μπραβο στα παιδιά που σήκωσαν το βάρος της πλοήγησης των ομάδων
Ενα πολυ πολυ τεράστιο!!!Μπραβο σε ολους μας που κρατήσαμε για ακόμη μια φορα το επιπεδο της μοτοσυκλετιςτικης αλληλεγγύης ευγένειας και ανθρωπιάς σε υψηλό!!επιπεδο
Να ειμαστε ολοι καλα,ορθιοι, και να οργώνουμε τα βουνά με ασφαλτινα και χωμάτινα λάστιχα
Νά 'μαστε καλά να βρισκόμαστε...!!!:crs:
 

nvythoul

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R 1200 GS , R 1200 RT
Ένα υπέροχο γεμάτο τριήμερο με υπέροχα τοπία, ιδανικά στροφιλικια
για μοτοβολτες, αρκετή σκόνη για να γίνει ευχαριστο το καθαρισμα της στολής, ωραία παρέα με ενα κράμα όλων των ηλικιών που βοηθάει κι εμάς να αντλούμε δύναμη από τους νέους.
Το κοινό μυστικο ? Η ΜΗΧΑΝΗ
Μπράβο σ όλους όσους ασχολήθηκαν με την οργάνωση και ιδιαίτερα στον Θοδωρή και τον Θανο άντε και στο Πουλί και σε όλους τους συμμετέχοντες.
Αντε και στην επόμενη
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
1200 όμορφα χλμ και απο εμένα στην πρώτη μου βόλτα παρέα σας!
Θα προτιμούσα να είχαμε λιγο περισσότερο χρόνο για στάσεις σε όμορφα σημεία να βγάζαμε και καμιά φωτο παραπάνω αλλα ήταν και ο καιρός που μας πήγε πίσω! next time!!
Λίγες φωτο και απο εμένα απτις ελάχιστες που έβγαλα!





















 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Τι μα εισαι :fun:fun
Κλαιω...


Μου θυμησες τα προβληματα που ειχαμε με την πλοηγηση..
Ελεγε να στριψουμε αριστερα και ψαχναμε....
Τα βλέπεις @forester γιατί ξεκινούσαμε πρώτοι και φτάναμε τελευταίοι;;;


Να μαστε καλα σε καμια βδομαδα να το επαναλαβουμε, σιγα μη περιμενουμε του χρόνου :p
Μερσί μποκού μεσιέ φορεστέρ ε θένος για την οργάνωση, φιλάκια σε όλους σας :D
Κλαίω!!!!:ha
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τι μα εισαι :fun:fun
Κλαιω...


Μου θυμησες τα προβληματα που ειχαμε με την πλοηγηση..
Ελεγε να στριψουμε αριστερα και ψαχναμε....
Τα βλέπεις @forester γιατί ξεκινούσαμε πρώτοι και φτάναμε τελευταίοι;;;


Να μαστε καλα σε καμια βδομαδα να το επαναλαβουμε, σιγα μη περιμενουμε του χρόνου :p
Μερσί μποκού μεσιέ φορεστέρ ε θενός για την οργάνωση, φιλάκια σε όλους σας :D


Den yparxeis kardia mou

:pointu:
 

tonyduke

Μέλος
Όνομα
Θέμης
Μοτό
R1200GSA
Αγαπητοί,

Θα ήθελα να σας συγχαρώ για την επιτυχή ολοκλήρωση του ADVON(OFF)RIDE 2017. Αυτή η βόλτα μας ένωσε, μας απογείωσε και ελπίζω οι συμμετοχές όλο και να αυξάνονται στις επόμενες βόλτες.

Άξια μεγάλου σεβασμού η αφιέρωση, ο χρονος που καταίβληθηκε καθώς και η εμπειρία αυτών που κατέστησαν τα πάντα πολύ ομαλά και βοήθησαν όλους εμάς να απολαύσουμε αυτή την επιτυχημένη εκδρομή.

Η λαχταρα της περιπέτειας είναι το κίνητρο και η τρέλα ο οδηγός, να ταξιδεύουμε μαζί μέχρι εκεί όπου οι μηχανές μπορούν αλλά κι ακόμη παραπέρα.

Στις επόμενες βόλτες λοιπόν!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Cocacolakias1150gs

Μέλος
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
1150 GS
Ένα καταπληκτικό 3μερο έφτασε στο τέλος του συγχαρητήρια σε σε όσους ασχοληθεικαν για την καταπληκτική οργανώσει που είχε η εκδρομή....



Sent from my iPad using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αγαπητοί,
....

Η λαχταρα της περιπέτειας είναι το κίνητρο και η τρέλα ο οδηγός, να ταξιδεύουμε μαζί μέχρι εκεί όπου η μηχανές μπορούν αλλά κι ακόμη παραπέρα.

Στις επόμενες βόλτες λοιπόν!
Τι είπες τώρα????:eek:
Η λαχτάρα της περιπέτειας :crs:

Είναι αλήθεια ότι το χώμα ήταν παραπάνω δύσκολο από ότι έπρεπε και αισθανόμαστε "ενοχες" για τους πολύ ασφαλτινους που ταλαιπωρήθηκαν λιγο!

Αλλά όταν διαβάζεις τέτοια ποστ......απλα respect!
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ήταν ένα Σαβ/κι που το περίμενα πως κ πως μετά από ένα δύσκολο καλοκαίρι που ειχα.
Ότι θα περνούσα υπέροχα το ήξερα 1000% (συνηθισμένα τα βουνά από τα χιόνια )
Αυτό όμως που θέλω να τονισω είναι το συναίσθημα που μας διακατέχει κάθε φορά μετά την επιστροφή στη βάση .... Το μυαλό και η ψυχή είναι ακόμα εκεί πάνω ... Σε κάποια αριστερή - δεξιά στροφή .... Σε κάποιο καφεδάκι στη πλατεία του χωριού .... Που κάνει την ψυχή μας και γεμίζει από χαρα ....
Είμαι πραγματικά χαρούμενος που φύγαμε κ γυρίσαμε όλοι στα σπίτια μας χωρίς κανένα απρόοπτο και αυτό δείχνει το υψηλό επίπεδο (πνευματικό και οδηγικό ) της παρέας .... Εδώ τα ΜΠΡΑΒΟ πάνε και στους 70+ που ήταν μαζεμένοι ...
Χάρηκα πολύ που είδα "παντοφλακηδες" και μη να παίρνουν 10ωρες άδειες εξόδου από συζύγους....
Και εις άλλα με υγεία να έχουμε όλοι !!

ΥΓ Οσοι θέλουν μπλουζάκια θα ανοίξει καινούργια παραγγελία ... Το νου σας ...



Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Δωστε "βατο χωματοδρομο" στον λαο! Αλλωστε και το φορουμ εδω advride εχει ονομαστει και περιπετεια χωρις το αλατοπιπερο του χωματοδρομου δεν γινεται!
Το ευχαριστηθηκα παρα πολυ και σιγουρα το ευχαριστηθηκαν και οι φιλοι με τα στριτ (μπραβο σε ολους τους στριτακηδες και τους δικαβαλους. Παιδια respect!) και θα το θυμουνται για καμποσο διαστημα.
Φιλε Θοδωρη, σε ευχαριστουμε για τον κοπο σου.
Αντε και στα επομενα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το advONride περναει στην ADVstory μας... Και για μένα ήταν βάλσαμο!Γιατί είχα ανάγκη μια ΤΕΤΟΙΑ βολτάρα!


Τα ΜΠΡΑΒΟ μου σε Θοδωρή και Θενο που το έτρεξαν για να περάσουμε όλοι καλά και είδα με χαρά νέους στην ομάδα και παλιούς φίλους να φτιάχνουμε μια μεγάλη και ΑΣΦΑΛΗ παρέα στα ορεινά στροφιλικια!!!Ευχαριστηθηκα οδήγηση και παρέα...πάμε για άλλα!:happy:
ΥΓ.Τα καλύτερα ασφάλτινα βουνά έζησα...γιατί είχε και στροφιλικι αλλά ΚΑΙ γ@ματο...χωμααα!:inlove:
 
Top Bottom