ADVtrOFFy 2016-the ADVstory

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Sent from my iPhone using Tapatalk
Είμαι περίφανος που έχω τραβήξει την πιο σπάνια φωτογραφία του τριημέρου ....

Το Μούτρο βοηθάει

Nτανυ εχεις τη δευτερη πιο σπανια φωτογραφια διοτι την πρωτη την εχει ο Βασιλης απο επανω που απεικονιζει την ψησταρια διχως το Μαρκο:p
 

Wtower

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XT1200Z
Eμ επ και με τετοιον δασκαλο...:disgust:Περαστικα σου παντωs και οπωs λεει η κορη μου ,αυτα ειναι γαλονια.(οχι μπυραs αλλα μανικιου):biker2:
Τεσπα,εγω εδω θα ΤΟ γραψω.:pc:γιατι η εκδηλωση τηs Ελατηs ηταν απλωs μια πρωτη επαφη και σαν την βρωμα ΔΕΝ εχει.
Λεμε συχνα οτι ξερουμε τον εναν ,κανουμε παρεα με τον αλλον ,μπυραρουμε με τουs τριτουs ,αλλα μπουρδεs.:UH:
EΦΤΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ μου ΣΤΟ trOFFy για να καταλαβω οτι τελικα ΔΕΝ ξερουμε κανεναν και τιποτα και μαλλον θα αναθεωρησω το --ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον και η γυναικα μελλον --στο ---ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον ,η γυναικα μελλον και ο ΑΝΔΡΑΣ ναναι ΑDVrider!--:thinking:

Mαρεσει να προκαλω ,με την καλη και κακια εννοια ,προσωπα και καταστασειs ,αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ξαφνιαστικα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ απο το τριημερο για ΤΑ ΠΑΝΤΑ(ναι ,εγω ειδα και τα γνωστα αρκουδακια μεσα στο δασοs)
Toν Ηλια τον γνωριζω,ετσι νομιζα τουλαχιστον ,πολλα χρονια ,αλλα τωρα γνωρισα ΤΟΝ ΗΛΙΑ .Μη το παρει σαν χαιδεμα :),αλλα μεδωσε την ευκαιρια με το ενδιαφερον του για ολη την οργανωση ,για μια αλλη οπτικη του χωματοs .
Πασχαλη,Θανο και ολοι οσοι τρεξανε για την συγκεντρωση :hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig:
Τωρα το ποσο χαρηκα το βραδυ την φωτια με τα παιδια τριγυρω--και να μη φωναζεται πατερα ,ενταξει:waiting:--μονο εγω το ξερω και αs απειχα απο την Καντινα.



Δεν ποσταρω αλλεs φωτο για να μη νοιωσουν ασχημα καποιοι:pointu:

Γιωργαρα περαστικα και αν δεν οδηγησαμε λιγο χωμα ,για μενα ενα μεγαλο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ:devilish:Σαν γνησιοs οικοδομοs ,εχω φαει πολυ χωμα αμμο και πετρεs στην ζωη μου και το σπουδαιοτερο ειναι οι παρεα.
Μπραβο σε ολουs του συμμετεχοντεs με την αριστη συμπεριφορα ΜΑΣ:friend:
Ανέστης respect :hailbig: και πάμε γι' άλλα...!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Και μια αναφορά στη εκδρομή και την άψογη διοργάνωση από τον Ανέστη σε άλλη συζήτηση:

http://advride.gr/threads/οσονουπω-κιεγω-στην-παρεα-σαs-βρωμιαρηδεs.5167/page-3#post-129433
Στην αρχη της βολτας ημουν εγω με την φωτογραφικη αλλα σε λειτουργια video τα οποια θα συγκεντρωθουν κ θα σερβιριστουν μονταρισμενα δεοντως απο το δημιουργο του φετινου t shirt.
Τωρα το πότε...θα δειξει!

Πως παει το γονατο?

adv phone
 

Wtower

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XT1200Z
Στην αρχη της βολτας ημουν εγω με την φωτογραφικη αλλα σε λειτουργια video τα οποια θα συγκεντρωθουν κ θα σερβιριστουν μονταρισμενα δεοντως απο το δημιουργο του φετινου t shirt.
Τωρα το πότε...θα δειξει!

Πως παει το γονατο?

adv phone
Άψογα! Παρεπιπτόντως μ' αυτά και μ' αυτά εγώ το μπλουζάκι δεν το πήρα...

Άστα, τον κονομήσαμε τον τραυματισμό. Ρήξη έσω πλαγίου στο γόνατο και αποσπασματικό κάταγμα έξω σφυρού στον αστράγαλο τελικά.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Άψογα! Παρεπιπτόντως μ' αυτά και μ' αυτά εγώ το μπλουζάκι δεν το πήρα...

Άστα, τον κονομήσαμε τον τραυματισμό. Ρήξη έσω πλαγίου στο γόνατο και αποσπασματικό κάταγμα έξω σφυρού στον αστράγαλο τελικά.
Μπελας σε βρηκε..
Το μπλουζακι το εχω κρατησει.
Οσονουπω ..θα παραλαβεις

adv phone
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Άψογα! Παρεπιπτόντως μ' αυτά και μ' αυτά εγώ το μπλουζάκι δεν το πήρα...

Άστα, τον κονομήσαμε τον τραυματισμό. Ρήξη έσω πλαγίου στο γόνατο και αποσπασματικό κάταγμα έξω σφυρού στον αστράγαλο τελικά.
Πωωω ρε φιλε …
Περαστικά και να ειναι το τελευταιο που σου τυχαίνει.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
.....τον κονομήσαμε τον τραυματισμό. Ρήξη έσω πλαγίου στο γόνατο και αποσπασματικό κάταγμα έξω σφυρού στον αστράγαλο τελικά.[/quote
Το πήρες το παράσημο απο την Βλάχα βλέπω...
Να'ναι το τελευταίο που σου τυχαίνει,και γρήγορη επάνοδο στα δίτροχα εύχομαι...
Πάντως η πτώση σου-σαν πτώση-πρέπει να ήταν τρομερά γελοία σε σχέση με την ζημιά που έπαθες.
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Το διαβασα και οσο το διαβασα η ροχι το σκυλακι μας μ κοιτουσε στα ματια και μου ελεγε... τελιονε να παμε να κανουμε και εμεις troffy στο λασπομενο παρκο :)

Δεν εχω λογια...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Άστα, τον κονομήσαμε τον τραυματισμό. Ρήξη έσω πλαγίου στο γόνατο και αποσπασματικό κάταγμα έξω σφυρού στον αστράγαλο τελικά.
Ο έσω πλάγιος θρέφει εύκολα κ πλήρως. (έχω "θρέψει" δυό κ ξέρω):D

Το σφυρό θέλει προσοχή και υπομονή για να μην αφήσει κουσούρι.
(έχω θρέψει και σφυρό ,αλλά χωρίς υπομονή ,κ πρόσθεσα ακόμα ένα κουσούρι στα πολλά που έχω...αλλά σο φακινγκ γουάτ...):p

Γιατρός δεν είμαι ,αλλά έχω υπάρξει πολυτραυματίας ,καθ'ότι adrenalin junkie & αμετανόητος μοτοσυκλετιστής
Γι'αυτό κ με όλο το θάρρος θα σου δώσω μια συμβουλή:
Αν δεν σου έχουν δώσει ήδη αντιπηκτική αγωγή ,πηγαινε χθές κ πάρε την γνώμη απο άλλον έναν ...κι άλλον έναν ...γιατρό.
Τελείως φιλικά.....και τελείως περαστικά κι Αγύριστα. :friendship:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
έξω σφυρό είχα διπλό ρογμώδες κάταγμα από "μπάσιμο-λέι απ" στο μπάσκετ στο σχολείο...θυμάμαι μου είχαν βάλει τακούνι στο γύψο για να με βοηθάει στις πατερίτσες, αλλά ποτέ δε χρησιμοποίησα πατερίτσες και το πατούσα κανονκιά σαν παπούτσι. είχε γιατρευτεί κανονικά (τουλάχιστον τώρα μετά από 20χρόνια δεν έχω θέμα) αλλά τότε ήμουν και 18 χρονών.....


περαστικά, γρήγορα και ανώδυνα και με το καλό πάλι στους δρόμους ;)
 

Wtower

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XT1200Z
Το πήρες το παράσημο απο την Βλάχα βλέπω...
Να'ναι το τελευταίο που σου τυχαίνει,και γρήγορη επάνοδο στα δίτροχα εύχομαι...
Πάντως η πτώση σου-σαν πτώση-πρέπει να ήταν τρομερά γελοία σε σχέση με την ζημιά που έπαθες.
Ο έσω πλάγιος θρέφει εύκολα κ πλήρως. (έχω "θρέψει" δυό κ ξέρω):D

Το σφυρό θέλει προσοχή και υπομονή για να μην αφήσει κουσούρι.
(έχω θρέψει και σφυρό ,αλλά χωρίς υπομονή ,κ πρόσθεσα ακόμα ένα κουσούρι στα πολλά που έχω...αλλά σο φακινγκ γουάτ...):p

Γιατρός δεν είμαι ,αλλά έχω υπάρξει πολυτραυματίας ,καθ'ότι adrenalin junkie & αμετανόητος μοτοσυκλετιστής
Γι'αυτό κ με όλο το θάρρος θα σου δώσω μια συμβουλή:
Αν δεν σου έχουν δώσει ήδη αντιπηκτική αγωγή ,πηγαινε χθές κ πάρε την γνώμη απο άλλον έναν ...κι άλλον έναν ...γιατρό.
Τελείως φιλικά.....και τελείως περαστικά κι Αγύριστα. :friendship:
έξω σφυρό είχα διπλό ρογμώδες κάταγμα από "μπάσιμο-λέι απ" στο μπάσκετ στο σχολείο...θυμάμαι μου είχαν βάλει τακούνι στο γύψο για να με βοηθάει στις πατερίτσες, αλλά ποτέ δε χρησιμοποίησα πατερίτσες και το πατούσα κανονκιά σαν παπούτσι. είχε γιατρευτεί κανονικά (τουλάχιστον τώρα μετά από 20χρόνια δεν έχω θέμα) αλλά τότε ήμουν και 18 χρονών.....


περαστικά, γρήγορα και ανώδυνα και με το καλό πάλι στους δρόμους ;)
Ευχαριστώ ρε παιδιά! Ναι, κανονικό παράσημο... Κοίτα, ήταν άδοξο με την έννοια ότι εφταιγα 100% εγώ, είχα ξεθαρρέψει και πήγαινα πιο γρήγορα από ότι έπρεπε, υποτίμησα σε εκείνο το σημείο το πόσο λάσπη είχε και είχα αρκετή ταχύτητα. Με την πτώση μου με πλάκωσε το μηχανάκι και μου γύρισε το πόδι.

Όλα καλά, θα το αφήσουμε πίσω και θα πάμε παρακάτω. Πάθημα μάθημα.
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Ναι..ναι... είναι γεγονός....'κεί σα'παν ' που πήγατε ανακαλύψατε το Matsou Pitsou της Ελλάδας ....:D:D:D


Σταλθηκε απο τον Επιχειρησιακο...
matsou-pitsou
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Eμ επ και με τετοιον δασκαλο...:disgust:Περαστικα σου παντωs και οπωs λεει η κορη μου ,αυτα ειναι γαλονια.(οχι μπυραs αλλα μανικιου):biker2:
Τεσπα,εγω εδω θα ΤΟ γραψω.:pc:γιατι η εκδηλωση τηs Ελατηs ηταν απλωs μια πρωτη επαφη και σαν την βρωμα ΔΕΝ εχει.
Λεμε συχνα οτι ξερουμε τον εναν ,κανουμε παρεα με τον αλλον ,μπυραρουμε με τουs τριτουs ,αλλα μπουρδεs.:UH:
EΦΤΑΝΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ μου ΣΤΟ trOFFy για να καταλαβω οτι τελικα ΔΕΝ ξερουμε κανεναν και τιποτα και μαλλον θα αναθεωρησω το --ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον και η γυναικα μελλον --στο ---ο ανδραs πρεπει ναχει παρελθον ,η γυναικα μελλον και ο ΑΝΔΡΑΣ ναναι ΑDVrider!--:thinking:

Mαρεσει να προκαλω ,με την καλη και κακια εννοια ,προσωπα και καταστασειs ,αλλα οφειλω να ομολογησω οτι ξαφνιαστικα ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΑ απο το τριημερο για ΤΑ ΠΑΝΤΑ(ναι ,εγω ειδα και τα γνωστα αρκουδακια μεσα στο δασοs)
Toν Ηλια τον γνωριζω,ετσι νομιζα τουλαχιστον ,πολλα χρονια ,αλλα τωρα γνωρισα ΤΟΝ ΗΛΙΑ .Μη το παρει σαν χαιδεμα :),αλλα μεδωσε την ευκαιρια με το ενδιαφερον του για ολη την οργανωση ,για μια αλλη οπτικη του χωματοs .
Πασχαλη,Θανο και ολοι οσοι τρεξανε για την συγκεντρωση :hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig::hailbig:
Τωρα το ποσο χαρηκα το βραδυ την φωτια με τα παιδια τριγυρω--και να μη φωναζεται πατερα ,ενταξει:waiting:--μονο εγω το ξερω και αs απειχα απο την Καντινα.



Δεν ποσταρω αλλεs φωτο για να μη νοιωσουν ασχημα καποιοι:pointu:

Γιωργαρα περαστικα και αν δεν οδηγησαμε λιγο χωμα ,για μενα ενα μεγαλο ΝΑΑΑΑΑΑΑΑ:devilish:Σαν γνησιοs οικοδομοs ,εχω φαει πολυ χωμα αμμο και πετρεs στην ζωη μου και το σπουδαιοτερο ειναι οι παρεα.
Μπραβο σε ολουs του συμμετεχοντεs με την αριστη συμπεριφορα ΜΑΣ:friend:
Επειδή μας έλειψες - λείψατε σε, σας ενημερώνω ξανά.....http://www.advride.gr/threads/off-road-camp-στην-Καλιακούδα-27-6-2-7-16.5335/
 
Top Bottom