οσονουπω κιεγω στην παρεα σαs ,βρωμιαρηδεs!

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Ειμαι κι εγω με ενα χωραφι ολο δουλειες κ ολοι το αποφευγουν.Ρε λες να τους τρομαζει που πηρα ολα τα αργαλεια husqvarna???

adv phone
:pointu::pointu::pointu::pointu:Eμενανε πουναι ολα HONDA?Ακομη περιμενω να βγαλει η BMW κανα χωραφοργαλειο ,μπαs και μαζεψω φανατικουs τηs!:friend:
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Aυτο παντωs που κανουν διαφοροι ,να περναν εξω απο το χωραφι και να αποφευγουν την καρτα απο φοβο αγγαριαs ,ΔΕΝ με αρεσει καθολου:UH:

Εγώ πάντως το' χω κουβαλήσει το ξυλαράκι μου, δεν έχεις παράπονο!!
Του χρόνου πάλι. :p:p:p
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Πού 'σαι ρε συμπέθερε; Καλωσόρισες στο τσαρδί μας.
Eγω ΣΕ ΑΛΛΟ τσαρδι σε γνωρισα αλλα βλεπω οτι γινεται ΤΗΣ ΓΙΑΦΚΑΣ και μαζι σαs ,αλλα σε θελω και στο troffy για να δουμε τι φτιανουν τα africanika:thinking::pointu::disgust:Xαιρετισμουs στην νυφουλα μαs!:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλώς ήρθες και από εδώ!!!

Χαρηκα που τα παμε από κοντά έστω και για λίγο!!!Επιφυλάσσομαι για το μέλλον!!!
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
ΑΑΑΑΝΕΕΕΕΕΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ !!!!! :friend::friend:

Καλως ηρθες!!!! :):):)
Γιωργαρα και μη με χαλαστειs αλλα κατι αλλα κουλαδια με παρεσηραν και ευτυχωs κραταs κατι αψηλα --για κερματα μιλαμε ---και αμανε ερθειs Trikala θα τα πουμε γιατι τελικα ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.
:friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship::friendship:
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Βρε καλωσοτονα τον "γραναζωτο συμπεθερο εξ αγχιστειας" Ανεστη κι'απο δω! :friendship:
Τι θα γινει ?Τελικα ,το adv συγκεντρωνει ολη την αφροκρεμα των μοτοσυκλετιστων?:)και αs εχουν οι περισσοτεροι ελικεs:friend:
Θαρθειs βολτα στην πατριδα σου?:friendship:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τι θα γινει ?Τελικα ,το adv συγκεντρωνει ολη την αφροκρεμα των μοτοσυκλετιστων?:)και αs εχουν οι περισσοτεροι ελικεs:friend:
Θαρθειs βολτα στην πατριδα σου?:friendship:
Ελα ρε αχτυπητε Οσονουπε, τον ελικα τον "φυλαω" γι'αργοτερα :p παντως λεω να ξεφυγω απο τα τζαμπαν - stay tuned ;)

Απο την πατριδα μου θα περασω λιγο πριν και λιγο μετα το Trophy καθ'οδον για μια καταδρομικη σε 36αωρο στυλ στη Βουλγαρια και πισω, εξ'αλλου οι βορειοι ελικοφοροι ξερουν τα μερη αυτα σχεδον οσο κι'εγω οποτε ειστε σε καλα χερια - αλλα εχω αφησει και οδηγιες στο Θενο @thenos o katemis αν δει οτι παραλειπετε τιποτα στανταρακια..

Θα ειμαι ομως στη πατριδα σου, την ωραιοτατη Θεσσαλονικη, στις 24 Μαϊου οποτε κανονισε, ξερεις εσυ.. :yew: :friendship:

ΥΓ Το αλλο πρωι εχω δουλεια, οχι αγρια ξυδια :woot:
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ελα ρε αχτυπητε Οσονουπε, τον ελικα τον "φυλαω" γι'αργοτερα :p παντως λεω να ξεφυγω απο τα τζαμπαν - stay tuned ;)

Απο την πατριδα μου θα περασω λιγο πριν και λιγο μετα το Trophy καθ'οδον για μια καταδρομικη σε 36αωρο στυλ στη Βουλγαρια και πισω, εξ'αλλου οι βορειοι ελικοφοροι ξερουν τα μερη αυτα σχεδον οσο κι'εγω οποτε ειστε σε καλα χερια - αλλα εχω αφησει και οδηγιες στο Θενο @thenos o katemis αν δει οτι παραλειπετε τιποτα στανταρακια..

Θα ειμαι ομως στη πατριδα σου, την ωραιοτατη Θεσσαλονικη, στις 24 Μαϊου οποτε κανονισε, ξερεις εσυ.. :yew: :friendship:

ΥΓ Το αλλο πρωι εχω δουλεια, οχι αγρια ξυδια :woot:
Το αλλο πρωι θα σε αφησει στη δουλεια την ωρα που θα πηγαινει για δουλεια!!Κι εχε το νου σου το αφθονο κοκκινο υλικο στο φαγητο δεν ειναι κετσαπ αλλα μπουκοβο!

adv phone
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Καλώς ήρθες φίλε μου Ανέστη, ομορφαντρα της περιοχής!!!!!
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Ελα ρε αχτυπητε Οσονουπε, τον ελικα τον "φυλαω" γι'αργοτερα :p παντως λεω να ξεφυγω απο τα τζαμπαν - stay tuned ;)

Απο την πατριδα μου θα περασω λιγο πριν και λιγο μετα το Trophy καθ'οδον για μια καταδρομικη σε 36αωρο στυλ στη Βουλγαρια και πισω, εξ'αλλου οι βορειοι ελικοφοροι ξερουν τα μερη αυτα σχεδον οσο κι'εγω οποτε ειστε σε καλα χερια - αλλα εχω αφησει και οδηγιες στο Θενο @thenos o katemis αν δει οτι παραλειπετε τιποτα στανταρακια..

Θα ειμαι ομως στη πατριδα σου, την ωραιοτατη Θεσσαλονικη, στις 24 Μαϊου οποτε κανονισε, ξερεις εσυ.. :yew: :friendship:

ΥΓ Το αλλο πρωι εχω δουλεια, οχι αγρια ξυδια :woot:
Welcome ,oπωs λετε και στο χωριο σαs και ενα τσιπουρακι φροντισε να το πιουμε.:friendship:
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Καλώς ήρθες φίλε μου Ανέστη, ομορφαντρα της περιοχής!!!!!

Εσυ μη ΜΕ πιανειs γλυψιμο λογω Ducati:yew: και πολυ θαθελα στο trOFFy νασαι με το γληγορο!:friend:
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Εγω θα καλωσορίσω το φιλαράκι και δάσκαλό μου με μια φωτογραφία... Παρών επίσης και ο @Vvag για μάρτυρας...!

Χαχαχαχαχαχα δεν την έχω αυτή!!!
Ελέφαντας... μεγαλεία!!! :D
 

osonoupo

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Πήλιο
Όνομα
ANEΣΤΗΣ
Μοτό
Gaciva Elefant 900
Ηοnda vfr 800 το καλο
Ηusky wr 250
κλπ
Χαχαχαχαχαχα δεν την έχω αυτή!!!
Ελέφαντας... μεγαλεία!!! :D
A ΡΕ ΔΟΧΕΙΑ ΝΥΚΤΟΣ ,ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ.:waiting::disgust:
Χαρη ,ΒΟΗΘΕΙΑ :friend:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εγω θα καλωσορίσω το φιλαράκι και δάσκαλό μου με μια φωτογραφία... Παρών επίσης και ο @Vvag για μάρτυρας...!

Πουσαι συ ρε συνονοματε Wtower, και συ εδω στο πανηγυρι, χαμπαρι δεν πηρα.

Και βγαζεις και λερωμενα απλυτα στη φορα απο τον ιταλικο ελεφαντα του οσονουπω που ειναι και δασκαλος σου (στο χωμα) οπως λες, κακο παιδι :p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
:welcome:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Welcome ,oπωs λετε και στο χωριο σαs και ενα τσιπουρακι φροντισε να το πιουμε.:friendship:
Ανεστη, θα ειμαι Θεσ/νικη με το V4 Τεταρτη και Πεμπτη, φτανω Τριτη βραδυ και φευγω Παρασκευη μεσημερι. Το μονο "παραθυρο ευκαιριας (window of opportunity :rolleyes:)" ειναι την Τεταρτη το βραδυ μετα τις 9μμ, αν κανιστει κανας καφες/μπυρα, πες που θα μαζευτειτε οι βορειοι. Θα μιλησω και με τον Ηλια @RIGER. Αυτια προς το παρον.
 
Top Bottom