ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
Ω ρε φίλε! Καλούς δρόμους και καλά να περασετε!

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Καλημέρα από εμένα.Εφυγα χτες λίγο βιαστικά για να προλάβω να κατέβω το βουνό πριν νυχτώσει και δεν πρόλαβα να χαιρετίσω πολυ κόσμο.Ακομα και τώρα δεν μπορώ να ευχαριστήσω κάποιους προσωπικά γιατί θα ξεχάσω πολυ κόσμο για αυτό λοιπόν ενα μεγάλο ευχαρίστω σε ολους τους διοργανωτές και συμμετέχοντες για αυτό το τέλειο διήμερο.Ολη η οργάνωση άψογη και η διαδρομή φανταστική.Ακομα και ο καιρός ήταν άψογος.Ακομα και η νεροποντή και το χαλάζι στα τελευταία μέτρα δώσανε μια πινελία adventure στην βολτα και ήταν το κερασάκι στην τούρτα.Καλη βολτα να έχετε σημερα και με το καλο να επιστρέψετε ολοι πίσω.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βάλτε λίγες φωτο....κρατηστε τις καλές για το road story!!
Μιλάμε για πολύ πραμα....
Κατεβαίνουμε από πρασουδι τωρα....κατι λίγοι
Καλή επιστροφή στις αλλες
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Παιδια και εγω να πω ότι η χθεσινή βολτα ήταν άψογη!!

Χάρηκα παρα πολυ για τις νέες γνωριμίες που έκανα! Τα παιδια ολα ήταν ένας και ένας!!!


Μπράβο στα παιδια που έτρεξαν να το διοργανώσουν ολο αυτο και μπορω να πω ότι είχαν κανει συμφωνία με τον καιρό χαχαχχαχ!!!!!

Δεν εχω πάει στα προηγούμενα, αλλα αυτο είχε μεσα τερραιν και καιρικές συνθήκες για ολα τα γούστα!!!!

Δυστυχως επάνω στον συνωστισμό (λόγω της βροχης) στο καταφύγιο, Δεν κατάφερα και εγω να χαιρετίσω ολα τα παιδια! Κατεβήκαμε με τον @ztakisg16 απο το πρασουδι όσο
ήταν μέρα, αλλα η βροχή βροχή!!!

Μπράβο και πάλι!!!! Με το καλο να Ξανανταμώσουμε!!!!!!

Ποτε ειναι το επόμενο είπαμε;;;;;;

 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Χθες εκει, οτι ειχε ο Ουρανος, το εριξε!!
Ομιχλη, βροχη, καταιγιδα, αστραπες, χαλαζι....
Απ ολα!!!!!
Αλλα μας αρεσε:):cool:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Πατρινό καφεδάκι ....


Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
Ασε την ασχημοφατσα σου και βαλε φωτο επι τω εργον, αιντεεε ,εχουμε σκασει οσοι μειναμε πισω!!!
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Επιτέλους πίσω στο σπίτι μου με πολλή κούραση στο σώμα μετα από μια εμπειρία πολύ δυνατή στο βουνό που συνεχίστηκε στο δρόμο της επιστροφής...όλη νύχτα...υπό βροχή και εξαιρετικά δυσμενείς συνθήκες.
Αυτα που μου μείνανε ομως δεν περιγράφονται με εικόνες ή σκόρπια πλάνα, ήταν όλα φανταστικά και ευχαριστώ πολύ ολους όσους ήταν εκεί σε όλη τη διάρκεια, από τη διοργάνωση μέχρι και την παρέα που κάναμε στο advTroffy.
Ετοιμάζω ήδη πλήρη αναφορά στη δίκη μου οπτική του troffy με υλικό και αφήγηση από την αρχή ως το τελος,
Ως τότε μερικές σκόρπιες εικόνες...



Πιστή σύντροφος αλλά και πάντα έτοιμη να με βάλει σε νέες περιπέτειες (με την καλή και την κακή έννοια)



Άντε ανοίξτε θέμα να φορτώσουμε υλικό μέχρι να πέσουν οι servers!
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Τιτλοι τελους με μπυρες φυσικα... :cool:
Παμε γι αλλα ;)


Στάλθηκε από το LG-H955 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
Spyrious και η αφεντιά μου φτάσαμε σώοι και αβλαβείς (το λες και θαύμα) σπίτια μας. Τύχη βουνό στην επιστροφή... ούτε σταγόνα δεν έπεσε!


Εν αναμονή του νέου θέματος για να περιγράψουμε όσα ζήσαμε... αφού ζήσαμε για να τα περιγράψουμε! :wacky:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Μπράβο σε όλους !
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Καλημέρα σε ολους!
Θα ανοίξετε καινούριο θέμα ως είθισται ή να αρχίσω την αφήγηση της περιπέτειας εδώ...;
Βάλτε λίγες φωτο....κρατηστε τις καλές για το road story!!
Ερχεται...λιγες ανασες...και παμε να πυροβολησουμε...ενα υπεροχο χαμογελο στα προσωπα ολων...μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ικανοποιηση που ειχα την τιμη και ημουν επικεφαλης αυτης της βολτας:)...τα υπολοιπα στην πορεια :friendship:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom