ADVtrOFFy 2017...BOLLYWOOD,Πάμε με trailer ρεεε!!!

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
επιτρέπεται να φέρω μαζί και το 450 και το 990 ( ΚΤΜ και στις 2 περιπτώσεις) για να έχω εναλλακτική σε περίπτωση που χρειαστεί γιατί τα βλέπω πολύ σκληροπυρηνικά τα πράγματα; ; ;
ασε τα δυο μηχανακια ! αν εισαι μονος σου θα τα φορτωσουμε μεσα στο οχημα σου και θα παμε παρέα :D
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
ασε τα δυο μηχανακια ! αν εισαι μονος σου θα τα φορτωσουμε μεσα στο οχημα σου και θα παμε παρέα :D
και αυτό γίνεται και τη χρησιμοποιουμε και για υπνο να μην κουβαλάμε σκηνή
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
εγώ πάντως έτσι το σχεδιάζω,αν ενδιαφέρεσαι το κανονίζουμε
ναι ρε εννοειτε !! θα γλυτώσουμε λάστιχο στο πήγαινε έλα θα εξασφαλίσουμε τον ύπνο και θα έχουμε και ότι φαγώσιμο χρειάζεται μέσα στο αμάξι μια χαρά κομπλέ η κατάσταση :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να είμαι στα υπόψην σου !!! Αυτό με την κλούβα πολύ μου αρέσει :D
εγώ πάντως έτσι το σχεδιάζω,αν ενδιαφέρεσαι το κανονίζουμε
Άλλοι θα τα φέρουν με τρέιλερ, εσείς με φορτηγο.......οπότε μειώνονται οι πιθανότητες να σας τραβάμε με τους ιμάντες!
Σοφές κινήσεις κύριοι και μπράβο σας:p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ναι ρε εννοειτε !!θα εξασφαλίσουμε τον ύπνο και θα έχουμε και ότι φαγώσιμο χρειάζεται μέσα στο αμάξι μια χαρά κομπλέ η κατάσταση :)
Σαν να βγαινει το Αρσακειο στο Αλσος...:D:p
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Άλλοι θα τα φέρουν με τρέιλερ, εσείς με φορτηγο.......οπότε μειώνονται οι πιθανότητες να σας τραβάμε με τους ιμάντες!
Σοφές κινήσεις κύριοι και μπράβο σας:p
για σένα δουλεύω να μην κουβαλάς πολλά στις βαλίτσες
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Άλλοι θα τα φέρουν με τρέιλερ, εσείς με φορτηγο.......οπότε μειώνονται οι πιθανότητες να σας τραβάμε με τους ιμάντες!
Σοφές κινήσεις κύριοι και μπράβο σας:p
εσυ να μην πεταγεσαι δε ζητησαμε τη γνωμη σου :D το παρταλι σου είναι αργό δυσκολο να φαει λάστιχα τοσο σε ασφαλτο όσο και σε χώμα ! εμείς μόνο στο χώμα θα φαμε το μισό λάστιχο :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εσυ να μην πεταγεσαι δε ζητησαμε τη γνωμη σου :D το παρταλι σου είναι αργό δυσκολο να φαει λάστιχα τοσο σε ασφαλτο όσο και σε χώμα ! εμείς μόνο στο χώμα θα φαμε το μισό λάστιχο :p
Νομίζω ότι πρέπει να απόκλείσουμε όσους έρθουν με τρέιλερ, φορτηγά, νταλικες, οχηματαγωγα, ερπυστριοφορα, κλπ μεταφορικά μέσα.........γαμω το τροφυ μου!
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Νομίζω ότι πρέπει να απόκλείσουμε όσους έρθουν με τρέιλερ, φορτηγά, νταλικες, οχηματαγωγα, ερπυστριοφορα, κλπ μεταφορικά μέσα.........γαμω το τροφυ μου!
trOFFy θα γίνει στο βουνό όχι στο δρόμο του πήγαινε -έλα!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Νομίζω ότι πρέπει να απόκλείσουμε όσους έρθουν με τρέιλερ, φορτηγά, νταλικες, οχηματαγωγα, ερπυστριοφορα, κλπ μεταφορικά μέσα.........γαμω το τροφυ μου!
Χαρα που θα κανουν οταν δουν που ερχονται...:happy:κι οχι τιποτ'αλλο....αντε να ξεφορτωνεις το ερπυστριοφορο μεσ'τη νυχτα εκει πανω...θελει και φαγητο με σαλονι ο αλλος εντος...ουτε μπαρα δημητριακων δεν θα εχει κουραγιο να ξεφορτωσει :ha
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Νομίζω ότι πρέπει να απόκλείσουμε όσους έρθουν με τρέιλερ, φορτηγά, νταλικες, οχηματαγωγα, ερπυστριοφορα, κλπ μεταφορικά μέσα.........γαμω το τροφυ μου!
Να σου θυμίσω ότι το τρόφυ θα γίνει στο βουνό !! όχι στην Κορίνθου - Πατρών κύριε Κωστα ! μη φοβάσαι δε θα σε βιάσουμε πολύ όσο πρέπει μόνο :ha
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Έχεις έναν πόντο σε αυτό......αλλά το δούλεμα δεν το γλυτωνετε :D
το αντέχουμε, γιατί τα ξεχνάμε όλα αυτά μόλις καβαλαμε τα 100+ αλογάκια μας και καλπαζουμε σε βουνά και σε ραχουλες όπως μόνο εμείς μπορούμε!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να σου θυμίσω ότι το τρόφυ θα γίνει στο βουνό !! όχι στην Κορίνθου - Πατρών κύριε Κωστα ! μη φοβάσαι δε θα σε βιάσουμε πολύ όσο πρέπει μόνο :ha
Θα σε κανω viral.......κοιμησου ήσυχος
Θα χορτάσει φωτο όλος ο κόσμος με το 1190R super duper wow ready too φορτηγο -μεταφορικη
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Να σου πω ξανά ότι το τρόφυ θα γίνει στο βουνό !! όχι στην Κορίνθου - Πατρών κύριε Κωστα ! δεν βλεπω να γελάς πάντως πολύ με τα LC που γυρνάνε πάνω σε τρέιλερ ΚΑΙ μη φοβάσαι δε θα σε βιάσουμε πολύ όσο πρέπει μόνο :ha
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
Να σου πω ξανά ότι το τρόφυ θα γίνει στο βουνό !! όχι στην Κορίνθου - Πατρών κύριε Κωστα ! δεν βλεπω να γελάς πάντως πολύ με τα LC που γυρνάνε πάνω σε τρέιλερ ΚΑΙ μη φοβάσαι δε θα σε βιάσουμε πολύ όσο πρέπει μόνο :ha
βλέπω να ανοίγετε βεντέτα (στο ποιος θα κάνει τον πιο πολύ κάζο )!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να σου πω ξανά ότι το τρόφυ θα γίνει στο βουνό !! όχι στην Κορίνθου - Πατρών κύριε Κωστα ! δεν βλεπω να γελάς πάντως πολύ με τα LC που γυρνάνε πάνω σε τρέιλερ ΚΑΙ μη φοβάσαι δε θα σε βιάσουμε πολύ όσο πρέπει μόνο :ha
Μην ξεχάσεις να περάσεις να φορτώσεις τον γεροντα από Χαλκίδα
Γενικά ξεκινήστε μια λίστα....θα είναι χρησιμη:brv:
 
Top Bottom