ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είμαι γέροςΑνθρωπας θενούκο...πόση μανιβέλα να πατήσω πΧιά ..?
Έλα ρε συ εφτάψυχος άνθρωπος...
Έχεις ακόμα ψωμί...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλά ,με έπεισες.
Πήγαινέ το εξουσιοδοτημένο....φτι'αχτο ,κ φέρτο μου ΚαρπενήΣ. :)
Κάτι άλλο...?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αν είναι έτσι ,δέχομαι πμ με πληροφορίες-προτάσεις ενοικίασης ενδουρακίου
Νομίζω ότι ο σκληρός #skliros_kariolis (geez996) είχε νοικιάσει ένα ktm 350 όταν ηρθε στον Όλυμπο...:thumbsdown:
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Νομίζω ότι ο σκληρός #skliros_kariolis (geez996) είχε νοικιάσει ένα ktm 350 όταν ηρθε στον Όλυμπο...:thumbsdown:
Η διαδρομή δεν μπορεί να στηθεί με βάση μικρά. Άρα μια μέτριας δυσκολίας για τα μεγάλα θα είναι της πλάκας για τα μικρά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Η διαδρομή δεν μπορεί να στηθεί με βάση μικρά. Άρα μια μέτριας δυσκολίας για τα μεγάλα θα είναι της πλάκας για τα μικρά.
Η διαδρομή έχει συγκεκριμένη φιλοσοφία σχεδίασης..
Δεν έχει να κάνει με την δυσκολία αλλά με την πιο εύκολη συμμετοχή αυτών που μπορούν να ακολουθήσουν με πιο μικρά ενοικιαζόμενα ή μη...;)
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Η διαδρομή έχει συγκεκριμένη φιλοσοφία σχεδίασης..
Δεν έχει να κάνει με την δυσκολία αλλά με την πιο εύκολη συμμετοχή αυτών που μπορούν να ακολουθήσουν με πιο μικρά ενοικιαζόμενα ή μη...;)
Αυτό είναι κλέψιμο. Σκέψου αυτόν με τα 200+ κιλά να προσπαθεί να σηκώσει το πράμα και ο άλλος να το κάνει με το ένα χέρι. Αλλά σας έχω κόψει τους Θεσσαλούς. Μαφιες από κούνια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Είπαμε η διαδρομή να είναι με 2 βραδυές στο ίδιο σημείο. Παρασκευή και Σάββατο στο Καρπενήσι και την Κυριακή φόρτωμα και κίνηση Νότια. Άρα εάν κάποιος έρθει με trailer την Κυριακή θα πρέπει να έχει τρόπο να το μετακινήσει. Η διαδρομή δεν έχει βγει ακριβώς ακόμη. Λίγο υπομονή.
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Αυτός ο αλήτης ο nomad... Το σκέφτηκε
Και μπράβο του!
Όπως θα είναι υπεύθυνος για τον σχεδιασμό των διαδρομων.
Μπλεξαμε...
Πάρα πολύ καλός ο αρχηγός Nomad, (2019_BlackTeam Leader)... έχουμε εμπιστοσύνη στον αρχηγό...

Ξερω κατι μαγαζια με πολυ καλες σκηνες που εχουν και επιδοτηση. Στη διαθεση σας κυριε Στελιο.
Γρηγόρη, δες αν ξέρεις και μαγαζιά με steroids για να τη παλέψουμε στη σκηνή... που θα πάρουμε με επιδότηση ...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Είπαμε η διαδρομή να είναι με 2 βραδυές στο ίδιο σημείο. Παρασκευή και Σάββατο στο Καρπενήσι και την Κυριακή φόρτωμα και κίνηση Νότια. Άρα εάν κάποιος έρθει με trailer την Κυριακή θα πρέπει να έχει τρόπο να το μετακινήσει. Η διαδρομή δεν έχει βγει ακριβώς ακόμη. Λίγο υπομονή.
Η να φορτώσει στο όχημα υποστήριξης πληρώνοντας σε είδος .....................
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R

Stathis

"όποιος φοβάται ,πέφτει και κοιμάται"
Περιοχή
Λαμία
Όνομα
Στάθης
Μοτό
KTM LC8 990 Adventure '11
Καλημέρα. .......μια ερώτηση παρακαλώ......με λάστιχα MT90 Pirelli στο 990 μπορώ να έρθω ή πρέπει να έχω 100% χωμάτινα? ........και δεύτερη ερώτηση......αν σε κάποια διαδρομή υπάρχει δυσκολία, θα υπάρχει κάποια εναλλακτική? ....ευχαριστώ!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλημέρα. .......μια ερώτηση παρακαλώ......με λάστιχα MT90 Pirelli στο 990 μπορώ να έρθω ή πρέπει να έχω 100% χωμάτινα? ........και δεύτερη ερώτηση......αν σε κάποια διαδρομή υπάρχει δυσκολία, θα υπάρχει κάποια εναλλακτική? ....ευχαριστώ!!!!
Καλημέρα Στάθη
Τα χωμάτινα λάστιχα χρειάζονται για την ασφάλεια πρώτα από όλα, αλλά και για την οδηγική απόλαυση.
Το mt90 δεν είναι το κατάλληλο λάστιχο για τέτοιες βόλτες.
Λόγω των πολλών συμμετοχών, χωριζομαστε σε γκρουπ, τα οποία θα πρέπει να έχουν μια σβέλτη ροή για να βγουν τα πολλά χλμ.
Οποτε καταλαβαίνεις ότι τα τακούνια είναι απαραίτητα.
Μπορείς να ρωτήσεις σε καταστήματα ελαστικών για μεταχειρισμένα που υπάρχουν σε πολύ καλές τιμές.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom