ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Θα έρθει και ο παπαστεφ...??? :ok:
Θα φροντίσω να τους ποτίσω καλά την Πέμπτη το βράδυ οπότε θα πάνε στην μπλέ...:p
Μλκς αν είναι να έρθουμε με τίποτα exc πείτε το πρίν"κόψουμε"εισητήρια,να δώσουμε σωστές πινακίδες τουλάχιστον!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μλκς αν είναι να έρθουμε με τίποτα exc πείτε το πρίν"κόψουμε"εισητήρια,να δώδουμε σωστές πινακίδες τουλάχιστον!
Εάν βγαίνετε από βενζίνη ελάτε με αυτά...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Στο Πορτοκαλι Γκρουπ των Κυριων Αυγολέμονων βαΝω τον πυρηνα της τσικουδιας.

loukmot
Blue line
achalatsis
TOUFast_950
efthymis
@StratosNaxos
1190Rleros
Rangos
onroad
ouzakias
Sevax
North_explorer
Goukos
Miltiadis
Miouos
Gakis
sailor
KosmasKLE

@ΟληηΚρητη
@Οποιοςεχειτσιπουρο_να φερει
@Δωσεγκαζιμωρη_αναπηρη
@ο_Γατης



Εαν νιωθετε τρουΑντβέ αυγολεμονοι και θελετε να κανετε το τροφυ αναποδα , διπλασια διαδρομη, να μπλεξετε σε κανα ρεμα και να καψετε δισκους , να χαθουμε και να πιασει νυχτα , να κανουμε κυκλους , να μεινετε απο βενζινη , να σας πιασει λαστιχο 2 φορες, να εμπλουτισετε το Instastory, να ενωσουμε τα τσακρα μας ,και να γελασετε..... δεν εχετε παρα να κλεισετε πονηρα το ματι και να ακολουθησετε.....

Εγγραφητε ελευθερα......εαν παλι δεν το κανετε δεν πειραζει.
Ρε συ μη βάζεις όλα τα ΚTM μαζί...
Τι να πρωτοφτιάξει ο μάστορας...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Στην Πράσινη Ομάδα λοιπόν και έχουμε όλοι από ένα κύλινδρο...
4. alfa7
30. sifisDRZ
62. Agios
63. konkatsaf
76. Doc.DD
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
....αααα και αμπέμπαμπλόμ(Aldebaran ) για πλοηγό θέλω!
Θα εκτελώ χρέη φωτορεπόρτερ Μίλτο.....άσε που με την τσικουδια, μάλλον στο Βάι θα βρεθούμε :roflmao:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Κύριοι καλησπέρα. Έχω μερικές ερωτησεις, είμαι σίγουρος ότι κάποιος από δω θα έχει μια άποψη λόγω εμπειρίας.. Θα έρθω στην εκδρομή με ktm 950 με FCR41. Αυτό για μένα σημαίνει πολύ μικρή αυτονομια κατά πρώτον, ενώ με τα μαμισια έκανα περίπου 220-230 χλμ, με αυτά κάνω περίπου 120 και ανάβει λαμπάκι. Η μία ερώτηση μου είναι αν θα πρέπει να βάλω στο όχημα υποστήριξης δικό μου μπετονι βενζίνης για να συνεχίσω την άλλη μισή διαδρομή, η να έχω ένα έξτρα μπετονακι 4λιτρο ας πουμε σαν ασφάλεια στη μηχανή και με γεμίζει το υποστηρικτικό όχημα?
Η άλλη μου ερώτηση έχει να κάνει με τα fcr, πιστεύετε ότι χρειάζεται να κάνω κάποια ρύθμιση για υψομετρο? Γίνεται να την κάνω επί τόπου με κάποια βίδα η είναι θέμα ζιγκλερ που πρέπει να έχω μαζί μου?
Αυτά προς το παρόν, ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Έχει μαζί σου ένα πεντολιτρο βενζίνη! Θα χρειαστεί!
Από ρυθμίσεις κτλ, δεν χρειάζεσαι τίποτα! Δεν θα ανεβείτε Everest!!!!
Να φοράς μόνο, ένα βρακάκι από αμίαντο :p (κατά προτίμηση) γιατί οι φλόγες που βγαίνουν απ´τις φίλτροχοάνες, μάλλον θα σου κάψουν τα.... μπαλάκια :laugh: !!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κύριοι καλησπέρα. Έχω μερικές ερωτησεις, είμαι σίγουρος ότι κάποιος από δω θα έχει μια άποψη λόγω εμπειρίας.. Θα έρθω στην εκδρομή με ktm 950 με FCR41. Αυτό για μένα σημαίνει πολύ μικρή αυτονομια κατά πρώτον, ενώ με τα μαμισια έκανα περίπου 220-230 χλμ, με αυτά κάνω περίπου 120 και ανάβει λαμπάκι. Η μία ερώτηση μου είναι αν θα πρέπει να βάλω στο όχημα υποστήριξης δικό μου μπετονι βενζίνης για να συνεχίσω την άλλη μισή διαδρομή, η να έχω ένα έξτρα μπετονακι 4λιτρο ας πουμε σαν ασφάλεια στη μηχανή και με γεμίζει το υποστηρικτικό όχημα?
Η άλλη μου ερώτηση έχει να κάνει με τα fcr, πιστεύετε ότι χρειάζεται να κάνω κάποια ρύθμιση για υψομετρο? Γίνεται να την κάνω επί τόπου με κάποια βίδα η είναι θέμα ζιγκλερ που πρέπει να έχω μαζί μου?
Αυτά προς το παρόν, ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Ρε θηρίο σου καίει 14,5/100 χλμ??
Δεν την εχω ξαναδει αυτή τη μέση κατανάλωση..
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
καλησπέρα παίδες, αν γίνεται μπαίνω κι εγώ ροζ ομάδα

επίσης, ερώτηξη, έχει γίνει κανένα υποτυπώδες μοίρασμα σε 4αδες, στα σπιτάκια ?
Αν μείνει κάποιος μόνος δηλ. θα του στοιχίζει το TROFFY αηδόνι ? :laugh:

αν υπάρχει κανένα κρεβατάκι, μου λέτε, merci
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Capitain

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
2003 Ktm 950 Adventure S
Ρε θηρίο σου καίει 14,5/100 χλμ??
Δεν την εχω ξαναδει αυτή τη μέση κατανάλωση..
Θα τα δούμε όλα παρεα, ναι. Και τα καίει και τα πάει. Για μέσα στην πόλη αυτη την κατανάλωση έχω δει. Ευτυχώς έχω αλλάξει το λαμπάκι χαμηλής στάθμης καυσίμου. Όταν το πήρα δε δούλευε καλά το λαμπάκι και εμενα καραβοφαναρο..
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Στο Πορτοκαλι Γκρουπ των Κυριων Αυγολέμονων βαΝω τον πυρηνα της τσικουδιας.

loukmot
Blue line
achalatsis
TOUFast_950
efthymis
@StratosNaxos
1190Rleros
Rangos
onroad
ouzakias
Sevax
North_explorer
Goukos
Miltiadis
Miouos
Gakis
sailor
KosmasKLE

@ΟληηΚρητη
@Οποιοςεχειτσιπουρο_να φερει
@Δωσεγκαζιμωρη_αναπηρη
@ο_Γατης



Εαν νιωθετε τρουΑντβέ αυγολεμονοι και θελετε να κανετε το τροφυ αναποδα , διπλασια διαδρομη, να μπλεξετε σε κανα ρεμα και να καψετε δισκους , να χαθουμε και να πιασει νυχτα , να κανουμε κυκλους , να μεινετε απο βενζινη , να σας πιασει λαστιχο 2 φορες, να εμπλουτισετε το Instastory, να ενωσουμε τα τσακρα μας ,και να γελασετε..... δεν εχετε παρα να κλεισετε πονηρα το ματι και να ακολουθησετε.....

Εγγραφητε ελευθερα......εαν παλι δεν το κανετε δεν πειραζει.
Βαλε κ εμενα με advag990 στην ομαδάρα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα τα δούμε όλα παρεα, ναι. Και τα καίει και τα πάει. Αυτό πολύ μου άρεσε:stm: .Για μέσα στην πόλη αυτη την κατανάλωση έχω δει. Ευτυχώς έχω αλλάξει το λαμπάκι χαμηλής στάθμης καυσίμου. Όταν το πήρα δε δούλευε καλά το λαμπάκι και εμενα καραβοφαναρο..
Έχει κατά νου «κατεμάκια»;), ότι εκεί στα βουνά και στα φαράγγια, δεν πρόκειται με τίποτα να σου βγάλει 120 χλμ αυτονομία (εάν τα 120 είναι σε δρόμο)! Εκει θα έχεις συνεχόμενα σταμάτα-ξεκινά, δώσε γκάζι-κόψε γκάζι κτλ κτλ κτλ....
Αρκετά λιγότερα θα έλεγα!!! Κάνε το δεκαλιτρο :p.....
 

Capitain

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
2003 Ktm 950 Adventure S
Έχει κατά νου «κατεμάκια»;), ότι εκεί στα βουνά και στα φαράγγια, δεν πρόκειται με τίποτα να σου βγάλει 120 χλμ αυτονομία (εάν τα 120 είναι σε δρόμο)! Εκει θα έχεις συνεχόμενα σταμάτα-ξεκινά, δώσε γκάζι-κόψε γκάζι κτλ κτλ κτλ....
Αρκετά λιγότερα θα έλεγα!!! Κάνε το δεκαλιτρο :p.....
Να πάρω βαλίτσα με βενζίνη δηλαδή σαν κάτι μπεβεδακηδες που κυκλοφορούν με μια βαλίτσα μέσα στην πόλη?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Βρε αθεόφοβοι που τον πάτε τον άνθρωπο??
Θέτε να πέσει στη μεθαδόνη?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom