ADVtrOFFy 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να ευχαριστήσουμε την σχολή κουλαμάρας Φ. Α. Ρ. Σ. Α, με εκπαιδευτή τον αρχικουλο Phoenix, για την φετινή χορηγία του στο όχημα υποστήριξης.
Αχρείαστο να είναι...θα είναι εκεί και μακάρι να μην χρειαστεί να κουβαλήσει τίποτα άλλο, παρά μονο τα μπαγκάζια μας.


 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Να κάνω μια έρωτηση; Η βόλτα είναι αυστηρά για χωμάτινα μηχανάκια ή έρχονται και μεγάλα; Επίσης υπήρχε κάπου ένα θέμα που έλεγε πως πρέπει να είναι ετοιμασμένη η μηχανή και πως ο αναβάτης ή θυμάμαι λάθος; Εψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να κάνω μια έρωτηση; Η βόλτα είναι αυστηρά για χωμάτινα μηχανάκια ή έρχονται και μεγάλα; Επίσης υπήρχε κάπου ένα θέμα που έλεγε πως πρέπει να είναι ετοιμασμένη η μηχανή και πως ο αναβάτης ή θυμάμαι λάθος; Εψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι.
Τι εννοείς μεγάλα?
Υπαρχουν και μεγάλα on off στις βόλτες μας, αλλά θα χρειαστούν χωμάτινα ελαστικά και χωμάτινο εξοπλισμό ο αναβάτης.
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Να ευχαριστήσουμε την σχολή κουλαμάρας Φ. Α. Ρ. Σ. Α, με εκπαιδευτή τον αρχικουλο Phoenix, για την φετινή χορηγία του στο όχημα υποστήριξης.
Αχρείαστο να είναι...θα είναι εκεί και μακάρι να μην χρειαστεί να κουβαλήσει τίποτα άλλο, παρά μονο τα μπαγκάζια μας.


Μήπως το φέρνει μαζί για να κουβαλάει κάτι δικό του.το φοβάται το κακό.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Τι εννοείς μεγάλα?
Υπαρχουν και μεγάλα on off στις βόλτες μας, αλλά θα χρειαστούν χωμάτινα ελαστικά και χωμάτινο εξοπλισμό ο αναβάτης.
Το ΤΑ600 που έχω δε το βάζεις με τα μικρά. Λάστιχα φοράω TKC80 εμπρός Ε07 πίσω, αν δεν γίνεται χαμός από λάσπη θα είμαι οκ (φαντάζομαι).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το ΤΑ600 που έχω δε το βάζεις με τα μικρά. Λάστιχα φοράω TKC80 εμπρός Ε07 πίσω, αν δεν γίνεται χαμός από λάσπη θα είμαι οκ (φαντάζομαι).
Θα γίνει χαρτογράφηση τις επόμενες ημέρες, οπότε θα έχουμε πλήρη εικόνα όλης της διαδρομής.
Το μηχανάκι σου σίγουρα είναι ΟΚ.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Να θυμηθούμε ένα από τα πιο όμορφα περάσματα.



Advphone....
Έβαλες την Μουτσούνα σου
Βάλε κανέναν επιχειρησιακό κουλαντζα ε κουλαντζα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σε έτρωγε ο πισινός σου



Advphone....
Πες του πως όσο και να το ζουλάει δεν θα ανοίξει η γη να το καταπιεί... :fun
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να θυμηθούμε ένα από τα πιο όμορφα περάσματα.



Advphone....
μία από αυτές τότε (where the pin shows photography ποιός είναι δεν έχω ιδέα) την έχω wallpaper, απλά ονειρικό.

και έτσι θα μείνει και φέτος από ότι φαίνεται.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
μία από αυτές τότε (where the pin shows photography ποιός είναι δεν έχω ιδέα) την έχω wallpaper, απλά ονειρικό.

και έτσι θα μείνει και φέτος από ότι φαίνεται.
Μεγαλη λερα , μακρια !!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μεγαλη λερα , μακρια !!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για να το λες... Λίγο έχω σπαστεί με την καραντίνα γιατί "υπό κανονικές συνθήκες" θα είχα κάνει ήδη μάθημα χώμα το ΣΚ που πέρασε οπότε θα ήξερα αν με παίρνει.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Να κάνω μια ερώτηση προς τους "παλιούς" του φόρουμ;
Απ' ότι βλέπω οι συμμετοχές για το ADVtrOFFy 2020 σε λίγο θα ξεπεράσουν τις 50!!!

Δεδομένου ότι μιλάμε για πολυυυυύ... κόσμο, για να μην αναφέρω διαφορές σε προετοιμασία, μηχανές, επίπεδο αναβάτη ή απλά γούστα,
πως μια τέτοια βόλτα συνήθως "βγαίνει"...; Ή μάλλον πότε θεωρείται επιτυχημένη από τους διοργανωτές;
"Και περάσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφα..." κι έτσι....
:thnkg:


Να μην παρεξηγηθώ... εντελώς φιλικά ρωτάω!
Και με διάθεση να συμμετάσχω άμεσα σε μια από τις επόμενες βόλτες...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να κάνω μια ερώτηση προς τους "παλιούς" του φόρουμ;
Απ' ότι βλέπω οι συμμετοχές για το ADVtrOFFy 2020 σε λίγο θα ξεπεράσουν τις 50!!!

Δεδομένου ότι μιλάμε για πολυυυυύ... κόσμο, για να μην αναφέρω διαφορές σε προετοιμασία, μηχανές, επίπεδο αναβάτη ή απλά γούστα,
πως μια τέτοια βόλτα συνήθως "βγαίνει"...; Ή μάλλον πότε θεωρείται επιτυχημένη από τους διοργανωτές;
"Και περάσαμε όμορφα, όμορφα, όμορφα..." κι έτσι....
:thnkg:


Να μην παρεξηγηθώ... εντελώς φιλικά ρωτάω!
Και με διάθεση να συμμετάσχω άμεσα σε μια από τις επόμενες βόλτες...
Αν διαβάσεις τα προηγούμενα advtrOFFy... Δημιουργούμε υποομαδες 10 - 12 ατόμων, για να υπάρχει οδηγική ευχαρίστηση και ασφάλεια.
Αυτο το σύστημα έχει "δουλέψει" αριστα.
Φυσικά με πλοηγό-σκούπα κλπ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom