AdvtrOFFy 2021

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Πως είναι ο μανιακός στο τρόφι

Tι φαντάζομαι ότι θα γίνει όταν παίρνει ο @#skliros_kariolis (geez996) τηλέφωνο και λέει "θα πάρεις το 950 και θα έρθεις"



Tι φαντάζομαι ότι θα γίνει όταν παίρνει ο #skliros_kariolis (geez996) τηλέφωνο και λέει "θα πάρεις το 950 και θα έρθεις"

Ποτε θα τα μαθεις?? 990 ειναι αυτο!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει το ξέρω αλλά αυτό βρήκαμε (στο αγαπημένο μου χρώμα μαζί με το μπλε/πορτοκαλί)

Ο μανιακός χαρτογραφεί σαδιστικά, εγώ λέω να ζεστάνω λίγο τα λάδια το ΣΚ του λασποτρόφι, ημερήσια δηλαδή, τι είναι μιά βόλτα όσο τα κυβικά του XR (κάτι θα αλλάξω να βγει 999), μιά γκαζιά δρόμος, να κάνω κάτι αληθινά ευχάριστο.

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εντάξει το ξέρω αλλά αυτό βρήκαμε (στο αγαπημένο μου χρώμα μαζί με το μπλε/πορτοκαλί)

Ο μανιακός χαρτογραφεί σαδιστικά, εγώ λέω να ζεστάνω λίγο τα λάδια το ΣΚ του λασποτρόφι, ημερήσια δηλαδή, τι είναι μιά βόλτα όσο τα κυβικά του XR (κάτι θα αλλάξω να βγει 999), μιά γκαζιά δρόμος, να κάνω κάτι αληθινά ευχάριστο.

Στην ετήσια γιορτή του advride, με τέτοια χωμάτινα εργαλεία στον στάβλο, θα είσαι άσφαλτο??
Τσίμπα το μονοκυλινδρο... Θεριο και σου έχω έτοιμη ατακα
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Εντάξει το ξέρω αλλά αυτό βρήκαμε (στο αγαπημένο μου χρώμα μαζί με το μπλε/πορτοκαλί)

Ο μανιακός χαρτογραφεί σαδιστικά, εγώ λέω να ζεστάνω λίγο τα λάδια το ΣΚ του λασποτρόφι, ημερήσια δηλαδή, τι είναι μιά βόλτα όσο τα κυβικά του XR (κάτι θα αλλάξω να βγει 999), μιά γκαζιά δρόμος, να κάνω κάτι αληθινά ευχάριστο.

Αυτό θέλω να το κάνω και εγώ όχι πάνω στο troffy...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σκέφτομαι πολλές τρόλεϊ απαντήσεις, αλλά να πω κάτι σοβαρό γιατί έχω προβληματιστεί τελευταία. Η φάση μετά από μήνες γαμώτοσπίτιτουςγαμώ κλεισμένοι μέσα οφείλει να είναι μιά γιορτή με κάτι που αγαπάω να κάνω. Μεγάλες ημερήσιες δηλαδή.

ΔΕΝ πρέπει να είναι κάτι το οποίο θα με κάνει να είμαι ένα ΣΚ "γαμώτ", όσο και να λέει κάτι ότι θα είναι γλυκιά ταλαιπωρία (αν δεν συμβεί κάτι κακό γενικότερα) με μηχανάκια που δεν έχω προλάβει να τα κάνω το παραμικρό.

Ηλία ιδανικό για κάτι τέτοιο είναι ΣΚ. Κάτι είχε πει και ο Αντώνης για ΣΚ κάπου προς τα εκεί, τέλος πάντων έχω λυσσάξει, αν κανονίσετε το ξανακάνω για να έχει χρόνο για βουτιά στα λουτρά, δεν νομίζω ότι θα προλάβω σε φάση ημερήσια. Θα το ξαναδούμε, καλά να είμαστε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εντάξει το ξέρω αλλά αυτό βρήκαμε (στο αγαπημένο μου χρώμα μαζί με το μπλε/πορτοκαλί)

Ο μανιακός χαρτογραφεί σαδιστικά, εγώ λέω να ζεστάνω λίγο τα λάδια το ΣΚ του λασποτρόφι, ημερήσια δηλαδή, τι είναι μιά βόλτα όσο τα κυβικά του XR (κάτι θα αλλάξω να βγει 999), μιά γκαζιά δρόμος, να κάνω κάτι αληθινά ευχάριστο.

Ε όχι...
Λάθος, λάθος, λάθος...
Θα περάσεις απ' τα μέρη μου όταν θα λείπω...?
Και με λάθος μηχανάκι...?
Και η κυρά Λένη τιιιι...?
Δεν έχει μάθει να ξεματιάζει BMW...
Κάνε αναθεώρηση στις ημερομηνίες και στο μέσο...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κώστα για αυτή τη φωτογραφία έχω να πω δυο πράγματα:
Πρώτον σου πηγαίνει η ελαφριά κατηγορία (ας είναι και 690 ρε μπαγάσα, χαλάλι σου)
Δεύτερον βλέπω τη τελετή αποχωρισμού του Σοϊχίρο να έρχεται... μάλλον δε θα προλάβει να δει το 2022 στα χέρια σου!

"...πωλείται Κυρίαρχος βελτιωμένος και με ελάχιστες απαιτήσεις σε κοκοράκια.... πραγματικό κελεπούρι".
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σκέφτομαι πολλές τρόλεϊ απαντήσεις, αλλά να πω κάτι σοβαρό γιατί έχω προβληματιστεί τελευταία. Η φάση μετά από μήνες γαμώτοσπίτιτουςγαμώ κλεισμένοι μέσα οφείλει να είναι μιά γιορτή με κάτι που αγαπάω να κάνω. Μεγάλες ημερήσιες δηλαδή.

ΔΕΝ πρέπει να είναι κάτι το οποίο θα με κάνει να είμαι ένα ΣΚ "γαμώτ", όσο και να λέει κάτι ότι θα είναι γλυκιά ταλαιπωρία (αν δεν συμβεί κάτι κακό γενικότερα) με μηχανάκια που δεν έχω προλάβει να τα κάνω το παραμικρό.

Ηλία ιδανικό για κάτι τέτοιο είναι ΣΚ. Κάτι είχε πει και ο Αντώνης για ΣΚ κάπου προς τα εκεί, τέλος πάντων έχω λυσσάξει, αν κανονίσετε το ξανακάνω για να έχει χρόνο για βουτιά στα λουτρά, δεν νομίζω ότι θα προλάβω σε φάση ημερήσια. Θα το ξαναδούμε, καλά να είμαστε.
Γιάννη, μη τα μεγεθύνεις στο μυαλό σου. Το πρώτο βήμα είναι η αρχή μιας σειράς από φανταστικές αναμνήσεις. Το επίπεδο δυσκολίας του τερέν δεν έχει καμία σημασία, κράτησε το αυτό στο πίσω μέρος του κεφαλιού σου.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα για αυτή τη φωτογραφία έχω να πω δυο πράγματα:
Πρώτον σου πηγαίνει η ελαφριά κατηγορία (ας είναι και 690 ρε μπαγάσα, χαλάλι σου)
Δεύτερον βλέπω τη τελετή αποχωρισμού του Σοϊχίρο να έρχεται... μάλλον δε θα προλάβει να δει το 2022 στα χέρια σου!

"...πωλείται Κυρίαρχος βελτιωμένος και με ελάχιστες απαιτήσεις σε κοκοράκια.... πραγματικό κελεπούρι".
Η φωτογραφία είναι μάλλον η τελευταία, από την όμορφη 2μερη συνύπαρξη, που μου πρόσφερε ο Μπεργκο και ο κάτοχος Γιωργος Κουρνιατης

Αυτή η κατηγορία είναι υπερβολική για τις βόλτες που κάνουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα και νοιώθεις πραγματικά over power παντου.
Ένα αρμονικό σύνολο δύναμης, ανάρτησης....πραγματικα ευχάριστο στα πολύ δύσκολα.


Η μία χαρτογράφηση που έχει μείνει, θα γίνει με τον έρωτα της ζωής μου και το τροφυ μάλλον με τον Γκάντι.

Αν δεν είναι ετοιμος ο Γκάντι, θα φτιάξω νύχια και θα δουλεψω σκληρά με το πουλι.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Η φωτογραφία είναι μάλλον η τελευταία, από την όμορφη 2μερη συνύπαρξη, που μου πρόσφερε ο Μπεργκο και ο κάτοχος Γιωργος Κουρνιατης

Αυτή η κατηγορία είναι υπερβολική για τις βόλτες που κάνουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα και νοιώθεις πραγματικά over power παντου.
Ένα αρμονικό σύνολο δύναμης, ανάρτησης....πραγματικα ευχάριστο στα πολύ δύσκολα.

Η μία χαρτογράφηση που έχει μείνει, θα γίνει με τον έρωτα της ζωής μου και το τροφυ μάλλον με τον Γκάντι.

Αν δεν είναι ετοιμος ο Γκάντι, θα φτιάξω νύχια και θα δουλεψω σκληρά με το πουλι.
Ένα 690 όμως...ε; Είναι ταμάμ!

A ρε καημένε Γκάντι....

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ένα 690 όμως...ε; Είναι ταμάμ!

A ρε καημένε Γκάντι....

Το 690...θα το έπαιρνες ακόμα και εσύ :p

Μην το χοντρυνω και πω για τον Γιώργη τον xl:wacky:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το 690...θα το έπαιρνες ακόμα και εσύ :p

Μην το χοντρυνω και πω για τον Γιώργη τον xl:wacky:
Λακωνικός.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Ετοιμαζόμαστε ...φέρνω και φίλο
Ρε συ Στεργιο...Και προσπαθούσα να θυμηθώ που τον έχω ξαναδεί...Αυτός δεν είναι ο φίλος σου που είχες γνωρίσει στο Τροφυ του 2019???


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ρε συ Στεργιο...Και προσπαθούσα να θυμηθώ που τον έχω ξαναδεί...Αυτός δεν είναι ο φίλος σου που είχες γνωρίσει στο Τροφυ του 2019???


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σατανάααααααα!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom