AdvtrOFFy 2021

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Διαμονή στο καταφύγιο Δίρφυς στην Εύβοια, χωρητικότητας περίπου 50 ατόμων
Σκηνές στον προαύλιο χώρο του καταφυγίου, με χρήση τουαλέτας, ντους, κουζίνας κλπ κλπ
Ξενοδοχεία στην Στενή, Στρόπωνες ή οπου αλλού βολεύει τον καθένα

Μαζι με την λιστα συμμετοχης, επισυναψαμε και τα αρχεια gpx των διαδρομων.
Ενημερωθηκε και το πρωτο ποστ του θεματος
Καλο ειναι να εχουμε ολοι τις διαδρομες στις συσκευες μας

Εκκίνηση και τερματισμός διαδρομών από την Στενή.
  1. tc-drift
  2. dtz-καταφυγιο
  3. Phoenix - 5στερο
  4. gsmaniac - σκηνη
  5. kordix -σκηνη
  6. ChristosGR -καταφυγιο
  7. stefos -σκηνη
  8. Doc.DD -6στερο
  9. ibar
  10. Padis Ξενοδοχείο
  11. Lefteriskou Ξενοδοχείο
  12. Padis (φίλος) Ξενοδοχείο
  13. Θανασεν - ξενοδοχειο
  14. bill race - ξενοδοχειο
  15. Shogun ξενοδοχειο
  16. alfa7 - ξενοδοχειο
  17. jimmatas - τσαντηρι (μαλλον)
  18. ΛΕΩΝΙΔΑΣ. - καταφυγιο
  19. labros - καταφυγιο
  20. Koutalianos Καταφύγιο
  21. Sevax σκηνη
  22. LARRY -καταφυγιο
  23. nickpyrgos - σκηνη
  24. ztakisg16 -σκηνη
  25. ilias.ali -σκηνη χωρίς καρεκλα
  26. Σφηκας -σκηνη
  27. pako1150
  28. Κόκκινη οργή - σκηνη
  29. John400 - καταφύγιο η σκηνή Χ2
  30. itsikis -σκηνη
  31. nosPa21 - Σκηνή
  32. Andreaskaf - Σκηνή
  33. Tol - Καταφύγιο.
  34. Agios - Ξενοδοχείο
  35. thanosxrv -σκηνη
  36. KORAX - σκηνη
  37. Haris_M - ξενοδοχείο
  38. Haris_M (φίλος) - ξενοδοχείο
  39. Tom charlton - ξενοδοχείο
  40. Tom charlton (φίλος) - ξενοδοχείο
  41. N-gin76 σκηνη
  42. thenos - καταφύγιο.
  43. @metal - καταφύγιο.
  44. orla13 -ξενοδοχειο
  45. moonwalker -καταφυγιο
  46. ChristosGR (φίλος) σκηνη
  47. zilver - σκηνη
  48. jocker-t - τεντ
  49. @voulis - σκηνη
  50. Giorgopro - σκηνη
  51. sifisDRZ- ξενοδοχειο
  52. Psannis - Σκηνή
  53. syggelakis bynight - καταφυγι
  54. Juohmaru! - σκηνη
  55. Nikolas77 - σκηνη
  56. GiorgosBahrain - ξενοδοχειο
  57. Christos Dakar - Σκηνή
  58. Γιάννης γιουκ-σκηνη
  59. Γιάννης σαβ-σκηνη
  60. xigo -καταφυγιο
  61. African -ξενοδοχειο
  62. MIKE SARKIRIS -ξενοδοχειο
  63. @africa 750 - ξενοδοχείο
  64. Aldebaran
  65. Turtle
Attachments
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είναι νεγκλιζε ακομα

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπορεί και να ντρέπεται να το δείξει...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άναψε φώς...
Ο Maniac με όρκισε να μην πω τίποτα αλλά έχω υποχρέωση να ενημερώσω για να μην κλάψουν μανούλες απο ψευδο-γλήγορα ΚΤΜ και λοιπούς..

Το Project Ghandhi evo 2 προχωράει με γοργούς ρυθμούς και το έχει αναλάβει η POYLI Racing Team (Peiraiotiki Omada Ypsistis Leitourgikis Ikanothtas Racing Team)

Στο advtroffy θα συμμετάσχει σε παγκόσμια πρώτη το βασικό μουλάρι δοκιμών με το αεροδυναμικό πακέτο Rally Revival poustogria Edition 43 και σφυρίλατα κοκκοράκια..

Ο οδηγός δοκιμών και αγώνων Maniac ακολουθεί αυστηρό πρόγραμμα προετοιμασίας με κωδική ονομασία Panseta Splinandero και έμπειρη ομάδα κρεοπώλων και σεφ να φροντίζουν τους μασελιακούς μύες

Θα πρότεινα σε όποια μηχανάκια συμετάσχουν με αναλογία κιλών ανα ίππο μικρότερη του 1,2/1 και δεδομένα ελλιπείς αναβάτες εξάλλου (εξαιρείται ο πολυπρωταθλητής amyroukai) όταν ακούνε στη διαδρομή μια λαίλαπα να πλησιάζει να κάνουν τα κοτόπουλα και να κάνουν πώς χαλάρωσε η αλυσίδα τους ή έπαθαν λάστιχο.

Δεν υπάρχει συμβόλαιο να λυπηθεί ΚΤΜ ή BMW και τα αποτελέσματα των δοκιμών θα χρησιμοποιηθούν για την τελική έκδοση του αγωνιστικού με το οποίο ο έμπειρος οδηγός θα οδηγήσει μέχρι τον ετήσιο διαγωνισμό κατανάλωσης λουκάνικων στο Πανηγύρι της Στυλίδας τον Αυγουστο.

Εγώ τα είπα να μην λέτε πως δεν σας προειδοποίησαν..
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Ο Maniac με όρκισε να μην πω τίποτα αλλά έχω υποχρέωση να ενημερώσω για να μην κλάψουν μανούλες απο ψευδο-γλήγορα ΚΤΜ και λοιπούς..

Το Project Ghandhi evo 2 προχωράει με γοργούς ρυθμούς και το έχει αναλάβει η POYLI Racing Team (Peiraiotiki Omada Ypsistis Leitourgikis Ikanothtas Racing Team)

Στο advtroffy θα συμμετάσχει σε παγκόσμια πρώτη το βασικό μουλάρι δοκιμών με το αεροδυναμικό πακέτο Rally Revival poustogria Edition 43 και σφυρίλατα κοκκοράκια..

Ο οδηγός δοκιμών και αγώνων Maniac ακολουθεί αυστηρό πρόγραμμα προετοιμασίας με κωδική ονομασία Panseta Splinandero και έμπειρη ομάδα κρεοπώλων και σεφ να φροντίζουν τους μασελιακούς μύες

Θα πρότεινα σε όποια μηχανάκια συμετάσχουν με αναλογία κιλών ανα ίππο μικρότερη του 1,2/1 και δεδομένα ελλιπείς αναβάτες εξάλλου (εξαιρείται ο πολυπρωταθλητής amyroukai) όταν ακούνε στη διαδρομή μια λαίλαπα να πλησιάζει να κάνουν τα κοτόπουλα και να κάνουν πώς χαλάρωσε η αλυσίδα τους ή έπαθαν λάστιχο.

Δεν υπάρχει συμβόλαιο να λυπηθεί ΚΤΜ ή BMW και τα αποτελέσματα των δοκιμών θα χρησιμοποιηθούν για την τελική έκδοση του αγωνιστικού με το οποίο ο έμπειρος οδηγός θα οδηγήσει μέχρι τον ετήσιο διαγωνισμό κατανάλωσης λουκάνικων στο Πανηγύρι της Στυλίδας τον Αυγουστο.

Εγώ τα είπα να μην λέτε πως δεν σας προειδοποίησαν..
:ha:ha:ha
Βαγγέλη, καλό το troffy αλλά το γέλιο που πέφτει μέχρι να γίνει το troffy είναι απίθανο!
Δεν παίζεστε..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο Maniac με όρκισε να μην πω τίποτα αλλά έχω υποχρέωση να ενημερώσω για να μην κλάψουν μανούλες απο ψευδο-γλήγορα ΚΤΜ και λοιπούς..

Το Project Ghandhi evo 2 προχωράει με γοργούς ρυθμούς και το έχει αναλάβει η POYLI Racing Team (Peiraiotiki Omada Ypsistis Leitourgikis Ikanothtas Racing Team)

Στο advtroffy θα συμμετάσχει σε παγκόσμια πρώτη το βασικό μουλάρι δοκιμών με το αεροδυναμικό πακέτο Rally Revival poustogria Edition 43 και σφυρίλατα κοκκοράκια..

Ο οδηγός δοκιμών και αγώνων Maniac ακολουθεί αυστηρό πρόγραμμα προετοιμασίας με κωδική ονομασία Panseta Splinandero και έμπειρη ομάδα κρεοπώλων και σεφ να φροντίζουν τους μασελιακούς μύες

Θα πρότεινα σε όποια μηχανάκια συμετάσχουν με αναλογία κιλών ανα ίππο μικρότερη του 1,2/1 και δεδομένα ελλιπείς αναβάτες εξάλλου (εξαιρείται ο πολυπρωταθλητής amyroukai) όταν ακούνε στη διαδρομή μια λαίλαπα να πλησιάζει να κάνουν τα κοτόπουλα και να κάνουν πώς χαλάρωσε η αλυσίδα τους ή έπαθαν λάστιχο.

Δεν υπάρχει συμβόλαιο να λυπηθεί ΚΤΜ ή BMW και τα αποτελέσματα των δοκιμών θα χρησιμοποιηθούν για την τελική έκδοση του αγωνιστικού με το οποίο ο έμπειρος οδηγός θα οδηγήσει μέχρι τον ετήσιο διαγωνισμό κατανάλωσης λουκάνικων στο Πανηγύρι της Στυλίδας τον Αυγουστο.

Εγώ τα είπα να μην λέτε πως δεν σας προειδοποίησαν..
Δεν αντέχεται τέτοιο μπούλινγκ...
Θα πάω στην Hard με το εντούρο...
Άμα πΧια... :roflmao:
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Ψάχνω συγκάτοικο για ένα δωμάτιο για ΠΑΡ-ΣΑΒ στη Στενή!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
:ha:ha:ha
Βαγγέλη, καλό το troffy αλλά το γέλιο που πέφτει μέχρι να γίνει το troffy είναι απίθανο!
Δεν παίζεστε..
Πρέπει κάπου να είμαστε γρήγοροι και αποτελεσματικοί φίλε Δημήτρη της προβληματικής γενιάς του 67..!!

Όπως ξέρεις στην οδήγηση δεν παίζει συνεπώς ας είμαστε στο χιουμοράκι!

Δεν αντέχεται τέτοιο μπούλινγκ...
Θα πάω στην Hard με το εντούρο...
Άμα πια... :roflmao:
Αμάν πΧιά λέγεται, αμάν με τα βλαχαδερά εδω μέσα βρε Θάνο..

Εγώ πότε θα φάω ξύλο απο τον amyroukai δε ξέρω που όλο τον πειράζω! Τουλάχιστον τα πειράγματα μεταξύ κουλαδίων πιστεύω να εκληφθεί ως αγαπησιάρικη όπως και ΕΙΝΑΙ!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Υπάρχει μια ειδική θέση στην κόλαση για όποιον σε χιουμοριστικό ποστ απαντάει με



δίπλα στον σχεδιαστή της κυλινδροκεφάλης των Dominator

:p
Πάτησα χεράκι και περιμένω τον σχεδιαστή του 950 να μου εξηγήσει γιατί έβαλε την μίζα -η οποία δεν επισκευάζεται εύκολα- στο πιο ζεστό σημείο που μπορούσε, στο οποίο έκρυψε και κάτι άλλα κοκοψίνια που απαιτούν λύσιμο όλο το μηχανάκι για να τα βρεις, 170 σελίδες "κάπου στάζει/κάπου χάνει/δεν παίρνει μπρος/δεν δουλεύει σωστά" ρέντι του ριμπίλντ και λείπουν πόσα ποστ με επισκευές που κανείς δεν λίνκαρε ποτέ στο "κεντρικό" να γίνει το πάρτι το σωστό το πρόστυχο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάτησα χεράκι και περιμένω τον σχεδιαστή του 950 να μου εξηγήσει γιατί έβαλε την μίζα -η οποία δεν επισκευάζεται εύκολα- στο πιο ζεστό σημείο που μπορούσε, στο οποίο έκρυψε και κάτι άλλα κοκοψίνια που απαιτούν λύσιμο όλο το μηχανάκι για να τα βρεις, 170 σελίδες "κάπου στάζει/κάπου χάνει/δεν παίρνει μπρος/δεν δουλεύει σωστά" ρέντι του ριμπίλντ και λείπουν πόσα ποστ με επισκευές που κανείς δεν λίνκαρε ποτέ στο "κεντρικό" να γίνει το πάρτι το σωστό το πρόστυχο.
εσυ πηρες 950, ζεις την κόλαση επι γής, σου αξίζει ο Παράδεισος μετα θάνατον ως μάρτυρας
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εσυ πηρες 950, ζεις την κόλαση επι γής, σου αξίζει ο Παράδεισος μετα θάνατον ως μάρτυρας
Εγώ για την ώρα λόγω Κούλη ζω την κόλαση του γκλίτερ, έχω παρκάρει κάτω από λάμπα για να χαζεύω το βράδι το στραφτάλισμα. Ό,τι δεν κινείται δεν χαλάει, ο ΠΘ φροντίζει για την υστεροφημία των ΚΤΜ, θα λέω και εγώ κάποτε "το είχα επί κόβιντ, έκανα 500 χιλιόμετρα ανάμεσα στα λοκντάουν και δεν έπαθε το παραμικρό, απίθανα αξιόπιστη μοτοσικλέτα δεν ξέρω τι λέτε εσείς, ψέματα όλα, κοιτάτε τα χάλια σας με τα ηλεκτρικά σα δεν ντρέπεστε".
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Πάτησα χεράκι και περιμένω τον σχεδιαστή του 950 να μου εξηγήσει γιατί έβαλε την μίζα -η οποία δεν επισκευάζεται εύκολα- στο πιο ζεστό σημείο που μπορούσε, στο οποίο έκρυψε και κάτι άλλα κοκοψίνια που απαιτούν λύσιμο όλο το μηχανάκι για να τα βρεις, 170 σελίδες "κάπου στάζει/κάπου χάνει/δεν παίρνει μπρος/δεν δουλεύει σωστά" ρέντι του ριμπίλντ και λείπουν πόσα ποστ με επισκευές που κανείς δεν λίνκαρε ποτέ στο "κεντρικό" να γίνει το πάρτι το σωστό το πρόστυχο.
Σαν το tiger 800 μου ακουγεται αυτο....την ιδια σχεδιαση κανανε και οι πανεξυπνοι εγγλεζοι.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σαν το tiger 800 μου ακουγεται αυτο....την ιδια σχεδιαση κανανε και οι πανεξυπνοι εγγλεζοι.
Ναι απλά από την ΚΤΜ δεν έβαλαν λάθος μίζα, όλες χρειάζονται κάποτε το κατιτίς τους φαντάζομαι, δεν μου 'χει τύχει ακόμα ευτυχώς, χτύπα ξύλο, φτου σκόρδα, ρίξε αγιασμό, άγγιξε ένα τρασαλπ τίμιο ξύλο.
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Παρε σκηνή ρε συ και ελα να στήσεις διπλα μας...
Τάκη ευχαριστώ για τη πρόσκληση!
Θα ανέβω με ελαφρύ μηχανάκι και θα κουβαλάω τα απολύτως απαραίτητα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom