ADVtrOFFy 2022 27/28/29 Μαϊου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Πάλι οι κατεμάδες δώσανε τη λύση.
Μετάγγιση βενζίνης με σακουλάκι κρουασάν από το 690 στον Μπέργκο, γιατί κάποιοι είπανε ότι έχει αυτονομία 150 χλμ, ονόματα δε λέμε υπολήψεις δε θίγουμε


Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αφου πηρε απ το 690, το κρουασαν θα εγινε super champion. :roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σταμάτης b2bstam


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
φτασαμε και εμεις! πολυ ωραιο το 2ημερο παντα τετοια! χαρηκα για την γνωριμια με τα παιδια και για τους γνωστους που ξανα ειδα , να ειμαστε καλα να μαζευτουμε παλι
ευχαριστουμε τον thanosxrv για ολη την οργανωση και το χρονο που αφιερωσε τοσο καιρο !
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
φτασαμε και εμεις! πολυ ωραιο το 2ημερο παντα τετοια! χαρηκα για την γνωριμια με τα παιδια και για τους γνωστους που ξανα ειδα , να ειμαστε καλα να μαζευτουμε παλι
ευχαριστουμε τον thanosxrv για ολη την οργανωση και το χρονο που αφιερωσε τοσο καιρο !
Φίλε Σταμάτη πραγματικά σε θαύμασα εχθές και σήμερα, όσο σε είδα τουλάχιστον και αυτό το πολύ λίγο που τα είπαμε.

Είσαι η τρανή απόδειξη ότι ο οδηγός μετράει και όχι η μοτοσυκλέτα.

Συγχαρητήρια φίλε :friendship:
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Ήθελα πολύ να έρθω και εγώ, αλλά η απειρία μου στο χώμα σε συνδυασμό με μια χαζό πτώση όταν πρωτομπηκα σε κάτι μονοπάτια με έχει φοβίσει.. Ελπίζω μέχρι του χρόνου να έχω κάνει αυτό το μετέωρο βήμα και να ακολουθήσω.. Πολύ ωραία μέρη πάντως!
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Σπίτι και γω..
Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που λάβανε μέρος στο TROFFY 2022 για την χαρά που μου δώσανε επειδή τους άρεσε η διαδρομή και με κάνανε να αισθανθώ πως ο κόπος μου δεν πήγε χαμένος!
Ευχαριστώ για την υποστήριξη που είχα στην χαρτογράφηση, τους thenos b2bstam blast NikosRE και τον Άρη από τον Βόλο(δεν ξέρω το nickname) που ήρθαν κάποιες φορές και η βοήθειά τους ήταν πολύτιμη!
Και τέλος ευχαριστώ τον αντιδήμαρχο Αγιάς κύριο Νίκο Νταγκα και τον μορφωτικό σύλλογο Έλαφου για τα απεριόριστα νερά και σάντουιτς όπως και για το όχημα υποστήριξης που μας παρείχαν!
Και επίσης να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω τον φίλο και μηχανικό MotoGP Γκατζογιας Παντελής για την αφιλοκερδώς εξυπηρέτηση που μας έκανε ώστε να έρθει στο κάμπινγκ ένα ανταλλακτικό προκειμένου να επισκευάστει μία αβαρια που προέκυψε σε ενα μηχανάκι!
Χίλια ευχαριστώ για όλα!

Υ.Γ
Maniac με τα λεφτά θα τα βρούμε !


Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Περασαμε παρα πολυ ωραια ... αφηνω αυτη τη φωτο, τα υπολοιπα απο αυριο


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Περασαμε παρα πολυ ωραια ... αφηνω αυτη τη φωτο, τα υπολοιπα απο αυριο


Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καυτο αγορι ο Μητσαρας...
εχει θολωσει το τζαμι....

:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπράβο στον Θάνο και στα παιδιά που έκαναν την αναγνώριση για τις απίστευτες διαδρομες, μπράβο στα αλάνια με τα βαριά μηχανάκια που έβγαλαν τα τεχνικά σημεια, μπράβο στη Ελλαδάρα μας για τα απίστευτα βουνά της.

Άντε και του χρόνου!



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom