AdvTrOFFy 2024

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Σκηνάκι και εγω αλλα λιγο νερο ζητήσαμε βρε κλεφταρματωλοι …ανεξαρτητοι και ανεξαρτητοι … θα βγαλετε και κανα καριοφιλι για βάρδια;;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θα βρέξει είπαν, τυχερές....θα κάνεις και μπανιο
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Σκηνάκι και εγω αλλα λιγο νερο ζητήσαμε βρε κλεφταρματωλοι …ανεξαρτητοι και ανεξαρτητοι … θα βγαλετε και κανα καριοφιλι για βάρδια;;
Κάνε συνενόηση για ντελιβερι από Πράμαντα...
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Έχω την εντύπωση ότι το καταφύγιο έχει κουζίνα και σερβίρει φαγητό. Τουλάχιστον τελευταία φορά που πήγα είχε...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κανόνισε να πάμε και να πεθάνουμε της πείνας
Δήλωσα υπεύθυνος φαγητού, μαρή γιατρεσσα??
Να βγείτε οξω να βρείτε την τροφή σας, σαν γνήσιοι βουνίσιοι
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δήλωσα υπεύθυνος φαγητού, μαρή γιατρεσσα??
Να βγείτε οξω να βρείτε την τροφή σας, σαν γνήσιοι βουνίσιοι
Έχεις την ηθική ευθύνη για την επιβίωση του φόρουμ.αλλωστε ξέρεις που έχεις μπλέξει.ο λιγότερο φαγανος τρώει τον Οβελίξ μαζί με το αγριογούρουνο
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχεις την ηθική ευθύνη για την επιβίωση του φόρουμ.αλλωστε ξέρεις που έχεις μπλέξει.ο λιγότερο φαγανος τρώει τον Οβελίξ μαζί με το αγριογούρουνο
Το έσωσα μια φορά το φόρουμ.....πάρτε το πάνω σας τώρα οι νιουφηδες
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Εγώ πάντως έτσι που τα λέτε, με βλέπω να πηγαίνω με τον μαραγκό. Και θα μυρίσει την ταβέρνα από δύο κορυφές απόσταση και άμα χρειαστεί τίποτα το τίμιο ξύλο θα το μερεμετησει.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ πάντως έτσι που τα λέτε, με βλέπω να πηγαίνω με τον μαραγκό. Και θα μυρίσει την ταβέρνα από δύο κορυφές απόσταση και άμα χρειαστεί τίποτα το τίμιο ξύλο θα το μερεμετησει.
Πρόσοχη μη σου μερεμετησει κάνα παιδάκι άμα πάνω στη πείνα του σε κόψει για προβατίνα. Δεν αστειεύεται. Έχει πάρει άδεια από τον γιατρό με καλές αιματολογικές και τρώει οτιδήποτε σε θηλαστικό ψημμενο η ώμο.
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ε ναι οι άλλοι να κουβαλάν βενζίνα στην ουρά και γω κάνα δυο εξάδες με το χταπόδι μου είναι too much! Χαχα χωριά ότι σε καμία σαβούρα που είναι σχεδόν σίγουρη εκεί που θα πάμε θα ανοίγω σαμπάνιες! Χαχα
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Δηλαδή εγώ ειμαι ο μόνος που αγχώνεται για τις μπυρες πιο πολύ; Οι άλλοι είστε υπεράνω;
Ε ναι οι άλλοι να κουβαλάν βενζίνα στην ουρά και γω κάνα δυο εξάδες με το χταπόδι μου είναι too much! Χαχα χωριά ότι σε καμία σαβούρα που είναι σχεδόν σίγουρη εκεί που θα πάμε θα ανοίγω σαμπάνιες! Χαχα

Νίκο.... πρέπει να είσαι ο μοναδικός που απαντά στον εαυτό του...
Έχεις αρχίσει τις μπύρες ??? :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom