ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
το εστειλα με messenger ston XR Maniac ,θα βρει αυτος την ακρη(ελπιζω)
ειναι βιντεακι και δεν βγαζω ακρη

Αυτό είναι το καινούργιο που πήρες??

Το μπουφάν 20 χρόνια το ίδιο έχεις ρε πάρε ένα καινούργιο χαχαχαχα

Πάλι άνθρωπο να σκοτώσεις βλέπω πηγές στο βίντεο. Ρε σατανά.. :roflmao:
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Αυτό είναι το καινούργιο που πήρες??

Το μπουφάν 20 χρόνια το ίδιο έχεις ρε πάρε ένα καινούργιο χαχαχαχα

Πάλι άνθρωπο να σκοτώσεις βλέπω πηγές στο βίντεο. Ρε σατανά.. :roflmao:
Ναι, αλλα ...με την κορνα του, τη χαιρετουρα του...κυριος...:ok:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Αυτό είναι το καινούργιο που πήρες??

Το μπουφάν 20 χρόνια το ίδιο έχεις ρε πάρε ένα καινούργιο χαχαχαχα

Πάλι άνθρωπο να σκοτώσεις βλέπω πηγές στο βίντεο. Ρε σατανά.. :roflmao:
Δεν μου μεινανε λεφτα για μπουφαν :ha

Ο τυπος απ οτι μου ειπε πηγαινε με 100+,ερχομουνα απο πισω και τελευταια στιγμη κλεινεται αριστερα,βγηκα λιγο εξω και πατησα σε ενα βραχακι ,γι αυτο και η αναπηδηση την ωρα που περναω,ειναι μουρλαμενος κ αυτος και κατι αλλοι κατεμαδες εκει.Εχαμε παει με το worksbike adv του Χελιωτη,πρωτη βολτα μετα το στρωσιμο.
Δεν θυμαμαι να εχω σκοτωσει κανενα,προτιμω να βγω εξω παρα να ριξω αλλον.:secret:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν μου μεινανε λεφτα για μπουφαν :ha

Ο τυπος απ οτι μου ειπε πηγαινε με 100+,ερχομουνα απο πισω και τελευταια στιγμη κλεινεται αριστερα,βγηκα λιγο εξω και πατησα σε ενα βραχακι ,γι αυτο και η αναπηδηση την ωρα που περναω,ειναι μουρλαμενος κ αυτος και κατι αλλοι κατεμαδες εκει.Εχαμε παει με το worksbike adv του Χελιωτη,πρωτη βολτα μετα το στρωσιμο.
Δεν θυμαμαι να εχω σκοτωσει κανενα,προτιμω να βγω εξω παρα να ριξω αλλον.:secret:
Α ρε τρελοκομείο 90 χρόνων σε φαντάζομαι στο γηροκομείο με τα π να κάνεις προσπέραση απ' την εξωτερική με απλωμενους αγκώνες να πας πρώτος στη νοσοκόμα!

Με το tenere να έρθεις η διαδρομή είναι απλωτη τελείως και εκδρομική. Για σένα level -3. Η παρέα όμως θα τα σπάσει. Θα έρθεις από Παρασκευή? Πες και του Γερμανού έχουμε χώρο για το αυτοκινούμενο και δεν θα χρειαστεί να τον κουβαλάς αυτή τη φορά ειναι απλώσιες!
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Α ρε τρελοκομείο 90 χρόνων σε φαντάζομαι στο γηροκομείο με τα π να κάνεις προσπέραση απ' την εξωτερική με απλωμενους αγκώνες να πας πρώτος στη νοσοκόμα!

Με το tenere να έρθεις η διαδρομή είναι απλωτη τελείως και εκδρομική. Για σένα level -3. Η παρέα όμως θα τα σπάσει. Θα έρθεις από Παρασκευή? Πες και του Γερμανού έχουμε χώρο για το αυτοκινούμενο και δεν θα χρειαστεί να τον κουβαλάς αυτή τη φορά ειναι απλώσιες!
Αμα η νοσοκομα ειναι ομορφη...

Ετσι λεω ,για παρασκευη
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Αμα η νοσοκομα ειναι ομορφη...

Ετσι λεω ,για παρασκευη
90 χρόνων.... ωραία, άσχημη η νοσοκόμα, δεν έχει καμμία σημασία!!!!
Γνώμη μου :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν μου μεινανε λεφτα για μπουφαν :ha

Ο τυπος απ οτι μου ειπε πηγαινε με 100+,ερχομουνα απο πισω και τελευταια στιγμη κλεινεται αριστερα,βγηκα λιγο εξω και πατησα σε ενα βραχακι ,γι αυτο και η αναπηδηση την ωρα που περναω,ειναι μουρλαμενος κ αυτος και κατι αλλοι κατεμαδες εκει.Εχαμε παει με το worksbike adv του Χελιωτη,πρωτη βολτα μετα το στρωσιμο.
Δεν θυμαμαι να εχω σκοτωσει κανενα,προτιμω να βγω εξω παρα να ριξω αλλον.:secret:
Άσε τα πιτσι....το μπουφάν έχει ιστορία
Σε θέλω πιο προσεκτικό γιατί αυτό δεν μαζεύεται εύκολα από γκρεμό....το νου σου
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Όσοι θέλουμε να κάνουμε και Κυριακή διανυκτέρευση στο χώρο μπορούμε?
Και Δευτέρα σιγά σιγά για επιστροφή !!
Το σκέφτομαι και γω αυτό!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Όσοι θέλουμε να κάνουμε και Κυριακή διανυκτέρευση στο χώρο μπορούμε?
Και Δευτέρα σιγά σιγά για επιστροφή !!
Και εγω κάτι τέτοιο σκέφτομαι για αυτο ρωτησα πριν, αλλα ηταν μισή η ερώτηση που έκανα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Λόγω υποχρεώσεων θα ξεκινήσω το Σάββατο πολύ νωρίς το πρωί για να προλάβω να ξεφορτώσω τα μπαγκάζια, να πάρω μια ανάσα και να μπω σε κάποιο γκρουπ για την διαδρομή του Σαββάτου. Θα είμαι με το CCM οπότε η ταχύτητα ταξιδιού θα είναι μικρή. Το γράφω αυτό μη τυχόν ψάχνει κάποιος παρέα με μικρό ον οφ.

Επίσης το βλέπω και γω θετικά για διανυκτέρευση την Κυριακή βράδυ και χωμάτινη επιστροφή. Για αυτό όμως δεν είμαι σίγουρος ακόμα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λόγω υποχρεώσεων θα ξεκινήσω το Σάββατο πολύ νωρίς το πρωί για να προλάβω να ξεφορτώσω τα μπαγκάζια, να πάρω μια ανάσα και να μπω σε κάποιο γκρουπ για την διαδρομή του Σαββάτου. Θα είμαι με το CCM οπότε η ταχύτητα ταξιδιού θα είναι μικρή. Το γράφω αυτό μη τυχόν ψάχνει κάποιος παρέα με μικρό ον οφ.

Επίσης το βλέπω και γω θετικά για διανυκτέρευση την Κυριακή βράδυ και χωμάτινη επιστροφή. Για αυτό όμως δεν είμαι σίγουρος ακόμα.
Χωρίς πίεση Κωστή....θα σε περιμένει κάποιο γκρουπ
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom