ADVtrOFFy 21-22-23 Απριλιου 2023

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μαγεία



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πρώτη φορά σε Τροφυ, όλα σούπερ ωραίες διαδρομές και ωραία παρέα,ένα μεγάλο μπραβο σε όλους που το διοργανωσαν κ ασχοληθηκαν για να περάσουμε όλοι καλά, αντε και του χρόνου... (Περισσότερες φώτο απο αύριο που θα επιστρέψουμε, θα μεινουμε και σήμερα στο camping)
 
Τελευταία επεξεργασία:

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Καραφλά βουνα!!! Καποιος επρεπε να κλεισει την πορτα!!!! Να αποτυπώσω και εγω καποιες σκεψεις καθημενος εδω πανω!! 17.20 Τελευταιος των Μοϊκανων του ADVTROFFY 2023!!!! Η επισημη σκουπα του φετινου γυρου!!! Τα Καραφλα βουνα δεν υπηρχε περιπτωση να τα χασω!!! Τι και αν το πενφε στα μισα της σημερινης μερας ηθελε να επιστρεψει στο Camp!!! Δεν υπηρχε περιπτωση!!! Οποτε αφου λυθηκανε τα προβληματα που πρακτικα δεν υπηρχαν ξεκινησα...μαντρψτε!!! Για αλλη μια φορα μονος την βολτα στις 15.00. Μαλλον οι ομαδικες δεν με θελουν, οποτε μονος μου το περασα και αυτο!!!! Θα φωναζουν τωρα καποιοι XR Maniac αλλα δεν κρατηθηκα στο Βιετναμ των Καλαβρυτων!!!

Δυστυχως σε αυτην την βολτα δεν θα εχουμε αεροπορικες ληψεις!!! Πηγε για μπανιο στον Λαδωνα!!!!

Ηταν ολα ΣΟΥΠΕΡ!! και του χρονου!!!

 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πρώτη φορά σε Τροφυ, όλα σούπερ ωραίες διαδρομές και ωραία παρέα,ένα μεγάλο μπραβο σε όλους που το διοργανωσαν κ ασχοληθηκαν για να περάσουμε όλοι καλά, αντε και του χρόνου... (Περισσότερες φώτο απο αύριο που θα επιστρέψουμε, θα μεινουμε και σήμερα στο camping)
Θα τις ξαναβάλετε στο θέμα που θα ανοίξουμε το βράδυ με το στορυ του τριημέρου.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Θα τις ξαναβάλετε στο θέμα που θα ανοίξουμε το βράδυ με το στορυ του τριημέρου.
Ok Κώστα δεν το είχα καταλάβει, τωρα αυτό μου έλεγε ο dodos.... (εν τω μεταξύ ξεκινησε και ρίχνει καρέκλες στο camping)
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κ για τις κακές τις γλώσσες περί KTM.

Συμβαίνει τώρα.
Έφυγε ο λεβιές στον Ιάπωνα.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ξεκάθαρη δολιοφθορά από τους ευρωπαιους της εκδήλωσης
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom