Africa Twin Club-- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ--

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Οπως λεει και ο τιτλος εχω την χαρα να ειμαι προσκαλεσμενος την λεσχης Africa Twin Club για να παρουσιασω το ταξιδιωτικο Αφηνω το Elladistan και την κανω σε αλλα Stans... Με την σειρα μου να προσκαλεσω εσας, οποιος μπορει και θελει να παραβρεθει στην λεσχη του Africa Twin Club που βρισκεται Νακου 3 Αθηνα την τεταρτη 11/3/15 και ωρα 21:30

Οδηγιες προσελευσης: απο στυλες Ολυμπιου Διος με κατευθυνση προς Λ.Βουλιαγμενης, πριν πιανεται την Καλλιρροης, περνατε το πρωτο φαναρι και την οδο Βουρβαχη, και αμεσως μετα στριβετε δεξια στην οδο Νεγρη, στο πρωτο αριστερα θα συναντησετε την Νακου. Στο τελος του δρομου οπου και ειναι αδιεξοδο στα δεξια σας ειναι η λεσχη..
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πανο ζηλευω το στεκι το ταξιδι και ολα....
Η παλαιοτερη των παλαιοτερων ''λεσχη μοτοσυκλετιστων συγκεκριμενου μοντελου''
μαμα και οικοδεσποινα αλλα και γεματη φιλους οπως ο Νικος ο Καραλης ο Γιαννης ο Εμβαλωμενος και αλλοι αρχαιοι
οπως ο Αντωνοπουλος ο ψηλεας με το 92αρι -τον ξεχασα στο ονομα- ο Χρηστος ο Σωτηρακοπουλος και αλλοι πολλοι..
Καλη διασκεδαση και χαιρετισματα σε ολους:)
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Πανο ζηλευω το στεκι το ταξιδι και ολα....
Η παλαιοτερη των παλαιοτερων ''λεσχη μοτοσυκλετιστων συγκεκριμενου μοντελου''
μαμα και οικοδεσποινα αλλα και γεματη φιλους οπως ο Νικος ο Καραλης ο Γιαννης ο Εμβαλωμενος και αλλοι αρχαιοι
οπως ο Αντωνοπουλος ο ψηλεας με το 92αρι -τον ξεχασα στο ονομα- ο Χρηστος ο Σωτηρακοπουλος και αλλοι πολλοι..
Καλη διασκεδαση και χαιρετισματα σε ολους:)
Πασχαλη οπως τα λες φιλε.. Η γνωριμια με καποιους απο τους αφρικανους, ηταν απιστευτα θερμη και ακρως μοτοσικλετιστικη.. θα τους μεταφερω τους χαιρετισμους σου φιλε..:ok:

Θα μπορούσε να βιντεοσκοπηθεί ωστέ να το δούμε και μείς οι μακρινοί; :)
... καλή επιτυχία στην εκδήλωση Πάνο :ok:
Κωνσταντινε να εισαι καλα φιλε, μου ηπαν οτι υπαρχει και η δυνατοτητα live streaming για τους μακρινους.. εγω βεβαια λογο ασχετοσυνης δεν εδωσα και πολυ σημασια..
 

Nordic

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200R, 2012
Κωνσταντινε να εισαι καλα φιλε, μου ηπαν οτι υπαρχει και η δυνατοτητα live streaming για τους μακρινους.. εγω βεβαια λογο ασχετοσυνης δεν εδωσα και πολυ σημασια..
Αν μάθεις λεπτομέρειες πόσταρέ τες εδώ για να το παρακολουθήσω... thanks! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΚΟΥΛΗΣ

Μέλος
Περιοχή
Πάργα
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
990 ADVENTURE
Ας ελπίσουμε ότι δεν χρειάζεται να είσαι από τα παλιά μέλη του Africa ωστε να μιλησεις!
Καλή επιτυχία φίλε μου!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ας ελπίσουμε ότι δεν χρειάζεται να είσαι από τα παλιά μέλη του Africa ωστε να μιλησεις!
Καλή επιτυχία φίλε μου!
Πανε αυτα...
Τωρα μιλαει οποιος εχει βενζινη.....και κατι να πει!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η ώρα είναι μελετημένη. ...:D
Πληροφορίες λένε, ότι οι αφρικανοι είναι Αεκαρες. ...
Θα εχουμε διπλή χαρά λοιπόν. ..:)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Οπως λεει και ο τιτλος εχω την χαρα να ειμαι προσκαλεσμενος την λεσχης Africa Twin Club για να παρουσιασω το ταξιδιωτικο Αφηνω το Elladistan και την κανω σε αλλα Stans... Με την σειρα μου να προσκαλεσω εσας, οποιος μπορει και θελει να παραβρεθει στην λεσχη του Africa Twin Club που βρισκεται Νακου 3 Αθηνα την τεταρτη 11/3/15 και ωρα 21:30

Οδηγιες προσελευσης: απο στυλες Ολυμπιου Διος με κατευθυνση προς Λ.Βουλιαγμενης, πριν πιανεται την Καλλιρροης, περνατε το πρωτο φαναρι και την οδο Βουρβαχη, και αμεσως μετα στριβετε δεξια στην οδο Νεγρη, στο πρωτο αριστερα θα συναντησετε την Νακου. Στο τελος του δρομου οπου και ειναι αδιεξοδο στα δεξια σας ειναι η λεσχη..
Πάνο καλή παρουσίαση να έχεις φίλε με τους γνώριμους ..... προ ετών !!!
Πανο ζηλευω το στεκι το ταξιδι και ολα....
Η παλαιοτερη των παλαιοτερων ''λεσχη μοτοσυκλετιστων συγκεκριμενου μοντελου''
μαμα και οικοδεσποινα αλλα και γεματη φιλους οπως ο Νικος ο Καραλης ο Γιαννης ο Εμβαλωμενος και αλλοι αρχαιοι
οπως ο Αντωνοπουλος ο ψηλεας με το 92αρι -τον ξεχασα στο ονομα- ο Χρηστος ο Σωτηρακοπουλος και αλλοι πολλοι..
Καλη διασκεδαση και χαιρετισματα σε ολους:)
Ομοίως χαιρετήσματα κι απο μένα....... στους ίδιους!!
Πασχάλη το ΒΑΓΓΟ ξέχασες
 

IliADVas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
BMW R1250 GS ADVENTURE
Χθες το βράδυ, αν και λίγο καθυστερημένος λόγω δουλειάς, κατάφερα να βρεθώ σε ένα άκρως φιλόξενο μοτοσικλετιστικά στέκι και να παρακολουθήσω την καταπληκτική παρουσίαση του τολμηρού ταξιδιωτικού του φίλου μας Παναγιώτη (@Magelanos). Παρόλο ότι τελειώσαμε στη 01:30 ομολογώ ότι ο χρόνος κύλησε τόσο ευχάριστα που δεν το κατάλαβα καθόλου. Παναγιώτη σε ευχαριστούμε πολύ που μοιράστηκες μαζί μας την υπέροχη εμπειρία σου αλλά και που μας έδωσες "τροφή" και στα δικά μας ταξιδιωτικά όνειρα.
 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
Πάνο τι να πω , εξαιρετικό ταξίδι!

Οι φωτογραφίες σου και η αφήγησή σου "στοίχειωσαν" τον ύπνο μου!

Εύχομαι να εκπληρώσεις όλα τα ταξιδιωτικά σου "Θέλω"!

Η φιλοξενία της λέσχης Africa twin club αποδείχθηκε για ακόμα μια φορά μοναδική!

ευχαριστώ!
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
....... Έγκαιρα το διάβασα................ :mad::(
 
Τελευταία επεξεργασία:

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
....... Έγκαιρα το διάβασα................ :mad::(
Μην στεναχωριεσε
Το μαχιμο ταξιδι του Πανου εδω http://www.livestream.com/africatwinclub/video?clipId=pla_e18ad598-39fc-4326-a101-aa1f86d427b4&utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-play&utm_campaign=click-bait&utm_content=africatwinclub
Γουσταρω Κιργισταν :D
Φιλαρακι σε ευχομαι να εκπληρωσεις ολα τα ταξιδιωτικα σου ονειρα.
:)
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
εμεις με την σειρα μας,(africa twin club),ευχαριστουμε τον Πανο για την ομορφη παρουσιαση του και για τις εμπειριες που μοιραστηκε μαζι μας.

επισης ευχαριστουμε ολους οσους μας επισκευθηκαν...τα θετικα σας σχολια ειναι η καλυτερη ανταμοιβη μας.

ειναι η δευτερη χρονια που παρουσιαζονται οδοιπορικα στον χωρο μας με αρκετη επιτυχια.

επισης εγινε προσπαθεια να μεταδωθει ζωντανα το οδοιπορικο,ειδικα για την επαρχια,κατι που βρηκε μεγαλη ανταποκριση.

στο παραπανω λινκ ειναι αποθηκευμενο το βιντεο ωστε οποιος θελει να το παρακολουθησει.

τελος να τονισουμε πως το βημα της λεσχης ειναι ανοιχτο για οποιον εχει υλικο και προθεση να παρουσιαση καποιο οδοιπορικο του.

παντα ορθιοι και καλους δρομους.
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Ένα μεγάλο ευχαριστώ όσους παρεβρέθηκαν στην παρουσίαση του ταξιδιωτικού στο μοτοστεκι της λέσχης Africa twin club .. Αλλά δεν ξεχνώ και ολους εσάς απο μακριά που μέσα απο μία οθόνη ταξιδεψαμε παρέα.. Ευχαριστώ φιλαράκια καλά ταξίδια εύχομαι σε όλους.. Για τούς οικοδεσπότες τους αφρικανούς τι να πώ δεν έχω λόγια πραγματικά.. Χαρηκα που γνώρισα αρκετούς και σίγουρα θά περνώ απο το στέκι τούς να τα λέμε συχνά.. Ευχαριστώ παίδες για όλα..
 

vtheo

Μέλος
Περιοχή
Π.Φάληρο
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200 GS Adv 08
Πάνο δυστυχώς δε κατάφερα να ρθω ρε φιλαράκι.Μέσα στο ΣΚ όμως θα το δω,αποθήκευσα το link που παρέθεσε ο Μανώλης πιο πάνω.Με λίγα λόγια φίλε θα τον χάσω τον ύπνο μου δε το γλυτώνω.Εύχομαι να σαι καλά φιλαράκι και γρήγορα να έρθει η στιγμή που θα ξεκινήσεις το επόμενο...
 

Magelanos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα-Ίλιον
Όνομα
Πανος
Μοτό
1)BMW K1200S
2)BMW F650
Πάνο δυστυχώς δε κατάφερα να ρθω ρε φιλαράκι.Μέσα στο ΣΚ όμως θα το δω,αποθήκευσα το link που παρέθεσε ο Μανώλης πιο πάνω.Με λίγα λόγια φίλε θα τον χάσω τον ύπνο μου δε το γλυτώνω.Εύχομαι να σαι καλά φιλαράκι και γρήγορα να έρθει η στιγμή που θα ξεκινήσεις το επόμενο...
Θοδωρή κατανοητό ρε φίλε να είσαι καλά και ευχαριστώ εσένα και όλα τα παιδιά που ήθελαν να έρθουν και δεν το κατάφεραν.. Ευτυχώς που υπάρχει αποθηκευμένο και μπορεί να το δει όποιος επιθυμεί.. Να είναι καλά τα παιδιά από το Africa twin club... Καλά ταξίδια φίλε να έχουμε..

Μην στεναχωριεσε
Το μαχιμο ταξιδι του Πανου εδω http://www.livestream.com/africatwinclub/video?clipId=pla_e18ad598-39fc-4326-a101-aa1f86d427b4&utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-play&utm_campaign=click-bait&utm_content=africatwinclub
Γουσταρω Κιργισταν :D
Φιλαρακι σε ευχομαι να εκπληρωσεις ολα τα ταξιδιωτικα σου ονειρα.
:)

Μανώλη ευχαριστώ φίλε να είσαι καλά, και ότι καλύτερο εύχομαι.. Άντε να τα πούμε από κοντά σύντομα, γιατί έχουμε καιρό που βρεθήκαμε.. Όσο για το Κιργισταν φιλαράκι θα συμφωνήσω, και δαγκωτό μάλιστα
 
Top Bottom