Alibaγκάζια!!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ πάντως θα τα έπαιρνα και για τον εξτρά λόγο να .... προστατέψω τα κάγκελα από γδαρσίματα σε περίπτωση πτώσης, ακριβώς όπως έκανα και με τις τσάντες!!
Έχει μανιτάρια καγκέλων για αυτόν τον σκοπό, δεν χρειάζεται να βάλεις κάτι που εξέχει.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Για αγορές από «Κίνα» ρίξτε μια ματιά και στο temu.

Έχει πολύ καλές τιμές, με μεγάλη έκπτωση ως πρώτη αγορά. (έχει και τις ίδιες τσάντες)

Μου ήρθε πακετάκι σε 10 μέρες (αν και έλεγε γύρω στις 20) γιατί τα logistics γίνονται κάπου στην Ευρώπη (δε θυμάμαι που).
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Για αγορές από «Κίνα» ρίξτε μια ματιά και στο temu.

Έχει πολύ καλές τιμές, με μεγάλη έκπτωση ως πρώτη αγορά. (έχει και τις ίδιες τσάντες)

Μου ήρθε πακετάκι σε 10 μέρες (αν και έλεγε γύρω στις 20) γιατί τα logistics γίνονται κάπου στην Ευρώπη (δε θυμάμαι που).
ειναι αξιοπιστο?γιατι ενω εχει πληρωμη με paypal ,μολις πηγα να οριστικοποιησω παραγελλια με απερριψε
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
ειναι αξιοπιστο?γιατι ενω εχει πληρωμη με paypal ,μολις πηγα να οριστικοποιησω παραγελλια με απερριψε
Μία αγορά έχω κάνει όλη και όλη και πήγαν ολα καλά.

(Με το paypal όλες οι εφαρμογές σε στέλνουν στο paypal για να επιβεβαιώσεις ότι είσαι εσυ…)
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Μία αγορά έχω κάνει όλη και όλη και πήγαν ολα καλά.

(Με το paypal όλες οι εφαρμογές σε στέλνουν στο paypal για να επιβεβαιώσεις ότι είσαι εσυ…)
εχω αγορασει πολλες φορες με πειπαλ,και παντα επιβεβαιωνω,πρωτη φορα με απερριψε,εξ ου και ο προβληματισμος μου,πηπως το ιδιο το πειπαλ θεωρει τον ιστοτοπο,αναξιοπιστο.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
ειναι αξιοπιστο?γιατι ενω εχει πληρωμη με paypal ,μολις πηγα να οριστικοποιησω παραγελλια με απερριψε
Ναι , φουλ αξιόπιστο και το ταχύτερο delivery ανάμεσα στα κινεζομάγαζα.
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Έχει μανιτάρια καγκέλων για αυτόν τον σκοπό, δεν χρειάζεται να βάλεις κάτι που εξέχει.
Έχω προστατευτικά σαν της Givi στα μπροστινά κάγκελα, απλά είπα να συνδυάσω το τερπνόν μετά του οφελίμου! ;)
Για τα πίσω δε νομίζω ότι υπάρχουν προστατευτικά, εξάλλου υποτίθεται ότι έχεις βαλίτσες επάνω...
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
Τελικά τα πήρα από το idea .. προτίμησα να δώσω κάτι παραπάνω και να έχω την ευκαιρία να τσεκαρω πριν για πιθανά θέματα.
Τα lomo θα τα έπαιρνα ευχαρίστως αλλά στο info τους έλεγαν με λίγα λόγια "αν είστε από Eu μην ψωνίσετε από εμάς..."
Σε πρώτη φάση καλά μπήκαν αλλά θα τα παιδέψω λίγο ακόμα.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Τελικά τα πήρα από το idea .. προτίμησα να δώσω κάτι παραπάνω και να έχω την ευκαιρία να τσεκαρω πριν για πιθανά θέματα.
Τα lomo θα τα έπαιρνα ευχαρίστως αλλά στο info τους έλεγαν με λίγα λόγια "αν είστε από Eu μην ψωνίσετε από εμάς..."
Σε πρώτη φάση καλά μπήκαν αλλά θα τα παιδέψω λίγο ακόμα.
Ωραία φαίνονται πάνω στο Τ .
Πόση ήταν η χρηματική διαφορά;
 
Top Bottom