APRILIA TUONO 1000 GEN 2 του 2007

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Πωλείται APRILIA TUONO 1000 GEN 2 του 2007
2ο χέρι, σε καλή κατάσταση
18.000χλμ
Η μηχανή ήταν σε ακινησία πολλά χρόνια όταν ήρθε στα χέρια μου, αλλάχθηκαν και επισκευάστηκαν όλα. Στην κατοχή μου είναι από τον Νοέμβριο του ’21 σε κλειστό γκαράζ με ηλεκτρονικό συντηρητή μπαταρίας. Το μηχανάκι δεν έχει πολλά χιλιόμετρα γιατί έπεσε σε δύο ανθρώπους με τουλάχιστον άλλα δύο και κατά καιρούς τρία μηχανάκια. Έκανε μόνο Κυριακάτικες βόλτες και μία φορά στις δυο εβδομάδες πήγαινα δουλειά ίσα-ίσα να μην κάθεται.
Συντήρηση στον Bill (για τους γνώστες των φόρουμ) και διατηρώ αρχείο με τα σέρβις, τα οποία δεν ήταν πολλά.
Τελευταίο σέρβις τον περασμένο Ιούλιο όπου αλλάχθηκαν λάδια/φίλτρο, υγρά φρένων, υγρά συμπλέκτη και για πρώτη του φορά τακάκια πίσω. Λάστιχα Bridgestone SS22 στο 65%, ο Περιστεράς δίνει άλλα 7.000χλμ.
Από έξτρα:
  • Πρόγραμμα stage 2, περασμένο από Bill
  • Φίλτρο DNA
  • Εξάτμιση SC Project/ Aprillia Racing (υπάρχουν και οι εργοστασιακές)
  • Μπροστινό φτερό μαύρο (υπάρχει και το κόκκινο το εργοστασιακό)
  • Μανιτάρια
  • Ζελατίνα Airmax φιμέ
  • Λάμπες xenon
  • Bagster από Factory
  • Μπριζάκι με 2 USB, αναπτήρα, ένδειξη Volt κ Amp
  • Φλασάκια μικρά εμπρός
  • Βάση κινητού
  • Έξτρα μπροστινό φανάρι (το δικό του έχει ένα σπάσιμο που δεν επηρεάζει την λειτουργία του και το είχα πάρει να το αλλάξω σε περίπτωση που μου έβγαζε προβλήματα, πράγμα που δεν έγινε ποτέ.)
Η τιμή είναι χαμηλή γιατί έχω παραγγείλει το επόμενο που βρήκα σε ευκαιρία και έχω πρόβλημα χώρου.
!!ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Λόγω της ακινησίας από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη, είχε σκιστεί η κουκούλα και στο ντεπόζιτο σε ένα σημείο κοντά στο τιμόνι, έχει φύγει/κιτρινίσει το βερνίκι. Το κοντέρ είχε πάρει υγρασία στα 8000χλμ και αλλάχτηκε με καινούριο, αυτή τη στιγμή δείχνει 9.500χλμ, ο μόνος που μπορεί να εγγυηθεί για τα χιλιόμετρα είναι ο Bill. Εγώ το πήρα με 4.000χλμ.
Δεκτός οποιοσδήποτε έλεγχος, όπου θα επιβεβαιώσουν κιόλας ότι το μηχανάκι δεν έχει χλμ.
Για το φόρουμ θα γίνει καλύτερη τιμή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πω πω ζημιά....
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Κορίτσι

Ωωωωωω τουοναρααααααααα


Ξέρω ότι δεν θα ανέβει βέβαια. Τι να της πεις τώρα ...
Αμα δεις γραφω "έχω παραγγείλει το επόμενο"...πρέπει να φύγει...δεν χωράω μάνα μου...
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
1090 Adve .....μας έχει καταστρέψει η Ευρώπη...ενα χρόνο τώρα απο εδω το πάω απο εκεί το παω... τελικά κατέληξα εκει...
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Θα τρελαθώ γαμω την άντβε εποχή ...μπουλανε όλα τα σάπιο τζιεσ 5000-6000 και αυτή η κούκλα να πάει στο 4000??? Ποιος ορίζει τελικά της τιμές στην εποχή μας;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα τρελαθώ γαμω την άντβε εποχή ...μπουλανε όλα τα σάπιο τζιεσ 5000-6000 και αυτή η κούκλα να πάει στο 4000??? Ποιος ορίζει τελικά της τιμές στην εποχή μας;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πάντα η προσφορά και η ζητηση
 
Top Bottom