Balkan Tour 2012

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Πανεμορφο ταξιδι,πολύ χρυσημες πληροφοριες και πολύ ωραιες φωτο!Να'στε γεροι να απολαυσετε πολλα τετοια ακομα!:ok::ok::ok:
 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Souper ταξιδι :ok: :ok: :ok: Να είστε καλά και να κάνετε κι αλλα τετοια ωραία.Επίσης να σε ευχαριστήσω για τις παρα πολύ χρησιμες πληροφορίες (χρηματα ,hotels ,χάρτες και τα σχετικά ) γιατί νομίζω είναι η ειδοποιός διαφορά σε σχέση με άλλα ταξιδιωτικά .
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
τι ωραια που τα φτιαχνεις!!! φωτο στην σειρα,λιγα λογια αρχη μεση και τελος!!!μπραβο βρε βυζαντινε!!!!
και εγω ετσι ξεκιναω και στο τελος αχταρμα!!!
και παλι μπραβο σας!!!!!
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Ευχαριστω για τα ωραια σας λογια. :)
Να ειστε ολοι γεροι και γερες και να υλοποιειτε παντα τα ταξιδια που ονειρευεστε!
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
Πολλά Μπράβο για την πολύ καλή παρουσίαση του ταξιδιού με φωτογραφίες περιγραφή και χάρτες.είναι ένα ταξίδι που σχεδιάζω να κάνω το 2015 και πραγματικά με βοηθάει πάρα πολύ στην δικιά μου σχεδίαση.RESPECT!!!
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Πάρα πολύ ωραίο ταξιδιωτικό, που περιείχε και απαιτητικά χιλιόμετρα αλλά και ανέμελες περιηγήσεις. (Εκεί με τα ποδήλατα). Πάντως ειλικρινά η πρώτη σου φωτογραφία που κάνεις κουπι...είναι όλα τα λεφτά
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Μπράβο Άλεξ, ωραίο ταξιδιωτικό, παραλίγο να βρεθούμε εκεί στη γειτονιά.Ξεκίνα να ετοιμάζεις το επόμενο...
 
Top Bottom