BEACH PARTY FOKIANOS BAY 22-23/07 BY motoparea leonidiou

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
νομιζω οτι τα παιδια κατι στηνουν για τον ισκιο



Έχει λίγες σκιές λίγο πριν την παραλία δίπλα στο σπίτι μου όπου εκεί θα βολευτούν φίλοι με οικογένεια, και φίλοι με δύσκολες Γυναίκες ...:zzz:....:yes:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ούτε για δείγμα....

Εσύ φίλε μου πάντως μια χαρά πέρασες στην ταβέρνα της Ειρήνης !!....:brbq:.......:zzz:
Αν υπάρχει διάθεση για όλα υπάρχει λύση. ...:l2:
 

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Μηπως να παρουν δυχτια παραλλαγης για σκια??? Δεν μπορει να μας καει ο ηλιος ολη Την ημερα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

JIMAHA

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Νικόλαος-ΚΡΗΤΗΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
Yamaha TRACER MT09 -2015
Ωραία φαίνεται θα περάσετε! !!Στο τέλειο μέρος με τέλεια παρέα! !Θα θελα να επισημάνω μια λεπτομέρεια. Πριν λίγες μέρες που πέρασα από κει σταματήσαμε για φαγητό. Δεν είχα μετρητά μαζί μου και ήθελα να πληρώσω με κάρτα. Τελικά μείναμε νηστικοί γιατί εκεί δεν υπάρχει τηλ.. internet, άρα δεν είχαν ούτε POS..
ΣΥΜΠΡΕΡΑΣΜΑ....... ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ και πάντα τέτοια. Από Κρήτη με Αγάπη .ΕΒΙΒΑ


Στάλθηκε από το SM-G388F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
wi-fi εχει το beach bar..
μετρητο μονο...
τηλ ετσι και ετσι προς το καθολου...
για τις σκιες,απο το μεσημερι και μετα πεφτει ο ηλιος πισω απο το βουνο,το πρωι της κυριακης θα ειναι λιγο ζορι...
αλλα νταξει δεν ειμαστε και στο σπιτι μας...
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ωραία φαίνεται θα περάσετε! !!Στο τέλειο μέρος με τέλεια παρέα! !Θα θελα να επισημάνω μια λεπτομέρεια. Πριν λίγες μέρες που πέρασα από κει σταματήσαμε για φαγητό. Δεν είχα μετρητά μαζί μου και ήθελα να πληρώσω με κάρτα. Τελικά μείναμε νηστικοί γιατί εκεί δεν υπάρχει τηλ.. internet, άρα δεν είχαν ούτε POS..
ΣΥΜΠΡΕΡΑΣΜΑ....... ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕΤΡΗΤΑ!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ και πάντα τέτοια. Από Κρήτη με Αγάπη .ΕΒΙΒΑ


Στάλθηκε από το SM-G388F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:l2:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Μηπως να παρουν δυχτια παραλλαγης για σκια??? Δεν μπορει να μας καει ο ηλιος ολη Την ημερα

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σωστός φίλε μου !!
Αυτοί που κάνουν κατασκήνωση είναι οργανωμένη με τα κολπα τους για σκίαση ας κάνουν τα κουμάντα τους...

Εγώ φίλε στο σπίτι ότι σκιές υπάρχουν και μπορούμε θα της επωφεληθούμε !!
Και μην τρελαθούμε δεν είναι γνωστοί μου ...
Από τι στιγμή που έρχονται για την Μοτοπαρεα και για το Φωκιανό είναι πλέον φίλοι μου όλοι. ...!!!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
wi-fi εχει το beach bar..

τηλ ετσι και ετσι προς το καθολου.....(COSMOTE είναι στην καντίνα κοντά Ok)
για τις σκιες,απο το μεσημερι και μετα πεφτει ο ηλιος πισω απο το βουνο,το πρωι της κυριακης θα ειναι λιγο ζορι...... (Σάββατο στήνουν το απόγευμα το μεσημέρι θα είμαστε στη θάλασσα και στης Ταβέρνες ) (Και Κυριακή πρωί 9:00 θα παμε βόλτα Κυπαρίσσι )
αλλα νταξει δεν ειμαστε και στο σπιτι μας...
:thanx:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Λίγα λόγια για το Φωκιανό.....

Όταν πήγα για πρώτη φορά πριν 13 χρόνια το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν ότι εδώ στην παραλία κάτι πρέπει να κάνω να έρθουν φίλοι και να περάσουμε καλά. ...
Το 2010 και 2011 έστησα στο πουθενά δύο πανηγύρια στην ταβέρνα της Ειρήνης τα οποία διασκέδασαν 450 άτομα κάθε χρονιά τα έσοδα από τους λαχνούς που είχαμε τα κάναμε δωρεά για εργασίες στο εκκλησάκι του Αγίου Νικόλα στο Φωκιανό,και για της τουαλέτες,ντουζιέρα που γίνανε στην παραλία. .......

Το όνειρο που ειχα τότε ήρθε ο καιρός να γίνει τώρα. !!!..
...τα τελευταία 2 χρόνια γνώρισα τα παιδιά από την Μοτοπαρεα Λεωνιδίου..(Μανώλης, Σωτήρης, Γιάννης )..και τους άλλους !!
Στην πίτα που κόψαμε στο Λεωνίδιο τους είπα να κάνουμε κάτι καλοκαιρινό στην παραλία του Φωκιανού ...
Η απάντηση ήταν αμέσως ναι είμαστε μέσα. .!!!!!

Η ιδέα είναι απλή ενα Σ/Κ με μαγιό και πετσέτα όλοι μέρα παρέα με φίλους,οικογένεια και της μηχανές μας...!!!!
Ευχαριστώ τους φίλους μου από την Μοτοπαρεα Λεωνιδίου που το όνειρο γίνεται πραγματικότητα. ...!!!
Και ευχαριστώ όσους φίλους καταφέρουν να είναι το Σ/Κ στο Φωκιανό !!!
Όσοι δεν καταφέρουν να είναι θα τα πούμε στο επόμενο Φωκιανό 2018......ξέρω ότι αν μπορούσαν θα ήταν !!!


Ραντεβού στην παραλία του Φωκιανού....:w2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

JIMAHA

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Νικόλαος-ΚΡΗΤΗΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
Yamaha TRACER MT09 -2015
Λίγα λόγια για το Φωκιανό.....

Όταν πήγα για πρώτη φορά πριν 13 χρόνια το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν ότι εδώ στην παραλία κάτι πρέπει να κάνω να έρθουν φίλοι και να περάσουμε καλά. ...
Το 2010 και 2011 έστησα στο πουθενά δύο πανηγύρια στην ταβέρνα της Ειρήνης τα οποία διασκέδασαν 450 άτομα κάθε χρονιά τα έσοδα από τους λαχνούς που είχαμε τα κάναμε δωρεά για εργασίες στο εκκλησάκι του Αγίου Νικόλα στο Φωκιανό,και για της τουαλέτες που γίνανε στην παραλία. ...

Το όνειρο που ειχα τότε ήρθε ο καιρός να γίνει τώρα. !!!..
...τα τελευταία 2 χρόνια γνώρισα τα παιδιά από την Μοτοπαρεα Λεωνιδίου... (Μανώλης, Σωτήρης, Γιάννης )..και τους άλλους! !
Στην πίτα που κόψαμε στο Λεωνίδιο τους είπα να κάνουμε κάτι καλοκαιρινό στην παραλία του Φωκιανού ...
Η απάντηση ήταν αμέσως ναι είμαστε μέσα. .!!!!!

Η ιδέα είναι απλή ενα Σ/Κ με μαγιό και πετσέτα όλοι μέρα παρέα με φίλους και της μηχανές μας...!!!!
Ευχαριστώ τους φίλους μου από την Μοτοπαρεα Λεωνιδίου που το όνειρο γίνεται πραγματικότητα. ...!!!


Ραντεβού στην παραλία του Φωκιανού....:w2:
Τα όνειρα είναι δωρεάν και όταν πραγματοποιουντε είναι μια νίκη απέναντι στην καθημερινότητά μας.....ιδιαίτερα όταν στα όνειρα αυτά συμμετέχουν οι φίλοι μας. Γιώργη (gm7070 ) δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλά μου φενεσε για "καλά, καλά, καλό κοπέλι " που λέμε εμείς στην Κρήτη. ..Πάντα τέτοια όνειρα να κάνεις, φευγάτα και όμορφα και σου εύχομαι να τα πετύχεις όλα. .Καλά να περάσετε :friendship::friendship::friendship::friendship::hlb::hlb::hlb:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Τα όνειρα είναι δωρεάν και όταν πραγματοποιουντε είναι μια νίκη απέναντι στην καθημερινότητά μας.....ιδιαίτερα όταν στα όνειρα αυτά συμμετέχουν οι φίλοι μας. Γιώργη (gm7070 ) δεν σε γνωρίζω προσωπικά αλλά μου φενεσε για "καλά, καλά, καλό κοπέλι " που λέμε εμείς στην Κρήτη. ..Πάντα τέτοια όνειρα να κάνεις, φευγάτα και όμορφα και σου εύχομαι να τα πετύχεις όλα. .Καλά να περάσετε :friendship::friendship::friendship::friendship::hlb::hlb::hlb:


Φίλε να είστε καλά !!!
Έκανα στο Μάλεμε φίλε....
 

JIMAHA

Μέλος
Περιοχή
Άγιος Νικόλαος-ΚΡΗΤΗΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
Yamaha TRACER MT09 -2015
Φίλε να είστε καλά !!!
Έκανα στο Μάλεμε φίλε....
Ελπίζω να μην είναι μόνο αυτή η εμπειρία σου από Κρήτη και να χεις έρθει και σε normal συνθήκες. Πολύ ανατολικότερα στο Άγιο Νικόλαο city θα με βρεις.......
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ελπίζω να μην είναι μόνο αυτή η εμπειρία σου από Κρήτη και να χεις έρθει και σε normal συνθήκες. Πολύ ανατολικότερα στο Άγιο Νικόλαο city θα με βρεις.......



Η θα σας βρω !!!
Η θα με βρείτε !!!
:ok:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Υπαρχει κανεις απο Μεσσηνια να παμε παρεα?Η θα τραβιεμαι παλι μονος μου?
στειλε μνμ στον @πυξιδας990 μηπως ερθουν τα παιδια απο την μοτοπαρεα της καλαματας...:secret:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Top Bottom