BMW F 650 GS Dakar

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Είμαι σε σκέψη να δώσω το Dakar για κάτι πιο ελαφρύ και πιο χωμάτινο ακα εντουρακι. Όποτε θα ρίξω μια ζαριά και βλέπουμε.
Η αγγελία θα υπάρχει μόνο εδώ μπας και εκτιμήσει κάποιος την αγάπη που του έχω δώσει.
Έχουμε και λεμε λοιπόν.

2002 μονομπουζο
ABS

91000χλμ

Στις 85000 έγινε σέρβις-επισκευή αναρτήσεων εμπρός πίσω.

Στις 90000χλμ μεγάλο σέρβις που περιλαμβάνει:
καθάρισμα ψεκασμος και φιλτροκουτι αέρας, ρυθμισμα, καινούριο φίλτρο μπεζινας, καινούριος αισθητήρας Λ, αλλαγή φυσικά φίλτρα και λαδια
Ολοκαίνουριο μπροστινό λάστιχο anakee wild, πίσω AX41 ενός+ έτους με αρκετο ψωμι
Αλυσίδα γρανάζια σε πολύ καλή κατάσταση
Τακάκια επίσης. Θα χρειαστεί δίσκους στην επόμενη αλλαγή τακάκια.

Δεν καίγομαι να το δώσω.
Αν βρεθεί κάποιος να το εκτιμήσει έχει καλώς.
Το τηλέφωνο μου στη διάθεση σας.

Τιμή 1800ευρω (με τα κοκοράκια)







 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάποιο λάθος κάνεις με την ηλικία του Παναγιώτη.
Είχα το άσπρο του 2004 με την καρό σημαία και δεν είχε ABS...
Αυτό νομίζω είναι από τις τελευταίες σειρές πριν τις εκδόσεις με τα δύο μπουζί...
Τζάμπα πράμα πάντως...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Το δίμπουζο ήταν το γκρι μπλε...Της αγγελίας είναι το μoνό αλλά με abs...
 
Τελευταία επεξεργασία:

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Για κάποιον που θελει καθημερινο μηχανακι αλλά και να ταξιδεψει σε χωμα και ασφαλτο ειναι ιδανικο γιατι δεν εχει πολλές ασθενειες και επισκευαζεται χωρις να χρειαζεται να πας σε εξουσιοδοτημενο...από τα ευρωπαϊκά ειναι ιδανικη περιπτωση γιατι αν ο κινητηρας εχει συντηρηθεί σωστα ειναι ασπαστος... Να βρεις μηχανακια με abs σε αυτα τα λεφτα...και να μη βγαζει θεματα δεν ειναι πολλά...
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Αυτές τις μέρες μιλάμε με κολλητό για Ντακάρ vs απλό gs vs transalp
Τον ενημερώνω τώρα και σου λέω για να έρθετε σε επαφή.
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Με το καλό ότι κάνεις. Γνώμη μου Παναγώτη επειδή το σερβίσαρες και το έστρωσες στη λειτουργία του, δώστου μια ευκαιρία ακόμα.
Με μια όχι ακριβή εξάτμιση ( Racetech, Dominator) και με μια μπαταρία λιθίου έχεις μείωση 3+3 = 6 κιλά.
Ειδικά της μπαταρίας φεύγουν απο ψηλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εχω κολλήσει και εγώ απο εδω μέσα....το μετάνιωσα....ο αδήλωτος
Πολύ πιο γρήγορος από εμένα!!!!
Συγχαρητήρια!!!!!
Τώρα ξεκινάει το πάρτυ
:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ένας μπουστης να πουλήσει μηχανάκι εδω μέσα...!!

Μόνο ο onroad πουλάει ας ούμε μπαμ μπαμ ούτε συναίσθημα ούτε τιποτα!
Εμπορας
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Ένας μπουστης να πουλήσει μηχανάκι εδω μέσα...!!

Μόνο ο onroad πουλάει ας ούμε μπαμ μπαμ ούτε συναίσθημα ούτε τιποτα!
Χαχαχαχα
Ας μην κλειδώσουν την αγγελία ακόμα....ποτέ δεν ξέρεις.....:yew::allk:
Να είστε σε ετοιμότητα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και μένα μου περνάνε κάτι σκέψεις αλλά τα κάνω μια βόλτα και μου φεύγουν. Aυτό σε συμβουλεύω να κάνεις και συ.

Και επειδή έχουν καεί σχεδόν όλα τα βουνά στην Αττική, κράτα το 650 θα χρειαστεί γιατί για να δούμε πράσινο θα πρέπει πλέον να κάνουνε αρκετά διαδικαστικά km.. Ένα πιο μικρό ον οφ θα βολέψει στα δύσκολα αλλά το πήγαινε και έλα θα είναι πιο ζορικο σε σχέση με το υπεράνετο Dakar. Εκτός και αν θες καθαρόαιμο εντούρο για μονοπάτια που είναι άλλο πράγμα.

(Το gasgas μου έχει πιάσει αράχνες κυριολεκτικά. Άντε να χειμωνιάσει να κάνουμε κδβα εντουράκι ρπμ).
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Και μένα μου περνάνε κάτι σκέψεις αλλά τα κάνω μια βόλτα και μου φεύγουν. Aυτό σε συμβουλεύω να κάνεις και συ.

Και επειδή έχουν καεί σχεδόν όλα τα βουνά στην Αττική, κράτα το 650 θα χρειαστεί γιατί για να δούμε πράσινο θα πρέπει πλέον να κάνουνε αρκετά διαδικαστικά km.. Ένα πιο μικρό ον οφ θα βολέψει στα δύσκολα αλλά το πήγαινε και έλα θα είναι πιο ζορικο σε σχέση με το υπεράνετο Dakar. Εκτός και αν θες καθαρόαιμο εντούρο για μονοπάτια που είναι άλλο πράγμα.

(Το gasgas μου έχει πιάσει αράχνες κυριολεκτικά. Άντε να χειμωνιάσει να κάνουμε κδβα εντουράκι ρπμ).
Το ξέρω σύντροφε ότι έτσι είναι.
Το έλεγα και στην γυναίκα μου όταν με ρώτησε τι με έπιασε και θέλω να το αλλάξω
Της λέω έχω καιρό να πάω καλή βόλτα και μας πιάνει η μαλακια όταν καθόμαστε εμείς οι αδήλωτοι.
Ποιοι αδήλωτοι; Μου λέει.
Δεν ξέρεις εσυ. Της λέω.
Δεν μου ξαναμίλησε…κάτι κατάλαβε όμως γιατί ημανε με το λαπτοπ ανοιχτό στο φόρουμ.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom