BMW R1200GS 2008

sakis.tasioudis

Μέλος
Όνομα
sakis
Μοτό
bmw r1200gs
Καλημέρα στη παρέα ενώ είχα πει ότι θα γεράσω με τη μηχανή μου το τελευταίο καιρό μου μπήκε στο μυαλό να πάρω multistrada οπότε και πουλάω τη μηχανή.Έχει βιβλίο σέρβις πλήρως ενημερωμένο, το τελευταίο σέρβις πραγματοποιήθηκε πριν ένα μήνα και 300χλμ,απο έξτρα έχει τριβαλιτσο bmw vario, tank bag bmw, πίσω εσωτερικό φτερό carbon, ζελατινα ψηλή adventure γνησια της BMW, αποστάτες τιμονιου (υπάρχουν και οι μανησιοι), προβολακια ομιχλης, συναγερμό patrol line, μπριζα με 2 usb. Η μηχανη θα δωθει με ολοκαίνουρια λάστιχα, κτεο μέχρι το 2023,εχει 70.000 χλμ, τιμή 7.500 €


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Δίχως να θέλω να χαλάσω την αγγελία, προσωπικά μου αρέσουν αγγελίες που φαίνεται πρώτον ότι αυτός που την έχει γράψει έχει αφιερώσει χρόνο και υπάρχει βιβλίο σέρβις. Καλοπουλητο.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

sakis.tasioudis

Μέλος
Όνομα
sakis
Μοτό
bmw r1200gs
Δίχως να θέλω να χαλάσω την αγγελία, προσωπικά μου αρέσουν αγγελίες που φαίνεται πρώτον ότι αυτός που την έχει γράψει έχει αφιερώσει χρόνο και υπάρχει βιβλίο σέρβις. Καλοπουλητο.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Καλημέρα στη παρέα ενώ είχα πει ότι θα γεράσω με τη μηχανή μου το τελευταίο καιρό μου μπήκε στο μυαλό να πάρω multistrada οπότε και πουλάω τη μηχανή.
Τι μαχαιριές στην καρδιά είναι αυτές...Καλοπούλητο...
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλοπούλητο
 

Mrdaellis

Μέλος
Περιοχή
Ανοιξη
Όνομα
Αντώνης Δαέλης
Μοτό
F800GS
Καλοπουλητο! Και εγώ τα ίδια έπαθα έλεγα δεν θα το δώσω το 800αρακι μου και μου την κάρφωσε και πήρα το KTM 1290.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sakis.tasioudis

Μέλος
Όνομα
sakis
Μοτό
bmw r1200gs
Καλοπουλητο! Και εγώ τα ίδια έπαθα έλεγα δεν θα το δώσω το 800αρακι μου και μου την κάρφωσε και πήρα το KTM 1290.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Να είσαι καλά φίλε μου. Τι να κάνουμε καμία φορά είναι να μη μας μπει κάτι στο μυαλό χαχαχα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom