Camp4all ΜΕΝΘ.....01/10

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250


Η Μοτοσυκλετιστική Ένωση Νομού Θεσσαλονίκης (Μ.E.N.Θ) διοργανώνει φιλανθρωπική εκδήλωση - συναυλία με σκοπό την ανακαίνιση της κατασκήνωσης παιδιών ΑΜΕΑ < ΑΘΗΝΑ > (πρώην Μινέρβα) που ανήκει στο ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ και θα χρησιμοποιηθεί ως ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ.
Η τωρινή λειτουργική κατάσταση της κατασκήνωσης είναι απαγορευτική για να φιλοξενήσει τα παιδιά και χρήζει ανακαίνισης όλη η κατασκήνωση που αποτελείται από δωμάτια-τουαλέτες-μπάνια-μαγειρείο-τραπεζαρία-είσοδος-εξωτερικοί χώροι αναψυχής - περιβάλλον χώρος.

Η εκδήλωση - συναυλία θα πραγματοποιηθεί στο BLOCK 33 (26ης Οκτωβρίου 33 περιοχή ΦΙΞ)
το Σάββατο 1 Οκτωβρίου 2016.

Στην εκδήλωση θα εμφανιστούνε οι ΜΠΛΕ και οι Long Live, θα πραγματοποιηθούνε καλλιστεία μοτοσικλετών και θα υπάρχει έκθεση μοτοσικλετών - B.B.Q- DJ'S - ΔΩΡΑ.
ΕΙΣΟΔΟΣ
Η τιμή εισόδου είναι 5€ κατά την περίοδο προπώλησης
(Από Δευτέρα 19 έως Τέταρτη 28 Σεπτεμβρίου)
και 7€ στην είσοδο.
Κάθε εισιτήριο θα συμμετέχει με τον αναγραφόμενο αριθμό του στην κλήρωση των δώρων.

https://m.facebook.com/events/832021066898812?ref=m_notif&notif_t=admin_plan_mall_activity

AfricafoN
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πολυ καλη ιδεα πολυ ωραιο μερος για να περασεις το Σαββατοβραδο.
Εχω μια προταση για εμας που θα λειπουμε στον Ολυμπο και θα σας την πω στον καφε.
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Πολυ καλη ιδεα πολυ ωραιο μερος για να περασεις το Σαββατοβραδο.
Εχω μια προταση για εμας που θα λειπουμε στον Ολυμπο και θα σας την πω στον καφε.
Εσείς θα πάτε στον Όλυμπο οι "άλλοι " στον Κίσσαβο. ......εγώ θα κρατήσω τα πρόσχηματα :):)
 
Top Bottom