CRF1100L - AFRICA TWIN & AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Παιδιά δεν είναι δικό μου ! Μην στεναχωριέστε :p
Ακολουθώ έναν ξένο , στις πρώτες βόλτες έπεσε και του γ@μησε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Reinmeister

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SUZUKI GSX 1000S 2018
Αυτό έχει χιλιο παίξει .

πάρε και ένα αγώνα εντουρο

Το βλέπεις, το αγοράζεις με τιπ 2000 γιατί είσαι άπλας,καβαλάς, σαβουρώνεσαι στο πρώτο βατό χαλίκι και βρίζεις την χόντα που σου πούλησε ιμιτασιόν...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλα θα ηταν συντροχε.....χτες πηγα Πετσα γιατι τα αστρα κ ο εξαντας εδειχναν λιγο προς το crf και λεω ε δε πεταγομαι μωρε?? αποτελεσμα : Παραδοση απο 2 εως 6 μηνες (για αμεσα ειπα στον Κωστα ) και κερασακι? Δε κλεινει η τιμη μεχρι το μηχανακι να ερθει και να εκτελωνιστει . Πραγμα που σημαινει οτι μπορει να το κλεισεις με 19κ π.χ. και να σκασει εδω 21..22...
Ενα αβανταζ αν αγορασεις ευρωπαϊκο ειναι οτι ερχεται πιο γρηγορα (προπελα 2 μηνες παραδοση μαξ )
Φαντάζομαι ότι μιλάς για 1100

Τι φάση;;;;;;;


Edit
Αυτό αφορά όλα τα μοντέλα ή το AS;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
Φαντάζομαι ότι μιλάς για 1100

Τι φάση;;;;;;;
Ναι φιλος..
Αστα Γιαννο....ειπα μηηηπως εχει ετοιμο.. ουτε καν. Εχει ενα το απλο με τον 21 μπροστα στο ballistic black με κοκκινο σκελετο ξεβρακωτο ... ξενερωσα φουλ γμτ .
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Α. Αυτό θέλω, οπότε μία χαρά :p

Αν έβγαινε ακόμα λευκό δεν θα το συζητούσα, αλλά ούτε το μαύρο με τρελαίνει ούτε το κόκκινο. Στο μαύρο θα έμπαινε κοστούμι αμέσως, στο κόκκινο ας πούμε είναι ανεκτό
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ναι φιλος..
Αστα Γιαννο....ειπα μηηηπως εχει ετοιμο.. ουτε καν. Εχει ενα το απλο με τον 21 μπροστα στο ballistic black με κοκκινο σκελετο ξεβρακωτο ... ξενερωσα φουλ γμτ .
Στις υπολοιπες αντιπροσωπείες εκτος Αττικής;
 

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
Στις υπολοιπες αντιπροσωπείες εκτος Αττικής;
Δεν γνωριζω συντροχε και αυτο γιατι μετα απο συγκριση με προπελετο βαυαρικο (το 900) που εκανα (παρ`ολα τα πριονια γνωστης και μη εξαιρετέας Σουηδικης μαρκας στην κοιλια-πηγα νηστικος καπακι απο τη δουλεια!) η μπεμπα ερχεται στα ιδια λεφτα , πολυ πιο γρηγορα , με τα ταγιερακια της τα αθλητικα της τα στριγκακια της κλπ-καταλαβες- στην ιδια τιμη με μισο επιτοκιο ΚΑΙ (βασικοτατον) ασφαλεια κλοπης . Ολα αυτα μεσα στην τιμη και σε δοσεις.
Ψιλομονοδρομος η αποφαση. ( Οι κινεζες ακομα μου κλεινουν ματι οι ατιμες ομωςς... )
 

Athanbiker

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Θανος
Μοτό
YamaTDM900 abs 08
Α. Αυτό θέλω, οπότε μία χαρά :p

Αν έβγαινε ακόμα λευκό δεν θα το συζητούσα, αλλά ούτε το μαύρο με τρελαίνει ούτε το κόκκινο. Στο μαύρο θα έμπαινε κοστούμι αμέσως, στο κόκκινο ας πούμε είναι ανεκτό
χαχααχαχαχαχ ελα ρε πες την αληθεια εισαι ο κολλητος και με τρολαρεις δεν εξηγειται αλλιωςςςς :like:

Θα το βγαλουν και ειμαι τοσο σιγουρος για αυτο-παντα αυτο κανουν- αλλα μετα απο κανα χρονο αφου ξεστοκαρουν φουλ . Ετσι για να κλαινε οσοι ερωτευτηκαν και εκαναν συμβιβασμους.. Παλια τους τεχνη κοσκινο φιλος.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Δεν λέει τίποτα τι τεστ ήταν αυτό
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν λέει τίποτα τι τεστ ήταν αυτό
Λέει ότι καίει πολύ παραπάνω από όσο λες εσύ ότι καίει

Τι άλλο θες τώρα
 
Top Bottom