DR BIG 1200S......... ε? λέτε????

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ο πρώτος διδάξας το ράμφος...... ;)
Για να δούμε...;)
 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Μακάρι , μου άρεσε πολύ...
Αν το προσέξει και αυτό αλλά και την τιμή , πιστεύω πως θα πάει πολύ καλά...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δε νομίζω ότι θα το δούμε σύντομα..
Συνήθως 2-3 χρόνια πριν την 1η παρουσίαση ξεκινάει "ο ψίθυρος".........
Κάτι τέτοιο συμβαίνει κι εδώ. Θα δείξει.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Δυσκολο να το δουμε γενικοτερα. Η εικονα αυτη δεν αποτελει σε καμια περιπτωση "ψίθυρος" μην περιμενετε συνεχια.
Ειναι ενος γνωστού σχεδιαστη τετιων εικονων που εχει φτιαξει και απο ενα σχεδιο για οτι μηχανακι εχει κυκλοφορήσει μεχρι σημερα.
Αν προκειτε κατι να συμβει θα το μαθουμε απο ιαπωνικα σαιτ και περιοδικά ή τιποτα νοτιοασιατικα
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Ωραίο φαίνεται,αλλά κατά την γνώμη μου όλα τα μηχανάκια πλέον μοιάζουν μεταξύ τους.Θα προτιμούσα κάτι διαφορετικό από όλα τα άλλα.
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Εγώ βλέπω ένα street με ρύγχος και ένα άσχημο φανάρι (αλα ktm 950) και με μία άθλια ή μάλλον αταίριαστη ζελατίνα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγώ βλέπω ένα street με ρύγχος και ένα άσχημο φανάρι(αλα ktm 950) και με μία άθλια ή μάλλον αταίριαστη ζελατίνα!
Εμφανιασιακά Χρήστο, τι να λέμε? Πιο κάτω δεν έχει... το τερμάτισαν!
Αλλά μπορεί να έχει άλλες αρετές το μηχανάκι. Τα μοτερ της Suzuki είναι εξαιρετικά. αν έχει και καλά περιφερειακά, θα έχει ενδιαφέρον το μηχανάκι. Από πλαίσιο είναι καλά τα "στρώματα", εξ αρχής. Πρέπει να το βολτάρουμε κάποια στιγμή ένα τετοιο.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το λευκο δε με χαλαει εμφανισιακα ΚΑΘΟΛΟΥ...


αλλά οταν υπαρχει το άλλο λευκο...:cool::inlove:...δεν εχει τυχη(για μενα και σε μενα...)το Vstrom...αν ποτέ...ανεξαρτητου χρηματων(γιατι για αλλαγες μιλαω τοτε μονο...) :cautious:
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Φαινεται κάπως ιδιαίτερο αλλα μαλλον συμπαθητικό θα έλεγα εκ πρώτης οψης, αν εχει και τα σχετικα "ψιψιψινια και κοκομπιμπιθρινια" που θα δώσουν τεχνολογικά ισως το κατι παραπάνω πιστευω θα πιασει καλυτερα απο το πρόσφατο facelifted V-strom μιας και όσοι με παλιό βεστρωμ γνωρίζω (5-6 φίλοι), για κάποιο ανεξήγητο λογο δεν το αλλάζουν με τιποτα.!
 
Top Bottom