Dunlop cash back προωθητική

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότσι
Από 15/04 θα τρέξει προσφορά η Dunlop επιστροφής 40Ε, για τα εξής ελαστικά
  1. Roadsmart IV
  2. Sportsmart MK3
  3. SportSmart TT
  4. Trailmax Meridian
  5. Mutant
  6. Trailmax Raid
Η διαδικασία είναι πληρώνουμε: τον λάστιχα παίρνουμε την απόδειξη, την οποία στέλνουμε(σε foto) στην Dunlop, μαζί με στοιχεία, και IBAN δικό μας και μας τα πιστώνει στο λογαρισμό μας.
Cashback Promotion - Dunlopdunlop.euhttps://www.dunlop.eu › ...



ΥΓ. Καμία σχέση δεν έχω με την εν λόγω εταιρία, έπεσε στην αντίληψη μου και είπα να το μοιραστώ.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Παίζει να ναι μόνο για εγγλέζους; Έτσι κατάλαβα.. ξαναδιαβάζω
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L

Mermar

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F800GS 2018
Μιας που είμαι για λάστιχα οσονούπω, αν υπάρχουν διαστάσεις στα Trailmax Raid για το CRF θα το σκεφτώ σοβαρά.
Απ'ότι είδα και εγώ έχει για τις διαστάσεις σου.
Εγώ πάω από τρίτη για τοποθέτηση σε GS 800
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μια γνώμη για τα Meridian θα ήθελα σε 120/70/19 - 170/60/17.

Στο 1290 έχω τα road 6 που είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος, σκέφτομαι όμως αν αξίζει να βάλω τα meridian ώστε να επωφεληθώ της προσφοράς συν ότι πιάσει το ζευγάρι των michelin (που είναι περίπου στα μισά της ζωής του) και να έχω καινούργιο ζευγάρι ελαστικά.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Δυστυχώς στην προσφορά έχει μόνο το μπροστινό σε διαστάσεις που ταιριάζουν στο CRF. Βασικά δεν ξέρω αν υπάρχει καν πίσω λάστιχο trail max μικρότερο από 140/80
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δυστυχώς στην προσφορά έχει μόνο το μπροστινό σε διαστάσεις που ταιριάζουν στο CRF. Βασικά δεν ξέρω αν υπάρχει καν πίσω λάστιχο trail max μικρότερο από 140/80
Λογικά και 140/80/18 να βάλεις στο 300 δεν θα σε χαλάσει. Είναι λίγο μεγαλύτερο σε πλάτος και περίμετρο και θα δεις μια μικρή αύξηση κάπου 5% στο βήμα αλλά αν ψάχνεις τετοιας κατηγορίας λάστιχο ίσως αξίζει. Στα 300 rally οι μισοί έχουν βάλει 140/80/18 χωρίς κάποιο πρόβλημα. Βέβαια το Voge έχει και περιέργως μεγάλο πλάτος ζάντες (τριάρα). Ψάξτο λίγο.

Edit: έριξα μια ματιά και στα CRF πρέπει να έχετε πίσω τον toolbox χώρο που εισβάλλει στην κίνηση της πίσω ρόδας. Λογικά δεν σας κάνει 140 λάστιχο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom