Eλλάς το (μοτο)μεγαλείο σου... τελειωμό δεν έχει!

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Παντού και πάντα!!!
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
H επιτομή της ασφάλειας, της υπευθυνότητας, μα πάνω απ' όλα, της αγάπης για το παιδί σου........

 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
H επιτομή της ασφάλειας, της υπευθυνότητας, μα πάνω απ' όλα, της αγάπης για το παιδί σου........


Και μπροστά του, σαν αερόσακος ένα πράμα...
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Καινουριος τύπος δικοπλακας..κομμένη περιμετρικά..
Ή ασφάλεια πάνω από ολα..
Αυτό είναι το πρώτο Modenas Kriss 100 του '97, έχει λιώσει η δισκόπλακα !!! Ελεος τι μυαλό κουβαλάνε μερικοί ρε γμτ, 20 ευρώ έχει μια καινούρια
και σε 20 λεπτά την έχει τοποθετήσει...Ήμαρτον θέ μου !!!

ο καφετζης που μας εφερνε καφεδες στη δουλεια ειχε ενα max100 με το πρωτο wifi μπροστινο φρενο παγκοσμιως,χωρις σωλινακι εντελως..
Κλαίω ρε συ Μήτσο !! Ήμαρτον θέ μου Νο2 χαχαχαχαχαχαχαχαχα











Εγώ πάντως είμαι κύριος, πάντα στην πένα τα παπιά μου, πάντα τα καλύτερα αναλώσιμα, πάντα εξοπλισμένος, δεν διανοούμαι να κάνω καν έστω και μια αθώα παράβαση, καλά για τα παιδιά επάνω στο μηχανάκι δεν το συζητάω καν...αλλά μια μεγάλη πλειοψηφία μας βγάζει κακό όνομα σε εμάς τους παπόβιους :(
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Ο τύπος είναι απλά επικίνδυνος..και 50 να έχει ο δίσκος δηλ τι πρέπει να μην το φτιάξει..;;;
 

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αν αυτός κοστολογεί την ζωή του και την οικογένειά του έστω και 20 ευρώ είναι άξιος της μοίρας του και δεν θα λυπηθώ καθόλου.
Το θέμα είναι μην πάρει κανέναν αθώο μαζί του και του κλείσει το σπίτι, για κράνος να μη ρωτήσω καν, έτσι Παναγιώτη;

Το ΚΤΕΟ έγινε για κάτι τέτοιες περιπτώσεις, αλλά προφανώς δεν έχει περάσει ποτέ ο Κίτσος ο λεβέντης ο καραμπουζουκλής,
τροχονομική αστυνόμευση δεν υπάρχει οπότε...

:(
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
ο καφετζης που μας εφερνε καφεδες στη δουλεια ειχε ενα max100 με το πρωτο wifi μπροστινο φρενο παγκοσμιως,χωρις σωλινακι εντελως..
Κανεις λαθος φιλε μου,το ξερω το μοντελο(επισης καφετζης Καλαματα)Bluetooth ητανε κι οχι wi-fi:pointu:
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Κανεις λαθος φιλε μου,το ξερω το μοντελο(επισης καφετζης Καλαματα)Bluetooth ητανε κι οχι wi-fi:pointu:
κ αυτος που λεω,Καλαματιανος ειναι,αλλα στην Αθηνα.
μ εκαψες τωρα..λες να λεμε τον ιδιο?
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Αν αυτός κοστολογεί την ζωή του και την οικογένειά του έστω και 20 ευρώ είναι άξιος της μοίρας του και δεν θα λυπηθώ καθόλου.
Το θέμα είναι μην πάρει κανέναν αθώο μαζί του και του κλείσει το σπίτι, για κράνος να μη ρωτήσω καν, έτσι Παναγιώτη;

Το ΚΤΕΟ έγινε για κάτι τέτοιες περιπτώσεις, αλλά προφανώς δεν έχει περάσει ποτέ ο Κίτσος ο λεβέντης ο καραμπουζουκλής,
τροχονομική αστυνόμευση δεν υπάρχει οπότε...

:(
Κρανος;;;;δεν νομίζω να ξέρει τι είναι..
 
Top Bottom