eleonora, una Varadero un pò spartana...

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μαζί γράφαμε:):):):)

Γιάννη ακόμα κι αν κατέβει 2 πόντους η τιμονόπλακα, πόσο να αλλάξει η κάστερ? 1/100 της μοίρας?
Πρακτικά δεν αλλάζει.
Τέλος πάντων...

:biker::biker::biker::biker:

βόλτες, αυτό έχει σημασία:cool:
Έχω κατάλοιπα από την chopper περίοδό μου.. Τότε που φτιάχναμε 10 και 15 cm προεκτάσεις με σπείρωμα για να αντικαταστήσουμε τις τάπες των καλαμιών στις μπουκάλες και το μηχανάκι για να μπει στην στροφή έπρεπε να το είχες σχεδιάσει 2 χιλιόμετρα πριν... :D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
To 2002 που εφυγα αδιαβαστος στην Καστανια απο πετρελαια,
εδωσα 2000 απο τα πρωοεμφανιζομενα τοτε ευρω για τα πλαστικα του MK1:(
Αν την ειχα δει τοτε την Ελεονορα τωρα θα καβαλουσα ακομα την ξαδελφη της!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Έχω κατάλοιπα από την chopper περίοδό μου.. Τότε που φτιάχναμε 10 και 15 cm προεκτάσεις με σπείρωμα για να αντικαταστήσουμε τις τάπες των καλαμιών στις μπουκάλες και το μηχανάκι για να μπει στην στροφή έπρεπε να το είχες σχεδιάσει 2 χιλιόμετρα πριν... :D

Αυτό λεω...
Για να δεις αλλαγή στην κάστερ (που να έχει επίπτωση σοβαρή στη συμπεριφορά της μηχανής), ή θα ανακατασκευάσεις το λαιμό, ή θα παίξεις με ανέβασμα του πίσω μέρους καμιά 10αριά και βάλε πόντους, ή θα κατεβάσεις τιμονόπλακες επίσης 10+ πόντους... Παίζει βέβαια να χρηιμοποιήσεις και 10'' μπροστινό τροχό από βέσπα, ή τρέϊλερ:D
Αυτά δε γίνονται στην πράξη;)
 

ironMANos®

Μέλος
Όνομα
Μανος
Μοτό
BANDIT 1250
Αυτό λεω...
Για να δεις αλλαγή στην κάστερ (που να έχει επίπτωση σοβαρή στη συμπεριφορά της μηχανής), ή θα ανακατασκευάσεις το λαιμό, ή θα παίξεις με ανέβασμα του πίσω μέρους καμιά 10αριά και βάλε πόντους, ή θα κατεβάσεις τιμονόπλακες επίσης 10+ πόντους... Παίζει βέβαια να χρηιμοποιήσεις και 10'' μπροστινό τροχό από βέσπα, ή τρέϊλερ:D
Αυτά δε γίνονται στην πράξη;)
Εαν εχεις οδηγησει Βαραντερο και ξερεις ποσο γκουμουτσα ειναι στα λιγα χλμ,τοτε ελα καβαλα το δικο μου να δεις τι παιχνιδι ειναι και τοτε θα αναθεωρησεις και θα ξεχασεις τους 10 ποντους........so simple.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οδηγώ Ντέρο συχνά. Έχει ο αδερφός μου;):)
 
Top Bottom