EMC Orange Day (8/5/2016)

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ο.κ Θα δούμε,
πραγματικό ενδιαφέρον έχω μόνο για το 690R,
το 1290 adv, έτσι για εγκυκλοπαιδικούς λόγους :D
Εγω παλι δοκιμαζω οτι αποκλειεται να αγορασω υπο οποιεσδηποτε συνθηκες ή να βρεθει στην παρεα.


Αν βγω στην αγορα για ψωνια θα βρω τοτε τροπο για οδηγηση των υποψηφιων.

adv phone
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Εγω παλι δοκιμαζω οτι αποκλειεται να αγορασω υπο οποιεσδηποτε συνθηκες ή να βρεθει στην παρεα.


Αν βγω στην αγορα για ψωνια θα βρω τοτε τροπο για οδηγηση των υποψηφιων.

adv phone
Εσύ καλά θα κάνεις να μην αδικείς τόσο τον εαυτό σου! Και και άσχημο παιδί είσαι! Και κοντός είσαι! Ε!... Ένα ωραίο μηχανάκι το δικαιούσαι!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ξεκινάω σε λίγο.
Θα μαι κεί κατά τις 11:00 πμ.
Οσοι....τα λέμε ...;)
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ωραία ήταν,πολύ καλή διάθεση και οργάνωση(χωρίς καθυστερήσεις) απ'τους υπεύθυνους της εκδήλωσης και μεγάλη γκάμα των προς δοκιμή μοτοσυκλετών.
Η διαδρομή θα ήθελα να είναι μεγαλύτερης διάρκειας(μέχρι την Κορινθο ας πούμε :roflmao:) για να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα για τις δυνατότητες των μοντέλων ειδικά για τα μεγάλα 2κύλινδρα.
Λόγο πίεσης χρόνου(απο μέρους μου) πρόλαβα να οδηγήσω το 690E και το 1290 Super Duke GT.Και αν το πρώτο μου ήταν οικείο λόγο κατηγορίας το δευτερο με δικαίωσε για το αίσθημα έλλειψης μοτοσυκλέτας δρόμου που με περιτριγυρίζει τα τελευταία χρόνια :inlove:.
Μπράβο στην ΚΤΜ και στον κ.Οικονόμου για την εκδήλωση :ok:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραία ήταν,πολύ καλή διάθεση και οργάνωση(χωρίς καθυστερήσεις) απ'τους υπεύθυνους της εκδήλωσης και μεγάλη γκάμα των προς δοκιμή μοτοσυκλετών.
Η διαδρομή θα ήθελα να είναι μεγαλύτερης διάρκειας(μέχρι την Κορινθο ας πούμε :roflmao:) για να βγάλουμε ασφαλέστερα συμπεράσματα για τις δυνατότητες των μοντέλων ειδικά για τα μεγάλα 2κύλινδρα.
Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο μου τον Γιώργο.
Ετσι ακριβώς ήταν τα πράγματα.

Και θέλω επίσης με την σειρά μου ,να πώ ένα ΜΠΡΑΒΟ στον Νίκο Οικονόμου ,για την διάθεση που έδειξε ,ώστε να ρυθμίσει τα πάντα κατά τον καλύτερο δυνατό τρόπο ,και να εξυπερετήσει αγγόγυστα τα γούστα όλων μας ,που τον βοβαρδίζαμε συνεχώς με απαιτήσεις.:rolleyes:

Νίκο ευχαριστούμε :friendship: ,κ αναμένουμε (απο Δευτέρα) να σε καλώς-ορίσουμε και διαδυκτιακά ,σαν μέλος του ADVride.gr ;)


Kαι μερικές φωτό









 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Δοκίμασε κάνεις το 1050???
Αν και ήταν το πρώτο που ζήτησα ,τελικά δεν τα κατάφερα ,γιατί ήταν αυτό που χρησιμοποιούσε ο πλοηγός ,και θα έπρεπε να μείνει κάποιο άλλο χωρίς ζήτηση ,ωστε να το πάρει ο πλοηγός κ να μέινει ελέυθερο το 1050
Αυτό έγινε μια φορά μόνο ,κ παραχώρησα την θέση μου στον φίλο μου τον Σταύρο (με το Tuono factory) o οποίος έπρεπε να αποχωρήσει νωρίς.
Και ο οποίος με βομβάρδισε με θετικά σχόλια ,και μάλλον θα παέι στον Νίκο με το Tuono απο Δευτέρα μήπως τα βρούνε....:eek:

Μετά δεν ξαναλευτερώθηκε ,κι έφτασε η ώρα που έπρεπε κι εγώ να φύγω (Κυριακάτικη υποσχετική οικογενειακού μεσημεριανού γεύματος) κ δεν πρόλαβα να το καβαληκέΨω.
 

okeanis

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
KTM 1190 ADVENTURE
Αν και ήταν το πρώτο που ζήτησα ,τελικά δεν τα κατάφερα ,γιατί ήταν αυτό που χρησιμοποιούσε ο πλοηγός ,και θα έπρεπε να μείνει κάποιο άλλο χωρίς ζήτηση ,ωστε να το πάρει ο πλοηγός κ να μέινει ελέυθερο το 1050
Αυτό έγινε μια φορά μόνο ,κ παραχώρησα την θέση μου στον φίλο μου τον Σταύρο (με το Tuono factory) o οποίος έπρεπε να αποχωρήσει νωρίς.
Και ο οποίος με βομβάρδισε με θετικά σχόλια ,και μάλλον θα παέι στον Νίκο με το Tuono απο Δευτέρα μήπως τα βρούνε....:eek:

Μετά δεν ξαναλευτερώθηκε ,κι έφτασε η ώρα που έπρεπε κι εγώ να φύγω (Κυριακάτικη υποσχετική οικογενειακού μεσημεριανού γεύματος) κ δεν πρόλαβα να το καβαληκέΨω.
Ακόμα δεν το πήρε το tuono....!!!!:thinking:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εγω παλι δοκιμαζω οτι αποκλειεται να αγορασω υπο οποιεσδηποτε συνθηκες ή να βρεθει στην παρεα.



adv phone
Τι ηθελα και το ειπα αυτο:rolleyes:
Ερχεται για ρομαντσαδα,μεινετε συντονισμενοι.

 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Περιμένουμε εντυπώσεις,εγώ είμαι για αύριο.
Η διαδρομη σε αστικο κυκλο αναμεσα σε ...πλοηγο κ σκουπα απεδειχθει φυσικα λιγη για να πω κατι περισσοτερο απο αυτα που βγαζει μια απλη μετακινηση σε αργο ρυθμο.
Το 1290 κρυβει τα κιλα του εχει ατελειωτη δυναμη απο τις 1000 στροφες με τελειο ψεκασμο κι ενα πανεξυπνο esp που σε αφηνει να το χαρεις σαν μοτοσυκλετα.
Τα υπολοιπα αν κ οποτε το ξεμοναχιασω!


adv phone
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κι ενα κουιζ.
Ποιο γνωστο λαμογιο κατοχος premium ευρωπαικου παει βολτα με το υπερβρωμογκαζο??



adv phone
Τον κόβω να την πουλάει την Ιταλίδα.... :p
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Τον κόβω να την πουλάει την Ιταλίδα.... :p
Ενα θα σου πω....απο την ωρα που γυρισε αγνοειται.
Τον ψαχνω μην εμφανιστει σε κανενα καρτζιαρ!!

adv phone
 
Top Bottom