Enduro μηχανη;;;;;

tiflaeisai

Μέλος
Περιοχή
Ἀθῆναι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Φου τζου ρου & πεντε-πεντε-κοσπέντε
Ρε συ Στέργιο, ποιο σου έκανε κλικ από τη βόλτα κάτω Κρήτη; Τα σκληροπυρηνικά σου αρέσανε ή προτιμούσες τα on offακια; Ε και όπως λένε τα παιδιά πριν, πρέπει πρώτα να σκεφτείς τι θέλεις να κάνεις. Εντούρο-εντούρο; Χαλαρό εντούρο; Εκδομικό εντούρο; Χωμάτινες βόλτες με ελαφρυ χωμάτινο; ξεκινάμε και βλέπουμε;

Νομίζω πρέπει να επαναληφθεί μία κατάβαση στα μέρη μας, να σε πάμε μιά βολτίσα (να ναι και ο @enkefalos μαζί) για να δούμε τι πουλιά θα πιάσεις πουλάκι μου. Μηχανές υπάρχουν άφθονες.. από DR 250, σε Beta 400αράκια, 250άρια 2Τ, ΚΤΜούρες σε ό,τι κυβικά θέλεις

(και αντικριστό δώρο @MOYTPO )
 
Περιοχή
Νικήτη- Χαλκιδικη
Όνομα
στεργιοςςςςς
Μοτό
ktm lc4 640 adv.
καλημερα Γιαννη... η αληθεια ειναι πως οταν αλλαζεις κατηγορια ειναι λιγο δυσκολο να πετυχεις με την πρωτη αυτο που πραγματικα σου κανει... στην αρχη σκεφτομουν κατι που να πηγαινει καλα στο βουνο με την πιθανοτητα καποιου ταξιδιου... τωρα βλεπω πως το χωμα με κερδιζει οσο περναει ο καιρος και τα κιλα του 640 ειναι καπως περισσοτερα για αυτο που θα ηθελα να κανω συχνοτερα...δηλαδη εντουροβολτες που με τον καιρο θα γινουν κατι πιο off(μονοπατια και "κανονικες" εντουραδες...τωρα το αν θα μπω στη διαδικασια να στειλω το 640 για κατι ποιο ελαφρυ εεεεεε, δεν ξερω... αν στο μελλον στρωσουν καπως τα πραγματα, ισως παρω κατι σε 250αρι... η κρητη ειναι ενα μερος που θελω εδω και χρονια να ταξιδεψω και ελπιζω να τα καταφερω συντομα για να σας γνωρισω απο κοντα... ευχαριστω για την προσκληση...:ok::ok::ok:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Οπως εξελισσεται το θεμα, να κανονισουμε καμμια ημερομηνία για να ξανακατεβουμε κατω........λεω εγω:D
τι λετε???
Τον Αύγουστο έχει Ορεινή Έρημο vol. 3... ;)


Sent from yns-tablet
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
φιλος πουλα xr 400r 1998 μοδελο , καινουρια ολα τα αναλωσιμα , και οταν λεμε ολα λεμε ολα !
απο αλυσιδα -γραναζια , μεχρι δισκους συμπλεκτη και οργανα κοντερ 180€
τιμονι , λαστιχα !


δεν υπαρχει στο car.gr το μοτο ειναι πολυ καλο , εναν καφε στην κορινθο μονο ο κοπος!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλησπέρα. Με πινακίδα?
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
ναι με πινακιδα , και δευτερο σετ πλαστικα ! ηθελα να το παρω εγω ,αλλα θα αγορασω διχρονο!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
φιλος πουλα xr 400r 1998 μοδελο , καινουρια ολα τα αναλωσιμα , και οταν λεμε ολα λεμε ολα !
απο αλυσιδα -γραναζια , μεχρι δισκους συμπλεκτη και οργανα κοντερ 180
τιμονι , λαστιχα !
Μπας και λείπει κάνα μηδενικό; :p
Ωραίο, ελαφρύ και δυνατό το XR 400R απλά δεν έχει το μαγικό κουμπάκι..
 

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Μπας και λείπει κάνα μηδενικό; :p
Ωραίο, ελαφρύ και δυνατό το XR 400R απλά δεν έχει το μαγικό κουμπάκι..
Γιάννη (yns) εκεί στα μέρη σου έχει άλλο ένα 690 !! Ξέρεις εσύ , για να μην παιδεύεται κάντου το προξενιό να σε θυμάται κάθε μέρα!!
 
Top Bottom